Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
UncleSam Offline
*

Posts: 6
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #51
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Kamil Scheicht- Tytuły filmów napisane caps lockiem, chwytliwe tytuły typu "TABLET ZA SUBA, jest słynnym tępicielem minefaguffff a sam kręci minecrafta,i koniec ma brzydki zwyczaj kręcenia kontrowersyjnych filmików (np. nowy jjayjoker) i żebrania od małych dzieci.

" Dupa,gówno ch**" paulo coelho
(This post was last modified: 26-01-2013 21:51 by UncleSam.)
26-01-2013 21:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #52
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(08-01-2013 15:43 )apparatus Wrote:  On topic w końcu:
  1. Rockalone2k - wyjasniałem już wielokrotnie. Człowiek nieszczery i udający miłego, jego kanał to milion filmów o niczym, podobne teksty można przeczytać z tyłu pudełek z grami.
  2. Rojov13 - świetny przykład tego, jak niewiele trzeba, by osiągnąć sukces. Na zmianę darcie mordy i wykształciuchowo, bo "mam magistra" i się znam, podczas gdy jego poważne materiały o grach mają niewiele sensu i widać w nich ubogą znajomość tematu, terminologii i języka w ogóle (makaronizmy anyone?). Jako bonus - materiały o rysowaniu, w których pokazuje jak nie umie rysować.

Dlaczego uważasz że Rock jest nieszczery, patrząc na wszystkie jego tuby których będzie już ze 180, vlogi i sposób w jaki wszystko opowiada można śmiało stwierdzić że to szczery miły facet, być może masz dowody na to jak opowiada jakieś kłamstwa?, jeśli tak to przytocz jestem ciekaw. Czy udaje miłego i sympatycznego?, nie sądzę ponieważ jest bardzo naturalny i spontaniczny w tym co robi i jak sam mówił odpowiadając na pytanie w Q&A czy faktycznie jest taki milusi za jakiego go mają czy udaje odpowiedział ,, nie ponieważ kiedyś by ta świnia ze mnie wyszła''. Czy wyszła?. Osobiście uważam że jego kanał zmierza w złą stronę, nagrywa jakieś durne filmiki ostatnio Ja kamera i ja, albo poranne pieprzenie o bzdurach, nie zawsze ale często tak, próbuje być na siłę śmieszny mimo że wielokrotnie deklarował że nie chce bo nie wychodzi mi tu, zawsze lubiłem obejrzeć sobie tube od Rocka na temat który poruszał moje przemyślenia itp, a teraz tego mi brakuje, woli robić z siebie idiotę a dzieci i tak lajkują co mnie osobiście strasznie denerwuje raz śpiewał piosenke o smoku przy scenerii skyrima, nie mniej jednak dalej go oglądam ale fakt jest taki że dodam go do listy tych beznadziejnych co się ich ogląda, jeśli nadal będzie tak prowadził kanał, do tego te skrzeczenia przy lets playach czasami.


Dla wszystkich krytykujących roja, przyznać trzeba że poziom pozytywnego popieprzenia i poczucia humoru musi być wysoki, kręcąc takie materiały, on ma za zadanie pokazać nam grę, opowiedzieć o niej, i dostarczyć śmiechu, rozumiem nie każdemu się to może podobać. Nie mniej jednak facet z charakteru jest bardzo ok, miałem przyjemność porozmawiać z nim na zlocie tarczowników.


A koleś którego wszyscy oglądają mimo że jest beznadziejny?, jest taki jeden Klocuch, ludzie się starają wybić i robią naprawdę dużo w tym kierunku, a tu pojawi się taki dziaciak który wybija się na tworzeniu wielkiego shitu, chyba nie muszę wyjaśniać dlaczego shitu.

Husiek jeszcze, ma wiele fanów zupełnie nie wiem dlaczego, jest zwykłym zamulaczem i nie prezentuje kompletnie nic ciekawego.
(This post was last modified: 26-01-2013 22:52 by wiktoro198.)
26-01-2013 22:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #53
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote:A koleś którego wszyscy oglądają mimo że jest beznadziejny?, jest taki jeden Klocuch, ludzie się starają wybić i robią naprawdę dużo w tym kierunku, a tu pojawi się taki dziaciak który wybija się na tworzeniu wielkiego shitu, chyba nie muszę wyjaśniać dlaczego shitu.

Klocuch tworzy najzabawniejsze filmy z gier na polskim YT, weź idź stont. Wybił się dlatego, bo ludzie lubią się pośmiać, a nie każdy ma dar rozbawiania.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
26-01-2013 23:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #54
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(26-01-2013 23:35 )yahoo Wrote:  
Quote:A koleś którego wszyscy oglądają mimo że jest beznadziejny?, jest taki jeden Klocuch, ludzie się starają wybić i robią naprawdę dużo w tym kierunku, a tu pojawi się taki dziaciak który wybija się na tworzeniu wielkiego shitu, chyba nie muszę wyjaśniać dlaczego shitu.

Klocuch tworzy najzabawniejsze filmy z gier na polskim YT, weź idź stont. Wybił się dlatego, bo ludzie lubią się pośmiać, a nie każdy ma dar rozbawiania.


What?... dla mnie to zwykłe dziecko które zwraca na siebie uwagę tworząc przysłowiowe gówno.
26-01-2013 23:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #55
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(26-01-2013 23:42 )wiktoro198 Wrote:  What?... dla mnie to zwykłe dziecko które zwraca na siebie uwagę tworząc przysłowiowe gówno.

Chłopcze, nie bądź hipokrytą. Gdzieś w temacie obok mówiłeś, że rojo potrafi cię rozbawić i prosiłeś o tolerancję. Dlaczego ta tolerancja ma działać w jedną stronę? Klocuch bawi nie tylko mnie, spójrz ile ma łapek w górę przy najnowszych filmach, uszanuj to, że on swoimi tekstami niszczy system.

"Pokazujesz mi fakesa? To ja ci pokażę śmierć!" <3

Aha, a rojo mylił się jak coś gadał o "trollu klocuchu nabijającym kasę na YT":D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
26-01-2013 23:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #56
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Aż chyba nie będę cię wyciągała z błednego przeświadczenia jakie masz o m.in Samotnej Skale, bo już widzę jak będziesz się wij z bólu, że ktoś zniszczył twój mały wesoły, kolorowy świat.

Poziom kometarza do gier R&R jest mniej więcej na tym samym poziomie co Klocucha - czyli niski. Z tym, że Klocuch to robi dla trollingu, poza tym wpisuje się w klimat starego polskiego youtuba, którego rozwój obserwowałam i dalej obserwuje co z niego zostało po tych 7-dmiu burzliwych latach przemian.

Może mi jeszcze powiedz, że oglądasz minecrafta... to dopełni obraz.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
27-01-2013 00:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #57
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Z tym Fakesem, co mówił klocuch to naprawdę cię śmieszy?, ok tolerancja sam pisałem, ale po prostu dziwi mnie to że są ludzie którzy lubią oglądać go jeszcze, bo jest on kontrowersyjny i ja spotykam się zawsze z falą krytyki na niego.
27-01-2013 10:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Flasheave Offline
*

Posts: 15
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #58
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(27-01-2013 10:18 )wiktoro198 Wrote:  Z tym Fakesem, co mówił klocuch to naprawdę cię śmieszy?, ok tolerancja sam pisałem, ale po prostu dziwi mnie to że są ludzie którzy lubią oglądać go jeszcze, bo jest on kontrowersyjny i ja spotykam się zawsze z falą krytyki na niego.

Nie ma to jak pisanie złych opinii o Klocuchu, gdy uważa się iż chujov13 jest śmieszny...
27-01-2013 15:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #59
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(27-01-2013 15:28 )Flasheave Wrote:  
(27-01-2013 10:18 )wiktoro198 Wrote:  Z tym Fakesem, co mówił klocuch to naprawdę cię śmieszy?, ok tolerancja sam pisałem, ale po prostu dziwi mnie to że są ludzie którzy lubią oglądać go jeszcze, bo jest on kontrowersyjny i ja spotykam się zawsze z falą krytyki na niego.

Nie ma to jak pisanie złych opinii o Klocuchu, gdy uważa się iż chujov13 jest śmieszny...

Materiały Roja są rzetelne, nie robi błędów w tytułach filmów i w grze, Rojo próbuje być śmieszny w sposób naturalny jest pozytywnie pieprznięty, a Klocuch rzuca głupimi tekstami jak małe dziecko którym jest, ewidentnie udaje, on po prostu opowiada głupoty grając w coś, kompletnie brak przekazu, brak wiedzy wyniesionej jaka jest gra oglądając jego materiały. Różnica pomiędzy materiałami Roja a Klocucha jest ogromna.
27-01-2013 18:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #60
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(27-01-2013 18:58 )wiktoro198 Wrote:  Rojo próbuje być śmieszny w sposób naturalny

Spoko, rozumiem, że podoba ci się humor Roja. Co kraj to obyczaj, chociaż jak dla mnie to on rzuci jakimś tekstem, który mogę uznać za trochę zabawny góra 3 razy na półgodzinny materiał. Ale spoko, ciebie to bawi.

Ale błagam o jedno...

(27-01-2013 18:58 )wiktoro198 Wrote:  śmieszny w sposób naturalny

Naturalny? NATURALNY?! Czemu te wymuszone krzyki nazywasz czymś naturalnym? Jak jesteś w towarzystwie to w taki sposób starasz się rozbawić innych? Wydzierając się i bluzgając w kółko?

Ok, podoba ci si ę humor prezentowany przez Roja, ale nie nazywaj tego czegoś naturalnym:(

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
27-01-2013 19:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.578 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5