Post Reply 
Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
Author Message
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #71
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
(20-04-2011 15:12 )mrminecraftplus Wrote:  Muszę powiedziec cos o fifiasku... To jakkis dziwny gosciu.. Sam mowi zeby nie przezywac a bluzga moich kolegow ze szok!! Aż naczos postanowil odejsc!

Wiesz co? Lepiej było jak nic nie pisałes...

I jak co to nie ja!

Parodia, proszę państwa, parodia.

Mrminecraftplus, nie potrafisz za Chiny Ludowe obronić swojego studia. Na każdy zarzut odpowiadasz tylko w stylu "nie odzywaj się", albo "to nie ja".

Powiedzmy, że nie znamy tego studia, a Ty je tutaj reprezentujesz.
Robisz to źle. Bardzo źle.

A teraz wracamy do znajomości działań studia: blokują, kasują komentarze, wyzywają, nie potrafią przytoczyć argumentów na obronę. Straszne.
20-04-2011 18:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrShihor Offline
*

Posts: 19
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #72
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
Hmh... skoro oni nie chcą krytyki ( co równa się z tym że widzowie nie mogą się wypowiadać ) to niech nikt ich nie ogląda? Oni kasują u siebie komentarze i co z tego? My mamy swoje kanały a oni przecież nie mają najwięcej widzów. Równie dobrze można nakręcić filmik że nie warto ich oglądać z powodu np. takiego że usuwają komentarze zawierające krytykę ponad ich inteligencję ( Studio nie rozumieć krytyka ). Ten temat to dowód tego i jakby ktoś nakręcił taki filmik i dał link do tego tematu to przejrzeli by na oczy ci którzy mają IQ powyżej 5 i nie są trollami.
20-04-2011 18:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #73
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
(20-04-2011 18:41 )MrShihor Wrote:  Hmh... skoro oni nie chcą krytyki ( co równa się z tym że widzowie nie mogą się wypowiadać ) to niech nikt ich nie ogląda? Oni kasują u siebie komentarze i co z tego? My mamy swoje kanały a oni przecież nie mają najwięcej widzów. Równie dobrze można nakręcić filmik że nie warto ich oglądać z powodu np. takiego że usuwają komentarze zawierające krytykę ponad ich inteligencję ( Studio nie rozumieć krytyka ). Ten temat to dowód tego i jakby ktoś nakręcił taki filmik i dał link do tego tematu to przejrzeli by na oczy ci którzy mają IQ powyżej 5 i nie są trollami.

W sumie można by było, ale dobrze, gdyby to jacyś bardziej znani z nas nakręcili to.
20-04-2011 18:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #74
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
Jeżeli wstawiają swoje wywiady na portal publiczny, to znaczy, że mogę krytykować. Nie podobają mi się ich filmy, ale będę dalej oglądał i mówił, co mi się w nich nie podoba. Bo jestem zawistny, czepliwy i zazdrosny o ich sukces, och! VVitchavenie, czemuż, och czemuż nie rozmawiałeś z nami?

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 20-04-2011 18:55 by Gik.)
20-04-2011 18:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #75
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
"Bo jesteście czereśniakami" - jak nic w następnym wywiadzie wypowie się o Was ;)
(This post was last modified: 20-04-2011 18:57 by Roofix.)
20-04-2011 18:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
naczos1912 Offline
*

Posts: 1
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #76
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
Chciałbym coś wyjaśnić. MrMinecraftPlus napisał że powodem mojego odejścia ze studia było zbluzganie przez TheFifiaska. Nie, moje odejście nie jest w ogóle związane z TheFifiaskiem.
(This post was last modified: 20-04-2011 21:15 by naczos1912.)
20-04-2011 21:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
mrminecraftplus Offline
*

Posts: 15
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #77
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
(20-04-2011 18:03 )Roofix Wrote:  Możesz skończyć wreszcie z tymi trzema kropkami na końcu niemal każdego zdania? Jaki jest tego sens? Bo w twoim przypadku nie widzę uzasadnienia ich użycia. Chcesz być jak Weteran?

nie.
(20-04-2011 21:14 )naczos1912 Wrote:  Chciałbym coś wyjaśnić. MrMinecraftPlus napisał że powodem mojego odejścia ze studia było zbluzganie przez TheFifiaska. Nie, moje odejście nie jest w ogóle związane z TheFifiaskiem.

To dziwne...
(This post was last modified: 20-04-2011 21:37 by mrminecraftplus.)
20-04-2011 21:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #78
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
Nie ma screenów= nie wydarzyło się. Póki co wychodzi na to, że kłamiesz. Desperacko.

[Image: aqI8D.jpg]
20-04-2011 21:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
John Garett Offline
*

Posts: 9
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #79
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
(18-04-2011 22:58 )thefifiasek Wrote:  @Roofix
Bez kitu troszkę zagmatwałem.
http://img171.imageshack.us/img171/6927/omgt.png - pierwsza oficjalna wiadomość studia per "mamy cię gdzieś"

http://img859.imageshack.us/img859/6240/omg2.png - wiadomosć od ich "redaktora", która pokazuje zupełnie coś innego.

BONUS:
Od tego się zaczęło:
http://img684.imageshack.us/img684/5733/lol1ls.png - obrona użytkownika SmarkuVlog. Poskutkowało blokiem. Komentarz Macieja XVIII.

BTW: Studio bez wątpienia cierpi na rozdwojenie, lub trojenie jaźni. Jedna osoba wyklina za to przeprasza a trzecia pisze że ma to w dupie. Wszystko z jednego studia.
Użytkownik naczos potrafił się ze mną jako tako normalnie dogadać, aczkolwiek poza słowami nic się nie odkręciło. Blok nie został zdjęty, obraźliwy komentarz dalej tam jest.

Zacznijmy od twoich poprzednich postów... Przyrównałeś mnie do moich znajomych? (Są młodsi fakt, ale dyskryminacja ze względu na wiek? Spoko twój styl mnie wręcz powala)
Druga rzecz jestem taki młody tak? Czepiasz się, bo nie mam takiego głosu jak oni więc wolisz to uogólniać? (F.E. Sonic i ja jesteśmy dawno po mutacji)
Naucz się pisać mój login (Tudzież nick jak kto woli) z YT bo czuje się urażony w ten sposób to tak jak ja bym pisał twój thefifiutasek (Bez obrazy oczywiście to tylko miał być przykład!).
Rozdwojenie jaźni? Zawdzięczamy to koledze Ichigoable, któremu któryś z młodych dał Passy [N.w. bo ja cały czas zalogowany na moim kanale jestem] i tak powstały problemy. (Równie dobrze nie można potwierdzić, że to nie on napisał jednej z tych wiadomości, ale też, że to nie był Eryk czy kto inny.)
Krytyka byłaby gdyby pojawił się tekst : "Zadawajcie pytania typu "Co wolałby zmienić w najbliższej przyszłości" i dobra rada zarazem.
A tekst typu: "Ta fajnie ale przegięliście". No spoko, to chociaż by od razu napisał, że chodzi o to, że głos Eryka mówiącego "Yeah" drażni go, bo nie przymierzając do faktów chyba to rozpoczęło całą falę flame'u.

PS. Mój komp wrócił z naprawy dopiero wczoraj i widzę, że narobił się niezły syf. Jak tylko da się to jakoś naprawić, żeby skończyć tę wojnę (Bo już ostatnio nie wyrabiam, ze szkołą i innymi problemami) to powiedzcie a nie ciągniecie się za języki z nadzieją, że JEDNA ze stron TYLKO USTĄPI.

Może pójdziemy na konsensus albo jakąś ugodę (Jeśli wiecie co to znaczy konsensus [Bez obrazy])

Czekam na odpowiedź.

Wasz Super Zimny,

~John P. Garett
20-04-2011 21:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
mrminecraftplus Offline
*

Posts: 15
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #80
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
Mądrze napisane :)
(This post was last modified: 20-04-2011 22:03 by Gik.)
20-04-2011 21:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ACTA ,czyli nowy porządek Blitz 20 5.234 28-06-2012 00:17
Last Post: iskradeus
  Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach Gik 83 17.964 25-11-2011 21:33
Last Post: Wan1Mas
  Zagrajmer idealny-czyli nie dawać się opętać popularności. RIG 9 2.944 26-06-2011 16:27
Last Post: Sworson

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5