Post Reply 
Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Author Message
Zenk Offline
*

Posts: 17
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #71
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Moje stwierdzenie "fakty" było błędne, ale to nie zmienia niczego innego. (Pisząc równa się =, sprostowałem co miałem na myśli.)

Quote:(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 06:01 PM przez Zenk.)
Dodałem: 'Do innych użytkowników:'. U Ciebie w poście nie widzę żadnych linków?
(This post was last modified: 25-11-2011 18:59 by Zenk.)
25-11-2011 18:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #72
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Zmienia, ponieważ uważałeś siebie za ogara Alfa w stadzie, przez co twoja opinia według Ciebie, to fakt, a więc "moja opinia, że pora zbanować niewygodną osobę jest faktem.'' link jest na 5 stronie, kto by chciał czytać temat bez zapoznania się z treścią? Idąc dalej, nie wiem co tam mogłeś dodać, nawet jeżeli Twoja wersja jest prawdziwa, nie ma realnej możliwości tego sprawdzenia, gdyż informacja została zmieniona, (znowu przypuszczenia god damn it!) sounds legit, right? mogłeś dodać to //Edit: To było trochę low zagranie z Twojej strony.
(This post was last modified: 25-11-2011 19:08 by Wan1Mas.)
25-11-2011 18:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zenk Offline
*

Posts: 17
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #73
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
(25-11-2011 18:57 )IConquer Wrote:  a więc moja opinia, że pora zbanować niewygodną osobę jest faktem.

Nie, nie jest. Bo dostałeś go od razu po wypowiedzi o multi-koncie. Oraz warna pt. Multi-konto ( nie ważne o której godzinie - nadal jest to warn za MULTI-KONTO, a nie za banowanie niewygodnej osoby, oraz ban dla drugiego konta. Tak samo zostało to konto potraktowane jak inne multi-konta.)

Quote:Idąc dalej, nie wiem co tam mogłeś dodać, nawet jeżeli Twoja wersja jest prawdziwa, nie ma realnej możliwości tego sprawdzenia, gdyż informacja została zmieniona, sounds legit, right?
Wszystko można edytować, zmyślić, przemienić, nawet Twoje wypowiedzi, (można też usunąć tą notkę w łatwy sposób - myślisz że nie wiedziałem o tej notce pod postem?) więc tak na prawdę większości sprawdzić nie możesz. LECZ ja nie chcę kłamać, bo po co? Gdybym chciał Cie zbanować to powiedz mi jeżeli kogoś nie lubisz, ten ktoś jest natrętny, większość ma go dość - to chcesz zadawać się z tą osobą? Nie mówię tutaj o Tobie, bo ja Cie w pewnym sensie szanowałem, na niektóre rzeczy masz dziwne poglądy, fakt (Ja znów z tymi faktami, eh.) - ale ogólnie wydawałeś się być ogarniętym człowiekiem, dlatego zdziwiło mnie Twoje posunięcie.
25-11-2011 19:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #74
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
(25-11-2011 19:10 )Zenk Wrote:  1) Multi-konto ( nie ważne o której godzinie - nadal jest to warn za MULTI-KONTO, a nie za banowanie niewygodnej osoby, oraz ban dla drugiego konta. Tak samo zostało to konto potraktowane jak inne multi-konta.)

2)Wszystko można edytować, zmyślić, przemienić, [...] nawet Twoje LECZ ja nie chcę kłamać, bo po co? Gdybym chciał Cie zbanować to powiedz mi jeżeli kogoś nie lubisz, ten ktoś jest natrętny, większość ma go dość - to chcesz zadawać się z tą osobą?

1) Co nie zmienia faktu że twój post "Chciałeś się zemścić za warna po prostu, "reklamując"/naprowadzając na inne forum." nadal przez Ciebie był traktowany jako fakt, a więc nie wiem, czy ban poszedł za MK czy za rzekomą reklamę. 2) Wszystko można zedytować? Z tego wynika że powód warna także. Ktoś jest natrętny lub denerwujący? Przepraszam bardzo, ale z tego co pamiętam fora powstały po to, żeby wyrażać własne opinie, a jeżeli komuś się ona nie podoba, nie musi się do niej odnosić bądź brać ją pod uwagę, nie jesteśmy w państwie trzeciego świata, w którym wyznawce innej religii wypędza się z wioski bądź zabija za jego poglądy.
Idąc dalej, jeżeli osoba ma inny punkt widzenia, chętnie go poznam, pod warunkiem że nie jest absurdalny, bądź dana osoba nie potrafi go uargumentować.
(This post was last modified: 25-11-2011 19:24 by Wan1Mas.)
25-11-2011 19:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zenk Offline
*

Posts: 17
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #75
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
1. Teraz już wiesz?
Quote:2) Wszystko można zedytować? Z tego wynika że powód warna także.
2. Można. Bardzo dużo rzeczy można zrobić oszukując...

Quote:ale z tego co pamiętam fora powstały po to, żeby wyrażać własne opinie,
Możliwe że powstały dlatego, lecz powstały także zasady na takich forach. (Np. zakazy drugich kont.)

Quote:a więc moja opinia, że pora zbanować niewygodną osobę jest faktem.
Tak, btw powracając do tego, gdybym Cie tak bardzo nie lubił to mógłbym Cie zbanować za te konto nawet. Uwierz mi że nic nie stoi na przeszkodzie, nie jest opisana dokładna kara.


Podsumowując, nie dostałeś bana za reklamę czy jakiś inny niewiadomy powód tylko za multi-konto, (patrz; zasady). Możesz się spierać że nie dostałeś za to, ale cóż. Przękręcanie powodów warnów przez Ciebie, byłoby bynajmniej śmieszne. Ja mam swoją opinię, Ty masz swoją opinię, nikt Ci nic nie karze nic robić.

Można banować ludzi bez powodu, ze 'słabym' powodem itp, - może to nie być fajne i miłe dla Ciebie, ale co zrobisz - nikt Cie tam nie trzyma, nie musisz tam siedzieć jeżeli nie odpowiada Ci jak zarządzamy. (Myślę, że bez powodu bana nikt nie dostał...)
(This post was last modified: 25-11-2011 19:42 by Zenk.)
25-11-2011 19:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #76
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
(25-11-2011 19:41 )Zenk Wrote:  1) Można. Bardzo dużo rzeczy można zrobić oszukując...
Quote:ale z tego co pamiętam fora powstały po to, żeby wyrażać własne opinie,
Możliwe że powstały dlatego, lecz powstały także zasady na takich forach. (Np. zakazy drugich kont.)

2) [...] gdybym Cie tak bardzo nie lubił to mógłbym Cie zbanować za te konto nawet. Uwierz mi że nic nie stoi na przeszkodzie, nie jest opisana dokładna kara.

3) Podsumowując, nie dostałeś bana za reklamę czy jakiś inny niewiadomy powód tylko za multi-konto, (patrz; zasady). Możesz się spierać że nie dostałeś za to, ale cóż. Przękręcanie powodów warnów przez Ciebie, byłoby bynajmniej śmieszne. Ja mam swoją opinię, Ty masz swoją opinię, nikt Ci nic nie karze nic robić.

4) Można banować ludzi bez powodu, ze 'słabym' powodem itp, - może to nie być fajne i miłe dla Ciebie, ale co zrobisz - nikt Cie tam nie trzyma, nie musisz tam siedzieć jeżeli nie odpowiada Ci jak zarządzamy.

1) Czyli przyznajesz mi rację, że mogłeś zedytować powód warna?
2) Wtedy byś mi tylko pokazał, że mam rację, zobacz nazwę tematu w którym toczy się nasz niby dialog (niby, ponieważ ja podaję argumenty, a Ty cały czas odpowiadasz, na dodatek nieudolnie)
3) Patrz punkt 1
4) Aha, czyli właśnie objawiłeś prawdę, powiedziałeś że można banować ludzi ze słabym powodem, ponieważ jesteś adminem na swoim cieplutkim forum. Zabawne, nazwa tematu idealnie trafiona w treść. Po co odpisywać na trafnie postawione argumenty, budować skomplikowane treści, lub po prostu prowadzić dyskusję, jakie zazwyczaj prowadzi się na forach, lepiej walnąć banhammerem, i mieć wszystko gdzieś, prawda?
(This post was last modified: 25-11-2011 19:58 by Wan1Mas.)
25-11-2011 19:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zenk Offline
*

Posts: 17
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #77
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
1. Uświadamiałem Ci tylko jaka jest realność, także tego co ty mówisz. Czyli teraz będziesz zmyślał, że Twoje posty/warny niewiadomo co były pozmieniane? Najs, dobry jesteś. Kłamstwa, oszustwa - byleby postawić na swoim.
4. MOŻNA, nigdzie nie napisałem że tak robimy.
Zenk Wrote:(Myślę, że bez powodu bana nikt nie dostał...)
(This post was last modified: 25-11-2011 20:08 by Zenk.)
25-11-2011 19:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #78
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
(25-11-2011 19:59 )Zenk Wrote:  1. Uświadamiałem Ci tylko jaka jest realność, także tego co ty mówisz. Czyli teraz będziesz zmyślał, że Twoje posty/warny niewiadomo co były pozmieniane? Najs, dobry jesteś.
4. MOŻNA, nigdzie nie napisałem że tak robimy.
Zenk Wrote:(Myślę, że bez powodu bana nikt nie dostał...)


1) Skąd przypuszczenie że o Tym nie wiem? Czekam tylko na potwierdzenie teorii, dzięki!
4) No nie wiem, widziałem jedną sytuację, gdzie znajoma mi osoba przyszła do was na forum, wdała się w dyskusję z jednym z użytkownikiem na shoutboxie, użytkownik, który in fact był słaby psychicznie, nie wytrzymał presji, prawił jej wycieczki osobiste, wyzywał, stawiał ją w niekorzystnym świetle, mimo tego, że jedyne co robiła, to prowadziła dyskusję, oczywiście, użytkownik z butthurtem powinien dostać przynajmniej 2 warny, oczywiście osoba X dostała, ponieważ nie potrafiliście ogarnąć która osoba robiła trzodę, więc dostała osoba która potrafiła układać rzeczowe argumenty, mimo tego, że było inaczej.
Ban? Z pewnością była jedna taka sytuacja, aczkolwiek nie mogę sobie przypomnieć nicka tej osoby, przez co nie jest to fakt, a opinia bądź informacja "bez zaplecza", ponieważ nie jest to fakt.
(This post was last modified: 25-11-2011 20:24 by Wan1Mas.)
25-11-2011 20:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zenk Offline
*

Posts: 17
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #79
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
1. Możliwe że gdzieś w kodzie, tak. Hakerzy na pewno łamali większe zabezpieczenia

Quote:więc dostała osoba która potrafiła układać rzeczowe argumenty,
4. Obydwie osoby dostały warna, ponieważ obydwie zawiniły. Może w/g Ciebie kara powinna być tylko dla jednej osoby, większa/mniejsza, no ale ta decyzja na tamtym forum nie należy do Ciebie. Większość osób widziała w tym zdarzeniu to co my. (Z resztą jest to oczywiste, że będziesz bronić swojego kolege.)
Nie chcę mi się wałkować znów tego tematu, nagadałem się z nim wystarczająco na PW.

Trudno jest znaleźć idealne rozwiązanie, żeby wszystkim pasowało. Dlatego zostało zrobione to co powinno być zrobione w/g nas.


Jeżeli masz jeszcze jakieś wąty na temat swojego warna to pisz na maila.

Pozdrawiam.
(This post was last modified: 25-11-2011 20:35 by Zenk.)
25-11-2011 20:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #80
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
(25-11-2011 20:31 )Zenk Wrote:  (Z resztą jest to oczywiste, że będziesz bronić swojego kolege.)
Nie chcę mi się wałkować znów tego tematu, nagadałem się z nim wystarczająco na PW.
Jeżeli masz jeszcze jakieś wąty na temat swojego warna to pisz na maila.

Nie jest to mój kolega, jest to osoba która znam, lecz nie mam z nią żadnych powiązań funfelsko-pszyjacielzkih, także miss, panie adminie.
Wąty? Przedstawiam argumenty, pisać na maila? Po co? Ponieważ na forum publicznym jesteś pod ścianą?

Także pozdrawiam
25-11-2011 20:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ACTA ,czyli nowy porządek Blitz 20 5.235 28-06-2012 00:17
Last Post: iskradeus
  Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? aBizonxD 18 5.095 11-08-2011 10:27
Last Post: Gik
  Zagrajmer idealny-czyli nie dawać się opętać popularności. RIG 9 2.980 26-06-2011 16:27
Last Post: Sworson
  Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. thefifiasek 114 25.966 08-05-2011 22:13
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5