Post Reply 
Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Author Message
Zenk Offline
*

Posts: 17
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #81
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Quote:Wąty? Przedstawiam argumenty, pisać na maila? Po co? Ponieważ na forum publicznym jesteś pod ścianą?
Nie chcę mi się mielić w kółko tego samego. Jakbyś wiedział, strasznie lubię odpowiadać na większość Twoich ...ymm... wypowiedzi, not. Uważam to za stratę czasu.
25-11-2011 20:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #82
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
(25-11-2011 20:48 )Zenk Wrote:  
Quote:Wąty? Przedstawiam argumenty, pisać na maila? Po co? Ponieważ na forum publicznym jesteś pod ścianą?
Nie chcę mi się mielić w kółko tego samego. Jakbyś wiedział, strasznie lubię odpowiadać na większość Twoich ...ymm... wypowiedzi, not. Uważam to za stratę czasu.

Dlatego z takim brakiem finezji robiłeś to przez ostatnie 4 godziny? You are right
25-11-2011 21:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Prezag Offline
*

Posts: 1
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #83
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Miałem tutaj nic nie pisać, ale czytając te wypocinki to, aż dziw bierze, że człowiek może być aż tak arogancki. Przez ~3 strony wan ciągniesz temat odnośnie warna i też bana.

To już Ci to wyjaśnię bo chyba dalej nie rozumiesz tego co Zenk pisał.
Dostałeś bana na drugie konto, a na twoje pierwsze konto został naniesiony warn co poskutkowało zakazem pisania bo już miałeś nieczyste konto.

Z kolei piszesz, że podajesz sensowne argumenty (????)
Przez ~3 strony tego tematu wymyślasz sobie, że byłeś aż tak ważny na forum i tak nas denerwowała twoja osoba, że specjalnie Cię "udupiliśmy"
To są argumenty? Wymyślanie, że edytujemy warny czy też że dostałeś bana za reklamę (jedno wiąże się z drugim)?

Wydaje mi się, że robisz dramę bo bardzo chcesz gdzieś zaistnieć... Do tego te docinki angielskie mają pokazywać jak na "luzaku" podchodzisz do sprawy czy mają pokazywać twoją inteligencje bo sam już nie wiem? To jest polskie forum więc daruj to sobie.

Mądrzejszy człowiek wyjaśniał by sprawe mailu/pw/gg/skype/inną formą kontaktu lecz Ty wolisz aby każdy to przeczytał zobaczył jak walczysz o nie wiadomo co, jaki odważny jesteś, jaką arogancją ociekasz.
(This post was last modified: 25-11-2011 21:08 by Prezag.)
25-11-2011 21:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #84
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Zastanawia mnie, czemu was ciągnie na forum konkurencyjne, skoro u was, na waszym cieplutkim forum macie pod dostatkiem wszystkiego co dobre!
Nigdzie nie piszę, że podaję sensowne argumenty, sensowne argumenty może podawać dobry admin, meh, ja co najwyżej argumentuje swoje poglądy oraz opinie.
Nie wymyślam że edytujecie warny, po prostu potwierdziliście mój domysł, że macie do tego narzędzia.
Skoro was nie denerwowałem, to czemu miałem poprzednie warny, którzy mogą dawać admini oraz modowie? Znalazły się tam w jakiś wyimaginowany, eteryczny sposób? Hehs.
Jaką drame? ja Po prostu piszę na forum na dany temat, sam zobacz że mój post nie był zachęta dla żadnego z was żeby tutaj się wypowiadać.
Po co mam rozmawiać na gruncie, który jest skierowany w jedną stronę? Nikt nie obrazi szlachcica na jego własnym dworku, zwłaszcza drogą skype bądź email, gdyż tam rozmówca wystarczy że pokaże cztery litery, i dyskusja się kończy, tutaj tak zrobić rozmówca może, aczkolwiek będzie to wyglądać średnio. Arogancja? Może nie ociekam, ba, nawet nie śmierdzę, ponieważ gdybym lekceważył rozmówcę, mógłby mnie czymś zaskoczyć, a do tej pory, Zenk idealnie wpasował się w schemat. Odwaga? Jak mam być odważny przez internet? God damn it,
Angielskie docinki? Heh, z tego co wiem mogę używać słownictwa, dopóki nie jest w innym języku niż znane, np Angielski, bądź w tym wypadku Polski, mógłbym nawet używać łaciny, aczkolwiek nie każdy otarł się o nią, przez co jej nie używam.
(This post was last modified: 26-11-2011 08:54 by Wan1Mas.)
25-11-2011 21:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ACTA ,czyli nowy porządek Blitz 20 5.234 28-06-2012 00:17
Last Post: iskradeus
  Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? aBizonxD 18 5.078 11-08-2011 10:27
Last Post: Gik
  Zagrajmer idealny-czyli nie dawać się opętać popularności. RIG 9 2.962 26-06-2011 16:27
Last Post: Sworson
  Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. thefifiasek 114 25.748 08-05-2011 22:13
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5