Post Reply 
"Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Author Message
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #41
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
"Stadion, zamiast pokazywać reklamy lokalnych biznesów, pokazujesz reklamy potentatów, takich jak Adidas, Nike itd" - lepszy przykład?
08-06-2012 16:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #42
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Quote:To tak jakby w pracy szef zaproponował Ci awans (z lepszą stawką pieniężną jak i warunkami pracy), bo ktoś np. zrezygnował ze swojego starego stanowiska , a ty byś odmówił, "bo to pójście na łatwiznę, lepiej poczekam, a nie wykorzystam czyjeś odejście"

Kiepski przykład.

Quote:Serio? Jeżeli kogoś się nie lubi i nie popiera jego poglądów to wystąpienie z nim w filmie tylko dla zdobycia widzów to cholerna hipokryzja.

Good point.

Quote:"Stadion, zamiast pokazywać reklamy lokalnych biznesów, pokazujesz reklamy potentatów, takich jak Adidas, Nike itd" - lepszy przykład?

+1

Quote:Meh... Nie mówiłam nigdzie, że go nie lubię. Po prostu nie zgadzam się z nim w kilku kwestiach. Różnica zdań w kilku tematach nie jest jakąś specjalną przeszkodą.

Ale nie popierasz jego poglądów, które szerzy, ogłupiając tym także większość polskiego młodego pokolenia "Jutuba". Z racji tego, że brałaś udział w jego akcji na pewno część Twoich widzów go zasubskrybowała, tym samym dostając pranie mózgu. Sama mówiłaś, że przez jakiś czas byłaś przez niego ogłupiona. Warto poddawać temu samemu swoich widzów? Oczywiście to jest tylko część powodów, jeden z wielu.

Quote:Więc co miałam odpisać: "Nie, nie pogadam z Tobą przez te kilkanaście minut, bo to pójście na łatwiznę." Proszę Cię, jest szansa to się korzysta

Jeżeli jesteś łasa na cyferki, to proszę bardzo, korzystaj Olciu. Co nie oznacza że będziemy to chwalić.

Quote:Poza tym przypominam, że do New Play Next dostawali się tylko "najlepsi" z Play Next (mówię tylko to, co Rock w zapowiedzi NPN).

Derp. I co z tego? Cel jest ten sam, sposób wykonania celu także. Zwykła iluzja nowej, lepszej formuły.

Quote:Get lost.

Sarkazm, bro.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
08-06-2012 18:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #43
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
ja tak sobie czytam patrze ehh i widzę że dla was hejterzy po prostu nie istnieją,ale co z tego że wielokrotnie się o nich mówi w muzyce i innych dziedzinach?nie wiem ludzie po co wbijacie sobie na sile do głowy takie coś hejterzy są byli i będą tak jak kiedyś mówiłem Rojo nagrał "własną" klasyfikacje nie musicie tez takiej mieć.Pytam jak mam nazwać
w mawianie innym ze czegoś niema choć jest? czy to nie aby hipokryzja?
08-06-2012 23:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Piżmak Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #44
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Ze słownika języka polskiego:
Hipokryzja - obłuda, dwulicowość.
Jeśli znajdziesz jakieś powiązanie między tą definicją, a zachowaniem opisanym w twoim poście, to gratuluję.
08-06-2012 23:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #45
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
(08-06-2012 23:20 )bezelo Wrote:  ja tak sobie czytam patrze ehh i widzę że dla was hejterzy po prostu nie istnieją,ale co z tego że wielokrotnie się o nich mówi w muzyce i innych dziedzinach?nie wiem ludzie po co wbijacie sobie na sile do głowy takie coś hejterzy są byli i będą tak jak kiedyś mówiłem Rojo nagrał "własną" klasyfikacje nie musicie tez takiej mieć.Pytam jak mam nazwać
w mawianie innym ze czegoś niema choć jest? czy to nie aby hipokryzja?

Mówią o nich ludzie, którzy nie potrafią zaakceptować tego, że ktoś nie aprobuje tego, co robią/tworzą. Albo idioci, którzy padają ofiarą zwykłego trollingu.
I czy mówienie, że kosmici istnieją (bądź nie) jest hipokryzją?
08-06-2012 23:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #46
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Troling?Pisanie komuś "ty je**na dzi*ko to troling?
hmmm tak to hipokryzja bo hejterzy sa a kosmitów niema
poza tym hejter,trol, ktoś kto nie wyraża swojej opinii tylko stara się utrudnić komuś życie, nazwijcie to jak chcecie tylko pytam się po co najeżdżać na Roja który zrobił własna klasyfikacje lub Rocka,nie lepiej z tym walczyć a nie udawać ze tego niema?
09-06-2012 00:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #47
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Rozumiem że mamy walczyć z klasyfikacją zjawisk niewystępujących w naturze. Okay.
09-06-2012 00:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #48
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
(09-06-2012 00:35 )bezelo Wrote:  Troling?Pisanie komuś "ty je**na dzi*ko to troling?
hmmm tak to hipokryzja bo hejterzy sa a kosmitów niema
poza tym hejter,trol, ktoś kto nie wyraża swojej opinii tylko stara się utrudnić komuś życie,

Meh. Bajdurzysz mości panie. Dlaczego nie ma czegoś takiego jak "hejter"? Oto jeden z powodów - "ucierpieni let's playerzy" wymyślili sobie takiego "hejtera", który jest osobą minusującą ich wspaniałe filmy, piszącą negatywne komentarze (także te konstruktywne, w ich mniemaniu), ogólnie osoba której się nie podoba filmik. Taką se kategorie oglądających wymyślili. Po co? Bo oczywiście wtedy jest pretekst do bloku, na wypadek gdyby obecność takiego osobnika nie była im wygodna.

Bo "hejter" to jest tylko słaba wymówka, nic więcej. Są za to:
Trolle - cóż, to zjawisko znane i nielubiane, zwłaszcza nienawidzone przez VV i MegaZajkę, dla których siedliskiem trolli jest to forum. Łatwo rozpoznać choćby piszącego niepoprawnie ortograficznie takie zdania jak "bladebeliiar to spoko zio ale jego widzowie to pierdolone łajno zresztą jak u jajokera", albo "megazajce pojebało mósk". Trudniej jest z tymi którzy piszą poprawnie, ale generalnie ich celem jest doprowadzenie do butthurtu ich ofiary, który często przejawia się zbluzganiem rzeczonego trolla, zwymyślaniem mu od najgorszych i na koniec blokiem, co byłoby równoznaczne z daniem się strollować. Jeszcze gorzej jednak jest, jeżeli się przyjmuje, że każdy negatywnie nastawiony choćby do filmu użytkownik to troll. Są takie zjawiska, Rock się tym skompromitował niegdyś.
No i nieprzestrzegający netykiety - najzwyklejsi bluzgający, obrażający niekulturalni użytkownicy, którzy co jak co, ale zawsze będą tacy w netach siedzieć. Przykład z brzegu? Widzowie Bladebelliara.

Czy jacyś z wyżej wymienionych są wg. Ciebie hejterami?

Quote:po co najeżdżać na Roja który zrobił własna klasyfikacje lub Rocka,nie lepiej z tym walczyć a nie udawać ze tego niema?

Po co "najeżdżać" na Roja? Bo zrobił błędną klasyfikacje czegoś, czego nie ma na tym świecie. Może żyje w alternatywnym świecie? Tak czy siak - robiąc takie filmy tylko ogłupia takich jak Ty i propaguje teorie istnienia tego czegoś. I jak mamy walczyć z czymś, co jest wymysłem co bardziej niedojrzałych użytkowników "Jutuba"?

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 09-06-2012 09:08 by Infelicity.)
09-06-2012 09:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #49
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Skoro niema to czemu powstają piosenki o hejterach?
próbujecie tutaj wszystkim wmawiać swoja dziwna teorie moim zdaniem hejter to nie ten co daje łapki w dół ani nie ten co pisze"nie podoba mi się "
tylko ten który swoim komentarzami obraza autora danego materiału jak wy kogoś takiego nazwiecie ? Trol?bez sensu.
Zjawisko trolingu jest od dawna i też ktoś to musiał wymyślić,bo jaskiniowcy nie trolowali siebie na rysunkach skalnych :)
(This post was last modified: 09-06-2012 10:25 by bezelo.)
09-06-2012 10:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #50
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Przeczytaj jeszcze raz mój post Bezelku, bo wszystko jest tam napisane. No chyba że nie grzeszysz umiejętnością czytania ze zrozumieniem.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
09-06-2012 10:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+ KRUKer 11 3.852 24-11-2013 18:54
Last Post: Lugia007
  Tonący brzytwy się chwyta, czyli... Nintendo vs letsplaye. Lemur 12 4.016 18-05-2013 22:15
Last Post: Lavos
  Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się wolf 32 12.728 01-04-2013 18:34
Last Post: punio7
  Rojo ma potomka Innominatus 40 12.212 29-01-2013 10:29
Last Post: Brot
  Rojo i jego tarcza na allegro Flasheave 42 14.946 13-01-2013 02:31
Last Post: fszeker
  Kreowanie wizerunku na youtube, czyli miniaturki, intra itd. skkf 16 5.950 15-12-2012 12:15
Last Post: appareil
  Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się ogm 25 6.927 06-11-2012 20:14
Last Post: degieb
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.547 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity
  "Hejterzy" - Dyskusja Jakvbek 48 11.718 16-03-2012 11:23
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5