Post Reply 
Znowu badam :G
Author Message
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Znowu badam :G
Wlasciwie dzis rano zrobilem. Ale ze akurat Rock popelnil w miedzyczasie filmik traktujacy o lapkach-srapkach (dopiero teraz zobaczylem) to musze zrobic jeszcze raz i dodac tam odpowiedni bonus z dedykacja dla Rocka :P

A wiec i o lapkach-srapkach znow bedzie.

Byly "szpiegowskie komentarze" to teraz beda pewnie "buraczane prowokacje" lol. Kupilem juz zapas orzeszkow a wieczorem konsultuje sie z zakontraktowana kancelaria ;)

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
12-06-2012 10:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Znowu badam :G
Tylko skąd Rock doszedł do swoich wniosków to ja nie mam pojęcia. Równie dobrze więcej widzów -> więcej łapek a nie na odwrót jak to on stwierdził.

Takie pseudo naukowe wywody bez rzetelnych podstaw (w sumie to bez jakichkolwiek podstaw).

Gdyby np powrzucał te same filmy i w jednym nabiłby 500 wyświetleń i 0 łapek a w drugim 100 wyświetleń i 100 łapek. To po kilku dniach może możnaby coś było wnioskować na podstawie takiego prostego eksperymentu (chociaż i tak nie wiele bo znając youtube to wrzucenie dwóch identycznych filmów tak samo nazwanych i otagowanych pewnie już by dało zupełnie inną ilość wyświetleń po tygodniu). A tak bez niczego to sobie można gdybać czy ludzie wbili bo jest 1000 łapek dziennie czy dlatego że film pojawił się w polecanych na głownej YT... za dużo zmiennych i tyle.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
12-06-2012 11:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: Znowu badam :G
Sou Wrote:Tylko skąd Rock doszedł do swoich wniosków to ja nie mam pojęcia.
Nie wiem jak z youtubem, ale jeśli chodzi o Facebooka, to Rock ma w tej kwestii rację. Przynajmniej jeśli chodzi o dystrybucję wirusową. Dla widzów łapki/lajki oznaczają czy treść jest atrakcyjna. Dla twórców treści z marketingowego punktu widzenia oznacza po prostu jakość "reklamy". Na FB właśnie idealnie to działa.

Dziś Facebook, to tak naprawdę jeden wielki baner reklamowy.
(This post was last modified: 12-06-2012 13:22 by kaszub.)
12-06-2012 13:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Znowu badam :G
Ja akurat o youtube mówiłem (Rock też). Pamiętajmy że na fb zalajkowanie wywala nam w profilu i wszyscy znajomi to widzą. Na youtube tylko subskrybenci jeśli jakiś mamy (znajomi nie widzą, chociaż Rock wspomniał że tak ale nie wiem skąd do takich wniosków doszedł bo wcale tak nie jest o_O ).

No chyba że wszystko mi się pomieszało bo źle film obejrzałem...

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 12-06-2012 15:52 by Sou.)
12-06-2012 15:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Znowu badam :G
Na FB i YT istnieje opcja by ukryć "Lubię to" i "Subskrybuj"
12-06-2012 16:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Znowu badam :G
(12-06-2012 16:22 )Andzia639 Wrote:  Na FB i YT istnieje opcja by ukryć "Lubię to" i "Subskrybuj"

To raczej wszyscy tutaj wiedzą;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
12-06-2012 16:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Znowu badam :G
Jakby na to nie patrzeć, to kolejny eksperyment z strony buraka będzie po raz kolejny sprawdzać IQ jego subskrybentów, a jakby nie parzeć są to w większości osoby poniżej 18 roku życia oglądające MC. Czy warto więc tracić na to czas? Wydaję mi się, że nie, aczokolwiek może być to ciekawe.

PS: Strach się bać jednak, jak już po wszystkim inni "wielcy" youtuberzy będą chcieli się pobawić w coś takiego i nawet bez odpowiedniej wiedzy na ten temat będą robić z siebie idiotów, mówiąc następnie o tajemniczych eksperymentach i jakoby wspaniałych wynikach spowodowanych ich inteligencją...^ Life is brutal
26-06-2012 19:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Znowu badam :G
(12-06-2012 16:43 )Sou Wrote:  
(12-06-2012 16:22 )Andzia639 Wrote:  Na FB i YT istnieje opcja by ukryć "Lubię to" i "Subskrybuj"

To raczej wszyscy tutaj wiedzą;)

To dlaczego marudzisz wtedy jeśli niby wiesz że taka opcja istnieje ?

JudiMakeFun Wrote:PS: Strach się bać jednak, jak już po wszystkim inni "wielcy" youtuberzy będą chcieli się pobawić w coś takiego i nawet bez odpowiedniej wiedzy na ten temat będą robić z siebie idiotów, mówiąc następnie o tajemniczych eksperymentach i jakoby wspaniałych wynikach spowodowanych ich inteligencją...^ Life is brutal

Zawsze istnieje ryzyko pojawienia się plagiatu równocześnie jest zawsze szansa że ktoś zrobi coś wartościowego na podstawie pierwowzoru, jednak ten pierwowzór zawsze będzie najlepsze --> tysiące cover'ów różnych grup muzycznych ale i tak nikt nie mógł cover'em przewyższyć mistrza
26-06-2012 22:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Znowu badam :G
(26-06-2012 22:24 )Andzia639 Wrote:  
(12-06-2012 16:43 )Sou Wrote:  [quote='Andzia639' pid='17043' dateline='1339514569']
Na FB i YT istnieje opcja by ukryć "Lubię to" i "Subskrybuj"

To raczej wszyscy tutaj wiedzą;)

To dlaczego marudzisz wtedy jeśli niby wiesz że taka opcja istnieje ?

Tak szczerze to nie do końca wiem o co ci chodziło z tym ukrywaniem lubie to... zgaduje że to było do mnie ale nie wiem do czego się odnosi i o co w ogóle chodzi w tej odpowiedzi. Coś w stylu "Jade sobie samochodem patrze a obok mnie jedzie nowe porsche" "Samochód ma 4 koła i można go zatankować".

No ale nvm

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
27-06-2012 06:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Znowu badam :G
(26-06-2012 19:36 )JudiMakeFun Wrote:  PS: Strach się bać jednak, jak już po wszystkim inni "wielcy" youtuberzy będą chcieli się pobawić w coś takiego i nawet bez odpowiedniej wiedzy na ten temat będą robić z siebie idiotów, mówiąc następnie o tajemniczych eksperymentach i jakoby wspaniałych wynikach spowodowanych ich inteligencją...^ Life is brutal

Roznica miedzy mna a niektorymi "wielkimi youtuberami" ktorzy przylapani bez gaci twierdzili ze ich zagrywki byly tylko eksperymentami jest nastepujaca:

Ja o swoich eksperymentach uprzedzam PRZED a nie PO ;)

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
27-06-2012 12:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5