Post Reply 
Brak możliwości odpowiadania na komentarze
Author Message
Grzesiiu Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Brak możliwości odpowiadania na komentarze
Witam,

Jest to najbardziej wkurzający błąd (albo nie błąd?) w historii YouTube.
Otóż nie mogę odpowiadać na komentarze,czytałem że większość tez tak ma,nie działa ani na Chrome ani na Firefoxie. Czytałem też że podobno pomaga usunięcie konta Google+ ale akurat to nie pomogło. Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje i czy ktoś oprócz mnie nadal tak ma?

Pozdrawiam.
24-07-2012 12:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Danioz Offline
*

Posts: 45
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Brak możliwości odpowiadania na komentarze
Ehh, mam to samo. Zauważyłem to dwa dni temu, myślałem, że to chwilowe, ale niestety mam to do dziś. Wie ktoś coś?
24-07-2012 12:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Grzesiiu Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Brak możliwości odpowiadania na komentarze
Dobra, naprawiłem. Usunąłem 2 konta Google+ z dwóch kanałów i wyczyściłem ciasteczka i dane podręczne w Chrome i działa. Można zamknąć.
24-07-2012 13:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Danioz Offline
*

Posts: 45
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Brak możliwości odpowiadania na komentarze
Ehh, chyba rzeczywiście trzeba usunąć konta w Google+, bo usunięcie ciasteczek itp nie pomaga. Nie mam zamiaru usuwać konta na Google+, bo to jest chore i powinni to naprawić.
24-07-2012 19:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Brak możliwości odpowiadania na komentarze
(24-07-2012 13:04 )Grzesiiu Wrote:  Dobra, naprawiłem. Usunąłem 2 konta Google+ z dwóch kanałów i wyczyściłem ciasteczka i dane podręczne w Chrome i działa. Można zamknąć.

A tak możesz wytłumaczyć jak usunąć te konta Google, bo tak szukałem i coś nie mogłem znaleźć. Z góry dzięki :)
24-07-2012 20:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Grzesiiu Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Brak możliwości odpowiadania na komentarze
Wchodzisz na google.pl -> po prawej klikasz na siebie -> ustawienia konta -> usługi -> usuń całą zawartość profilu Google+
25-07-2012 08:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Co oznacza brak ocen/komentarzy? ErykCoa 8 3.211 12-03-2013 23:37
Last Post: MircoCroCop
  Emocje czy ich brak? Falc00n 17 4.956 11-08-2011 18:28
Last Post: Chomik

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5