Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #41
RE: Negatyw zamknął konto
(06-12-2012 18:38 )TheNegatyw Wrote:  Wreszcie i ja muszę to napisać.. Wiedziałem o tym co było w środku.. lecz nigdy nie czerpałem z tego korzyści materialnych.. nigdy nawet nie chciałem.. cały "MOD" został wrzucony do opisu jednego z filmów Maćka.. nie jestem jego Autorem ani nawet współautorem.. co nie zmienia faktu że wiedziałem o tym.. nic mnie nie usprawiedliwia..

@ Nigdy na tym nie zarobiłem nawet złamanego grosza.. więc "Negatyw był skąpy na kasę" nie ma tu jakiegokolwiek sensu..


Przypominam, bądź uświadamiam, iż działanie z pełną świadomością o szkodliwości postępowań dla osób postronnych, bądź samych zainteresowanych, nie podlega pod kontratyp PRAWA KARNEGO innymi słowy, wystarczy poczekać na kogoś, kto będzie bardziej upierdliwy, i mogą spotkać ciebie dość mało ciekawe sankcje karne (zawiasy bądź wakacje tymczasowe, nie wiem ile masz lat), mam nadzieje, że taka osoba się nie znajdzie.


Do tego: nikt ci nie zarzuca robienia pieniążków, wydaję mi się, że ludzie mają to mocno gdzieś, przynajmniej na tym forumie.
Pozdrawiam, random bez imienia.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 06-12-2012 19:37 by Innominatus.)
06-12-2012 19:33
Find all posts by this user
Zinort Offline
*

Posts: 3
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #42
RE: Negatyw zamknął konto
Nie rozumiem paru rzeczy. Czy Negatyw zamknął konto tylko przez negatywne komentarze, czy też może przez tą właśnie modyfikację? Skoro hasła i loginy były kradzione masowo to do czego zostały wykorzystane? Sprzedawanie na allegro czyjegoś konta? Czy tylko tak dla jaj to robili? I ostatnie pytanie: czy Maciek właśnie zamknął konto?
(This post was last modified: 13-12-2012 14:34 by appareil.)
06-12-2012 20:20
Find all posts by this user
narcredzik Offline
*

Posts: 6
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #43
RE: Negatyw zamknął konto
Wg prawa takie coś jest karalne i to dobrym więzieniem.

I okazanie skruchy w takiej sytuacji jak ta, pod naporem kilkudziesięciu tysięcy świadków, do tego kilka(?)set pokrzywdzonych (często dzieci) osób, nie jest raczej uwzględniane jako okoliczność łagodząca. Przyznanie się też nie.



I spójrzcie tutaj:

http://www.youtube.com/user/maciektmpl
(This post was last modified: 06-12-2012 20:22 by narcredzik.)
06-12-2012 20:21
Find all posts by this user
VuZzEy Offline
*

Posts: 7
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #44
RE: Negatyw zamknął konto
(06-12-2012 20:20 )Zinort Wrote:  Nie rozumiem paru rzeczy. Czy Negatyw zamknął konto tylko przez hejt na niego, czy też może przez tą właśnie modyfikację? Skoro hasła i loginy były kradzione masowo to do czego zostały wykorzystane? Sprzedawanie na allegro czyjegoś konta? Czy tylko tak dla jaj to robili? I ostatnie pytanie: czy Maciek właśnie zamknął konto?

Negatyw zamknął prawdopodobnie dlatego, że chciał uciec od odpowiedzialności związanej z tą akcją. Jest jeszcze jedna opcja - chciał uratować Maćka, bo Dzięcioł postawił mu ultimatum - albo usuwa kanał albo publikujemy dowody. Maciek usunął kanał MaciekTMPL ale nie mam pojęcia czemu. Miałoby to sens gdyby się nie przyznał bo filmy na portalach typu frequency mogły być dowodem jego winy. Teraz niektóre zachowania wydają się być mało logiczne.
(This post was last modified: 06-12-2012 20:29 by VuZzEy.)
06-12-2012 20:26
Find all posts by this user
Pl00 Offline
*

Posts: 11
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #45
RE: Negatyw zamknął konto
(06-12-2012 20:21 )narcredzik Wrote:  I spójrzcie tutaj:

http://www.youtube.com/user/maciektmpl

To konto było usunięte dawno, ale Maciek zamknął też konto SzejkGames o.O... Tak czy siak od odpowiedzialności karnej nie uciekną, bo wiele większych youtuberów zna ich skype, emaile, adres itp.
06-12-2012 20:28
Find all posts by this user
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #46
RE: Negatyw zamknął konto
Troszku się nie znam na tych waszych minecraftowo-youtubowych zagrywkach, więc proszę o jakieś wyjaśnienie. Otóż istnieje mod, który po użyciu przez użytkownika wysyła hasło i login do kogoś, zapewne do twórcy. Twórca tego modu może wtedy sobie zapierdzielić takie konto i je sprzedać jako konto premium. Taki minecrfotwy trojan, to jeszcze rozumiem. Ale po co 2 dosyć popularniejszych Minecraftowców rozsyłało tego moda i NIE CZERPAŁO z tego korzyści?

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
06-12-2012 20:45
Find all posts by this user
Esu Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #47
RE: Negatyw zamknął konto
Kolejna drama.Co z tym YouTubem naszym kochanym się dzieje?Ciekawi mnie też jedno:
Skoro modyfikacja okradała konta,to powinno wyjść to na jaw szybciej,źle zrobili,że tak długo to ukrywali.
Ale w końcu te 10-13-latki nie powinni być cicho,skoro zbierały na te majnkrafty ileś tam czasu,no chyba,że byli cicho tylko dlatego,że uchodzili w tłumie,albo nie rzucali podejrzeń dla dwójki rozrabiaków,którzy to rozprzestrzenili...cwane,cwane,ale krwi nie zmyją.Negatyw ma zamiar iść na Twitcha?I kto go będzie oglądał?Kto po tym wszystkim w ogóle miałby w sobie tyle moralności,żeby zostawić u niego lajka gdziekolwiek?
Bynajmniej boli mnie to skurwysyństwo jakie Negatyw i Maciek okazali rozprzestrzeniając ten syf.
I boli mnie to,że żaden nie pomyślał,co teraz z widzami,którzy pokładali w nich nadzieję,którzy byli od niemal zawsze z nimi?Co?Egoizm.
No i zadziwiające,że "nie mieliście z tego zysku".
06-12-2012 21:08
Find all posts by this user
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #48
RE: Negatyw zamknął konto
Ze swojej strony powiem tak... jestem w szoku.. Przyznajecie się, że wiedzieliście o procederze, równocześnie zapewniając, że to nie szło dla Was. Czyli pomagaliście okradać dzieci, żeby KTOŚ mógł z tego handlować konta?
Żeby tak wykorzystać ludzkie zaufanie to się po prostu w pale nie mieści...

Boli mnie też znieczulica innych dużych youtuberów... Dziś po zapytaniu się wprost, dwójka z nich powiedziała mi, że wiedzieli o sprawie od września... Czyli od września wiecie, że ktoś istnieje na youtube, żeby okradać DZIECI i nic z tym nie robicie? To mnie najbardziej przeraża w całej sprawie... Dlatego rozpoczęłam akcję nagłośniającą. Przykro mi.

Komentować nie muszę, bo ocena pozostaje tylko i wyłącznie Wam. Jedno jest natomiast pewne: takiej sprawy NIE WOLNO przemilczeć.

Pozdrawiam,
Bunny
06-12-2012 21:31
Find all posts by this user
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #49
RE: Negatyw zamknął konto
Ja tylko wtrącę, że bawi mnie wasze zaskoczenie 'czemu teraz wiadomo'. Ale jak się pisało krytycznie/o dramach, to było fuj i w ogóle. Tak na ogół pęka banieczka iluzji.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 06-12-2012 21:39 by Lavos.)
06-12-2012 21:38
Find all posts by this user
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #50
RE: Negatyw zamknął konto
To było dosyć oczywiste, tudzież niemożliwym byłoby gdyby tacy ludzie nie istnieli, faktem jest że informacja o ich współudziale w tym o co są oskarżani jest trochę zadziwiające, Youtuber który dobrze prosperuje robi takie rzeczy swoim widzom. Jest to trochę podejrzane, ale oczywiste jest że nawet najgłupsze wyjaśnienia mogą okazać się prawdą, moglibyśmy to przeanalizować, ale jeżeli oni sami się wypowiedzieli na tym forum...
Cóż, wstyd powinien im towarzyszyć długo.
06-12-2012 22:28
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.086 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.600 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.105 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.302 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 101 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5