Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Joshua Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #91
RE: Negatyw zamknął konto
Właśnie o to mi chodzi.
Sam w październiku kupiłem konto od jednego z użytkowników Allegro i przed kupnem przeze mnie konta i kilka dni po tym kontakt ze sprzedawcą był dobry. Po kilku dniach zauważyłem że ktoś na koncie gra ktoś poza mną. Gdy napisałem do kolesia nie odpowiadał. Sądzę że takich przypadków było więcej. Jeśli ten post jest niezgodny z tematem to przepraszam.
07-12-2012 19:59
Find all posts by this user
sylwekqaz Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #92
RE: Negatyw zamknął konto
Daruje już sobie pisanie tego co było pisane (że to skur*****two okradać dzieci itp.)
Więc od razu przejdę do konkretów:
1. skoro kolega skkf'a zdekompilował kod i wie gdzie wysyła dane powinien napisać do firmy hostującej i YouTube aby zabezpieczyła dane ponieważ istnieje podejrzenie przestępstwa i podrzucić screeny itp. i sprawę zgłosić na policje bo nie trzeba być poszkodowanym i jak mi się wydaje takie sprawy powinny być ścigane z urzędu.
2. Skoro KTOŚ oferował im Ddos za promowanie trojana (nie keylogera ) i to Ddos'owanie live które raczej mają dobre serwery więc musiał mieć w mieć jakieś zaplecze (może botnet) i tu przydało by się jeszcze przeszukać kod bo możliwe że zainfekowane komputery należały do botnet'u (mowa była o atakach Ddos a nie Dos, [url] http://pl.wikipedia.org/wiki/DDoS[/url] , więc ta sieć powinna się opierać na rozproszonym ataku)
3. bunny_kou niestety, ale nieświadomie zorganizowałaś Ddos na ten forum wrzucając screeny z forum z niewymazanym linkiem, teraz masa osób wchodzi na to forum i serwer siada. Takie wpadki zdarzają się nawet TVP (ACTA i strony rządowe). Ale myślę, że lepiej na to forum nie sprowadzać spamu, niech zostanie tam skąd się wzięło, czyli YouTube.
5. Co do kont może i hasła nie były zmieniane, ale przyjmując że grupa docelowa to ok 15 lat to można przyjąć że raczej wszędzie mają takie samo hasło i login np. na email przychodzi cała korespondencja o rejestracji kont (z loginem i często z hasłem) co daje przy około 50%-75% dostęp do kont takich jak allegro YouTube Facebook (paypal, banki raczej mają dodatkowe zabezpieczenia), a o tym co się może stać nie muszę mówić.
6. Oczywiście w związku z powyższym może się pojawić kilka osób, które będą mówiły, że gdzieś w internecie jest publicznie podana baza żeby zobaczyć i żeby zobaczyć czy nasze konto tam jest. Więcej tu http://niebezpiecznik.pl/post/atak-ktory...ego-konta/ przed takim czymś Youtuberzy powinni przestrzec swoich subskrybentów.
Mam nadzieje, że obaj panowie zgłoszą się na policje, bo taki przyznawanie się na forum to mało im da.
07-12-2012 21:00
Find all posts by this user
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #93
RE: Negatyw zamknął konto
(07-12-2012 21:00 )sylwekqaz Wrote:  1. skoro kolega skkf'a zdekompilował kod i wie gdzie wysyła dane powinien napisać do firmy hostującej i YouTube aby zabezpieczyła dane

Myślisz że te dane parują? YT wszystko trzyma na właśnie takie przypadki by pomóc np. policji w zlokalizowaniu przestępcy. To że zamkniesz konto nie kasuje Cię z YT youtube nadal cię "ma" tylko że w backupie i potrzyma i to długo tak samo firma hostingowa.

(07-12-2012 21:00 )sylwekqaz Wrote:  3. bunny_kou niestety, ale nieświadomie zorganizowałaś Ddos na ten forum wrzucając screeny z forum z niewymazanym linkiem, teraz masa osób wchodzi na to forum i serwer siada.

Nie nazwał bym tego DDoS ponieważ zaczyna powstawać masa filmó na temat tego i dają linki bo jak ktoś zrobi screen i zamaże link to równie dobrze moze powiedzieć fotomontaż, a tak sam przeczyta i tyle.
07-12-2012 21:11
Visit this user's website Find all posts by this user
ravnes Offline
*

Posts: 2
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #94
RE: Negatyw zamknął konto
Znalazłem dziwną rzecz w tym cliencie MineCash,otóż poniżej kodu który przedstawił SKKF jest coś takiego:
http://i.imgur.com/wLJqu.jpg
Po wejściu w title->splashes.txt znajdujemy coś takiego:
http://i.imgur.com/ThAhY.jpg
Są tu wymienione pewne osoby...
(This post was last modified: 07-12-2012 21:21 by ravnes.)
07-12-2012 21:20
Find all posts by this user
Kaled Offline
*

Posts: 10
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #95
RE: Negatyw zamknął konto
"W koncie ciągle zmieniało się hasło, co praktycznie uniemożliwiało korzystanie z niego. Otrzymałem zwrot kasy, więc wystawiam neutrala."


"Hasła do kont się często zmieniają i za każdym razem trzeba prosić o nowe zrezygnowałem z tego po 3 razie i kupiłem oryginalnego minecrafta, a nie konto, na którym gra 100 osób."

" Sprzedaję konta tylko jednej osobie a konto ulegały awarii przez człowieka od, którego mam wszystkie konta. Wiele kont uległo awarii dlatego zmieniłem swoje źródło skąd biorę konta i wszystko już jest w porządku.

lulz :D
"Nie otrzymałem od sprzedawcy swojego prywatnego konta, lecz dostęp do stale użytkowanego przez kogoś innego.Po trzech tygodniach osoba ta zmieniła hasło i całkowicie utraciłem dostęp do konta.Nie polecam"

"złodziej, odmówił podania emaila do konta, a po paru dniach zmienił hasło urywając wszelki kontakt

421 sztuk kont najtaniej na allegro, w których zmienają się hasła sprzedawca nie daje email tylko id hasło i jest jeszcze gimbusem(junior) - pasuje idealnie nie?, jeśli jeden z naszych 2 głównych bohaterów mieszka w Przemyślu to wszystko się zgadza.Ktoś poswięci się i kupi te konto?
(This post was last modified: 07-12-2012 21:23 by Kaled.)
07-12-2012 21:22
Find all posts by this user
CrafttGirl Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #96
RE: Negatyw zamknął konto
[spoiler]
(06-12-2012 18:38 )TheNegatyw Wrote:  Wreszcie i ja muszę to napisać.. Wiedziałem o tym co było w środku.. lecz nigdy nie czerpałem z tego korzyści materialnych.. nigdy nawet nie chciałem.. cały "MOD" został wrzucony do opisu jednego z filmów Maćka.. nie jestem jego Autorem ani nawet współautorem.. co nie zmienia faktu że wiedziałem o tym.. nic mnie nie usprawiedliwia..

@ Nigdy na tym nie zarobiłem nawet złamanego grosza.. więc "Negatyw był skąpy na kasę" nie ma tu jakiegokolwiek sensu..

Negatyw jak sie dowiedzialam o tym zaczelam plakac ;<
Dlaczego swoim widzom zrobiles takie cos...?
Byles jednyz z najlepszym najwiarygodniejszym youtuberem dla mnie..
Jezeli moge wiedziec to : Dleczego to zrobiles?
Dlaczego? ;<<[/spoiler]

Epicki baww, polecam Piotr Frączewski
(This post was last modified: 07-12-2012 23:32 by appareil.)
07-12-2012 23:23
Find all posts by this user
Mazzir Offline
*

Posts: 63
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #97
RE: Negatyw zamknął konto
(07-12-2012 18:29 )apparatus Wrote:  to, co nazywacie tutaj "hejtem" nazywa się "flame".

To co nazywasz "flame" to po naszemu "płomień", a to co mialeś na myśli to "blame" czyli "winić", "zarzucać".

To tak w ramach offtopu i spamu.

Usunięta przez moderację.
07-12-2012 23:41
Find all posts by this user
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #98
RE: Negatyw zamknął konto
Apparatusie, nie masz serca, nam się tu dziewczyna-minefag wypłakuje :<
(chlip)

Obawiam się, że panowie cwaniakowie już tutaj nie wrócą, by odpowiedzieć na nurtujące nas pytania.


Quote: To co nazywasz "flame" to po naszemu "płomień", a to co mialeś na myśli to "blame" czyli "winić", "zarzucać".

Ej, nie ,,blejmuj'' admina, on wiedział, co pisze. W przeciwieństwie do Ciebie.
(This post was last modified: 07-12-2012 23:52 by Elwood.)
07-12-2012 23:43
Find all posts by this user
RevBoard Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #99
RE: Negatyw zamknął konto
Widząc co się dzieje na YouTube chciałbym się wypowiedzieć.

Dzisiaj znajoma podesłała mi link do tego topic'u, strona nie działała więc sobie odpuściłem.Jakieś 30 min temu dowiedziałem się, że jestem zamieszany w sprawę.

Powiem wam troszeczkę jak to wyglądało, siedziałem na ts/mumble czy skype ;już teraz nie pamiętam ; z ludźmi których zwyczajnie nie znałem, tak jak wielu z nas przedstawiało się nickami których już zwyczajnie nie pamiętam, to była kilka miesięcy temu, byłem jakiś czas nieobecny przed komputerem, po powrocie słyszałem jakiś temat o minecash i o tym, że ktoś robi moda.Tylko tyle pamiętam, pamiętam tylko tyle, że potem musiałem spowrotem odejść od komputera.

Czuje się zamieszany i zarazem oskarzony jeśli chodzi o tą sprawę.Nie mam z nią nic wspólnego, mój nick został użyty, podejrzewam właśnie po to, żeby sprawa poszła też na mnie.


Chciałbym nie być z tą sprawą wiązane, ponieważ nie jestem z tym związany.
Chciałem nagrać na kanał materiał o tym, jednak cała sprawa spowodowała, że mam dreszcze ze stresu.Ledwo mówię.
07-12-2012 23:55
Find all posts by this user
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #100
RE: Negatyw zamknął konto
@up skoro nie jesteś w to zamieszany to czego się obawiasz?
07-12-2012 23:59
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.084 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.599 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.100 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.292 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 103 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5