Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Empirator Wrote:AdBuster - ok, koleś płaci YT'owi za reklamacje, inaczej by się nie wybił.
Yay, kolejny domysł, wybacz bro, jego materiały lądowały na stronach pokroju joemonster, kwejk, czy innych wykopach, także twój argument jest inwalidą.
02-01-2013 16:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(02-01-2013 16:06 )Wan1Mas Wrote:  
Empirator Wrote:AdBuster - ok, koleś płaci YT'owi za reklamacje, inaczej by się nie wybił.
Yay, kolejny domysł, wybacz bro, jego materiały lądowały na stronach pokroju joemonster, kwejk, czy innych wykopach, także twój argument jest inwalidą.

Mu chyba chodzi o to ze byl wywalony na glownej jewtuba jako kanal do zasubskrybowania jak jeszcze byl dosc niewielki. Tylko ze takiej reklamy sie nie da kupic z poziomu zwyklego usera. Chwytliwy pomysl + wykop dają radę za darmo :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
02-01-2013 17:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(02-01-2013 15:35 )Kamilogik Wrote:  1. Chodziło mi o to, że wiele ludzi gdy już obejrzy coś i się nie spodoba
to wyzywają na prawo i lewo bez podania przyczyny. Nie wszyscy muszą mieć taki sam gust.
Jakiś czas temu pod filmem znanego youtubera zobaczyłem komentarz "gówniany filmik zresztą jak każdy" po w daniu się w "dyskusję" z inną osobą napisał "..a żeby zrozumieć czemu ten filmik to gówno to trzeba mieć trochę więcej lat niż naście... " a trochę później "..a filmiku tego nawet nie oglądałem", więc jak komuś się nie podoba to po co nadal przebywa a czyimś kanale nie znając jego treści?
Fajnie, tylko jak to się ma posta, który cytowałeś? Krótkie, bo krótkie, ale jakieś uzasadnienie było. Chyba, że twierdzisz, że OP spędza czas oglądając każdą kolejną produkcję na podstawie... fusów herbacianych(?).

(02-01-2013 15:35 )Kamilogik Wrote:  2. Mogę przyjąć to do wiadomości jednak nie rozumiem dlaczego w większości przypadków ta opinia jest podawany w sposób negatywny. Powstał temat "TOP 5 youtuberów" a później "ból dupy" nawiązujący to zazdrości. Czy nie można podyskutować o pozytywniejszych rzeczach?
Chciałbyś dyskusji, ale jednocześnie jej strony miałyby odnosić wyłącznie w pozytywny sposób do zjawiska/osoby/zachowania będącej jej tematem? Eee... jesteś zaznajomiony z pojęciem dyskusji, prawda? W zależności od odpowiedzi sprostuj to, co przekazałeś bądź zajrzyj do słownika.

(02-01-2013 15:35 )Kamilogik Wrote:  Aby nie było, że spamuje tutaj to napisze zgodnie z tematem:
-BaskaTiVi - chamstwo na każdym kroku, ciekawsze seriale widziałem w telewizji na kanale z reklamami
- klocuch - nie rozumiem trochę tego humoru ale bardziej mi przeszkadza głos. Po obejrzeniu jednego odcinka bolała mnie głowa przez następną godzinę bo tak bardzo chciałem obejrzeć odcinek plastelinowy który był wyjątkowo ciekawy.
- Macfra84 (niekrytykrytyk) Żarty na ten sam temat się znudziły. Rozumiem, że można żartować ale ile z tego samego?
Podręcznikowy przykład hipokryzji.

Screw you guys, I'm goin' home!
02-01-2013 19:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ellmon Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Nie ma najgorszych i najlepszych YouTube'rów. Są tylko gusta i guściki, gimbusy i ludzie których to już nie bawi. Tyle ode mnie.

Bierny user JuTubów
06-01-2013 07:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote:mimo, że jest otyłym 50latkiem
To tylko domysł, niepoparty żadnym dowodem. No chyba, że bardzo wierzysz wykopowi i zdjęciu rzekomego Buraka, który był na nim podobny do Richarda Kuklinskiego.

Quote:słaby Troll w tym gnieździe Trolli :P
Fajnie, że występującą w tym temacie mniejszość forum uznajesz jako serce forum. Gratz.

Quote:Możliwe nawet, że jakiś Admin bądź Moderator się bawi z nudów.

Ta, bo naprawdę nie mają czegoś lepszego do roboty, począwszy od spraw prywatnych po moderację.

Quote:Czyli pytanie w stylu komu zazdrościcie.
O, filozofia Smugglera z CDA, człowieka, którego "mądrości" chłoną 14-latkowie, a później zaczyna się, że "jak się coś nie podoba, to się o tym nie mówi". Aha, jeszcze niedawno zaczął na łamach jego gazetki prawić o hejterach. Uroczo, prawda?

Quote:Jeżeli już piszesz 2 osoby w jednym punkcie to dalej powinno być 3 a nie 2.
Uznał ich za duet. I w sumie uznał ich prawidłowo, ponieważ ci goście są tak ze sobą powiązani w kwestii filmów na YouTubie, promocji siebie nawzajem i wspólnych materiałów, że gdyby strajkowali za PRLu mogliby spać na jednym płacie styropianu.

Quote:A w kwestji wieku to masz dowody?
A w "kwestji" zazdrości to masz dowody?

Quote:Jeżeli komuś się nie podoba to niech nie ogląda a takie tematy są tworzone jedynie z zazdrości.
Jedna z głupszych filozofii internetu, chodząca do spółki z "hejterami, polaczkami" będąca zarazem błędem logicznym + domysł niepoparty niczym.
2-, siadaj.

Quote:Hehe, następny whiteknight, który zamiast wchodzić w polemikę z cudzą opinią będzie zarzucał zawiść i zazdrość. Czekam jeszcze na określenia "hejter" i "polaczek". Ta Trójca lubi występować w komplecie.
Punkt dla Ciebie.

Quote:O kolejny :D
Suszibo, kiedy Ty napisałeś ostatnio coś sensownego bez użycia emotki?

Quote:1. Chodziło mi o to, że wiele ludzi gdy już obejrzy coś i się nie spodoba
to wyzywają na prawo i lewo bez podania przyczyny. Nie wszyscy muszą mieć taki sam gust.
Jakiś czas temu pod filmem znanego youtubera zobaczyłem komentarz "gówniany filmik zresztą jak każdy" po w daniu się w "dyskusję" z inną osobą napisał "..a żeby zrozumieć czemu ten filmik to gówno to trzeba mieć trochę więcej lat niż naście... " a trochę później "..a filmiku tego nawet nie oglądałem", więc jak komuś się nie podoba to po co nadal przebywa a czyimś kanale nie znając jego treści?
Tępy, pomniejszy przypadek flame'u. Nie oznacza on, że w dyskusji warto Twoją gadkę o nie oglądaniu stosować, tyle w temacie.

Quote:Czy nie można podyskutować o pozytywniejszych rzeczach?
Hah. A czemu niby dyskusja musi się odbywać na temat pozytywnych rzeczy? Dobra, podyskutujmy o dzisiejszej pogodzie. Och przykro mi, ta też jest zła.

Quote:BrzydkiBurak ? Niekryty Krytyk ?
A co, ci niby są lepsi? Poza tym proszę Ciebie, nie stosuj spacji przed znakami interpunkcyjnymi.

Quote:gimbusy i ludzie których to już nie bawi. Tyle ode mnie.
Stereotyp o gimnazjalistach? Typowe.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
06-01-2013 08:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ellmon Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
"Stereotyp o gimnazjalistach? Typowe."
Nie miałem na myśli stereotypu, tylko grupe wiekową. Oraz to że gimnazjaliści rządzą internetem i to oni ustalają co jest na topie, a co do dupy.

Bierny user JuTubów
06-01-2013 08:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(02-01-2013 12:54 )LavosCore Wrote:  
TheIzuel Wrote:Yahoo przecie widać, że to słaby Troll w tym gnieździe Trolli :P
Możliwe nawet, że jakiś Admin bądź Moderator się bawi z nudów.
Pokaż dowody albo przestań się bawić w bezsensowne domysły.

Kamilogik Wrote:
(02-01-2013 00:56 )Bany_kał Wrote:  Jacy są wg Was najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają?
Czyli pytanie w stylu komu zazdrościcie.
Och, proszę, rozwiń swoją myśl. Chętnie posłucham więcej bredni pokroju Meldero czy kto tam z newfagów to pisał.

Napisał kolega domysł - jego zdanie. Ja też się z nim niekoniecznie w tym przypadku zgadzam. Uważa, że autorem kieruje zazdrość- jego opinia.
Ale ok może się mylę.
Co do tematu- opinia subiektywna. Mogę powiedzieć, że z zagranicznej sceny UberHaxorNova. A z Polskiej- NoLif666- nie prezentuje wysokiej jakości materiałów. Mimo to dużo osób go ogląda.

@LavosCore -A tak w ogóle to co tego "newfagów" - teraz mógłbym snuć debilne domysły, czy teorie spiskowe,że uważasz nowych użytkowników za kogoś gorszego od tych starszych. Ale nie mam zamiaru marnować na to mojego czasu,bo jak znam życie tak nie jest. Ale odpowiadając na głupie posty innych, sam piszesz jeszcze głupsze posty wciągając się w czyjeś trollowanie lub głupotę- np. moją =)

Another day, another night.
06-01-2013 16:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bany_kau Offline
*

Posts: 25
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #18
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Może rozwieje trochę wątpliwości co do tematu.
Krytyka tych ludzi nie wynika z zazdrości. To jakby krytykować współczesne mtv za brak dobrego contentu i nadmiar pseudo-reality show o zjaranych na solarium kolesiach z jersey. Jeśli krytykuję to znaczy, że sam chciałbym być taki jak oni i po prostu im zazdroszczę? Co to za pokrętna logika?
Można powiedzieć "ok, więc nie oglądaj", tyle że youtube jest zawalony tymi samymi gębami. Chcę w sklepie zobaczyć zwiastun jakiejś gry? Wejdę na główną w poszukiwaniu czegoś ciekawego? Niechcący spojrzę na powiązane? Wszędzie ten brodaty grubas z pypciem na czole i jego opóźniony w rozwoju koleżka.

Rozwinę może też czemu akurat wymieniłem te a nie inne osoby.
Rojo - nazywanie "kabaretem" przybliżania wykrzywionej twarzy do kamery co sekunda i darcia się wiekowych memów w stylu "boom headshot" plus pseudo-intelektualne wynurzenia (bo przecież ma magistra, o czym nie omieszka poinformować przy okazji każdej niby naukowej paplaniny) to wszystko co ten człowiek jest w stanie zaoferować. Taka drobnostka a propos tego człowieka mnie też zawsze fascynowała - zarabia takie pieniądze na yt i wiedząc że większośc tego co robi to darcie mordy, nie może kupić lepszego mikrofonu zamiast "patyka" z tesco za 10zł?

Rock - jak ktokolwiek może znieść mówienie do niego jak do 5letniego dziecka z zespołem downa? Maniera w głosie, pchanie wszędzie swojego synalka (popchnął by go do logopedy a nie przed obiektyw) i ogólnie wszędzie, wszędzie jego morda. Człowiek raczej nie wygląda jak model hugo bossa a nie ma materiału na jego kanale bez twarzyczki. Najgorsze w tym wszystkim są jednak chyba te jego 2 minutowe z dupy filmy, w którym stoi w kuchni, albo z jakimiś ciemnymi okularami i wypluwa z siebie monolog zlepiony z przypadkowych zdań na temat kawy, albo kołpaków, albo przyjaźni z kobietami.

Niekryty Krytyk - jak się nie narobić i zarobić. Wałkowanie tych samych żartów, książeczka pisana w tydzień na kolanie czcionką 22 i kolejne hasełko typu "booya", którego nikt nie używa od 20 lat. Do tego film raz na 2 miesiące poprzedzony zapowiedzią coby kabzy za mało nie wpadło.

MagdalenaMM - fenomen dziewczyny, która znudzona własną egzystencją zasypia układając klocki. Dlaczego więc wszyscy to coś oglądają? bo ma waginę? Plus z tego co widziałem to okazyjnie nagrywa coś z kolesiem, który zmienia głos tak że boki zrywać, mówiąc o sobie w trzeciej osobie udając jakiegoś pana margaryne czy inne g


AdBuster - mówił w kilku wywiadach jak to bardzo pragnie pracować w marketingu a mimo swojej marnej egzytencji na yt jakoś nikt mu pracy nie zaoferował. Może dlatego, że te jego "testy" są nijakie merytorycznie, źle przeprowadzone i bardziej działają na szkodę niż faktycznie coś sprawdzają (typu sławny test gumek przy użyciu jakiegoś drewienka i własnej z dupy wziętej skali. Seems legit). Do tego te niby wierszyki i poprawianie ludzi od reklamy braveranu jak powinna brzmieć ich reklama. Tyle, że ludzie od tej reklamy pracują w branży i zarabiają kasę a on dalej bryluje wśród 13letnich fanów minecrafta. Nie zapominajmy też o filmiku gdzie koniecznie musiał goły tyłek pokazać pod prysznicem. Szczyt atencji.


Brzydki Burak - taaaki dojrzały, tak obeznany w prawie, wielki biznesmen i zamiast chlać to swoje whiskey z kumplami to siedzi i z panem margaryną i resztą nastoletniej ferajny układa kolocki. Nawet mi nie żal

[Image: Rjrh.jpeg]
06-01-2013 18:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote:nie może kupić lepszego mikrofonu zamiast "patyka" z tesco za 10zł?
Teraz ma Niebieskiego Yeti, nawet on nie wytrzymuje jego darcia mordy. W sumie zabawne by było gdyby pokusił się o jakiś profesjonalny mic studyjny, a później rozwalił w nim membranę ;>
06-01-2013 18:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
AcerNew2 Offline
*

Posts: 29
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Ja nie mam jakiś tam nie lubianych Youtube'rów. Jeśli mi się ktoś nie podoba to go po prostu nie oglądam, a nie wchodzę na każdy jego filmik i ,,Hejtuje''.

P.S
Każdy nagrywa co lubi. Niektórzy lubią robić vlogi inni grać w Minecraft'a. Jest to dobre hobby, a po za tym nie można nikomu zabraniać robienia tego co lubi. Jeśli na prawdę to lubi i jest to jego pasja to niech to robi.

There must always be fun
06-01-2013 20:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.577 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 28 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5