Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
Qwertyliusz Offline
*

Posts: 23
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #71
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Okej, obejrzałem. Przez 7 cholernych minut patrzyłem jak Rojo próbuje być śmieszny. Wytrzymałem. Teraz czekam na te 700 minut o których mówiłeś.

Jeśli chodzi o pytanie przewodnie to ja wymienię 1 kanał.

PewDiePie - Jakim cudem ma kilka milionów widzów, nie wiem i odpowiedzi zapewne nie poznam. Chyba, że kogoś śmieszy rozmawianie z krzesłami i darcie sobie gardła krzycząc od waginach i gwałceniu najbliższego otoczenia. Do mnie to nie przemawia. Tak jak do co bardziej inteligentnych przedstawicieli Homo Sapiens.
02-02-2013 01:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #72
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(02-02-2013 01:04 )Qwertyliusz Wrote:  Tak jak do co bardziej inteligentnych przedstawicieli Homo Sapiens.
Którzy są mniejszością;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
03-02-2013 11:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Anonimowy Offline
*

Posts: 4
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #73
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Zgadzam się z tą listą. Zagraniczni YouTuberzy prezentują dużo wyższy poziom.
05-02-2013 20:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
redd Offline
*

Posts: 16
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #74
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Mnie najbardziej irytują wszyscy nagrywający MC. Bez wyjątków - skkf, który rżnie głupa i nagrywa wszystko co jest na czasie, zasłaniając się jakąś maskotką, MadziaCośTam, która wybiła się chyba tylko że nie jest facetem (no ale w polsce ostatnimi czasy z tym też nie wiadomo), i wielu innych - wszystko wygląda tak samo ale ludzie i tak nie wiedzą na co się zdecydować. "Ten kilof jest taki żelazny, ten diamentowy! - diamentowy lepszy!".

Po za tym ten żałosny Rock, który nie wiadomo skąd się wziął, i oby tak samo zniknął. Tłumaczy wszystko jakby jego widzowie byli niedorozwinięci umysłowo. I wciąż się dziwię - czy polacy są tak ciemni że takie tłumaczenie jest im potrzebne? Współczuje jego synowi, biedak...

NiekrytyBufon - wciąż zadziwia mnie jego "sukces". Scena z filmu, głupi żart, scena z filmu, głupi żart, repeat x100.

Wymieniać można długo, ale nic z tym się nie da zrobić.
14-02-2013 11:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kaczy666 Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #75
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
najgorszy youtuber? - MinecraftBlow
Nie chodzi o same klocki tylko sposób prowadzenia monologu/dialogu.Mówi jak do niedorozwinientych dzieci.Cały czas w każdym filmie wspomina o mandziu (lord mandero).Próbuje chyba być śmiesznym, nikt nie może przeklnąc na materiale bo dzieci 10lat to usłyszą.
15-02-2013 21:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #76
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Ostatnimi czasy, zaczął mnie denerwować NiekrytySrytyk. Te same żarty w kółko. Taki niedorobiony RayWilliamJohnson, tylko w polskim, gorszym wydaniu.

Another day, another night.
15-02-2013 22:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kubacz98 Offline
*

Posts: 19
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #77
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Niekryty Krytyk, ma 600k+ widzów i dodaje około 1 film na miesiąc technicznie nie mam nic do zarzucenia, ale według mnie jego humor w (nowym sezonie) stał się bardziej sterylny i sztywny. Nie lubię też Shogun' a, który jak dla mnie jest osobą angażującą sie w teorie spiskowe, co przełożyło się na nerwy i spadek jakości materiałów.
13-03-2013 22:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wasyl Offline
*

Posts: 18
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #78
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Nie zgodzę się co do BrzydkiegoBuraka oraz Adbustera. Co prawda Burak jest arogancki i umie dobrze pojechać (przynajmniej w swoich audiologach) ale za to właśnie go lubię :) Co do Adbustera, tak jak wcześniej pisali, robi to co każdy mógł zrobić, tylko, że on to zrealizował :P

"Sukces budowany własnymi rękoma, smakuje podwójnie."
13-03-2013 23:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #79
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
To i ja napiszę swoje 3 grosze:
-ZoominGames - może u nas nie popularne ale ponad 250k widzów, świadczy trochę o popularności. Co mi się nie podoba to osoba gadająca w filmach - zupełnie bez życia, niczym IVONA. Obejrzyjcie ich top listę a potem screwattacku, zobaczycie o czym mówię.

-Rock - nawet nie wiem jak ująć to w słowa

-Rojo - samosmańczy profesor, samozwańczy obrońca gier, i do tego zachowuje się jak nie spełna rozumu

-PewDiePie - patrz ostatni argument na roja

-Minecraft - ta gra jest jak Doom, ma masę modów i wielkie community, ale nie jest tak badasserska. Masa crap od wannabe-popular, mega wielkie kanały ze średnio ciekawym contentem, masa tego samego(przy grze z takimi możliwościami to zarzut), i smash craft - "wzorowane" na Super Smash Bros, choć bliżej temu do Power Stone'a, ale ten nie jest znany.
14-03-2013 11:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RamoHater Offline
*

Posts: 22
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #80
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Ja też napiszę:

1. Bunny_kou - tak bardzo anonimowa, minefag, od każdego "hejtu" dostaje bólu dupy niczym polaczki po Testovironie, nudny kanał z nudnymi grami (Simsy, Minecraft) i do tego jej wkurzający głos;

2. ROJOV13 - krzykacz, udaje głupszego niż jest, nie umie wymyślić własnej serii tylko kopiuje od innych, nieśmieszny (co jest śmiesznego w tekście Wilczy Szczaniec ?)

3. Niekryty Krytyk - słaba kopia TGWTG (który też jest nudny), denne dowcipy i coraz niższy poziom (odcinek o Bobie Budowniczym);

4. Wszyscy, których kanał jest tylko o tematyce Minecrafta - nie wiem co jest fajnego w patrzeniu, jak jakiś debil typu Husiek czy PolskiPingwin układają klocki;

5. AdBuster - dlatego, że jego nowe konfrontacje są robione tylko dla kasy i pod publikę.

6.FUBUXMETIN - gra w Metin2, przereklamowanego crapa jakości Minecrafta.

7. Nolif666 - minefag, wszędzie chwali się jaki to jest dobry w minecraft parkourze, nudny

8. MagdalenaMariaMonika - minefag, nudna, ma tyle widzów tylko dla tego, że durna gimbaza leci na to, że jest ona dziewczyną i do jej filmów wali konia.

Jest tego crapu jeszcze o wiele więcej, np.RockAlone2k czy Być jak Jan Błachowicz, ale nie chce mi się opisywać.
(This post was last modified: 20-03-2013 22:35 by RamoHater.)
20-03-2013 15:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.577 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 23 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5