Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
krzychu9501 Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #121
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Moze i zle zrobila ale co ci da pograzanie jej bardziej? Dowartościowujesz sie? Moze mi odrazu powiesz ze nigdy nic w zyciu nie zrobiles glupiego lub przez pomylke?
18-03-2013 02:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #122
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Znowu to samo.... Być może się mylę ale z tego co wiem to właśnie do tego służy forum. Buny upubliczniła film, więc w gronie zagrajmerów wyraziłem swoje myśli związane z materiałem filmowym. A jako iż znam się jednak dość na zabezpieczeniach i tego typu rzeczach to wiem iż w 99% przypadków włamanie hakerskie to po prostu głupota ludzka (Polecam dość szeroko znaną książkę "Sztuka dostępu") - z tymże w przypadku Bunny - stara się ona jeszcze wycisnąć z tej sytuacji kasę...

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
(This post was last modified: 18-03-2013 02:50 by Andre.)
18-03-2013 02:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #123
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 02:46 )Andre Wrote:  Znowu to samo.... Być może się mylę ale z tego co wiem to właśnie do tego służy forum. Buny upubliczniła film, więc w gronie zagrajmerów wyraziłem swoje myśli związane z materiałem filmowym. A jako iż znam się jednak dość na zabezpieczeniach i tego typu rzeczach to wiem iż w 99% przypadków włamanie hakerskie to po prostu głupota ludzka (Polecam dość szeroko znaną książkę "Sztuka dostępu"). Z tymże w przypadku Bunny stara się jeszcze wycisnąć z tej sytuacji kasę...
Ciężko przeczytać post, jaki napisałam parę wpisów wyżej, prawda?
Operator poczty bezprawnie udzielił obcej osobie danych dostępowych do mojego konta, bez żadnej weryfikacji ani potwierdzenia tożsamości, a Ty dalej się upierasz, że to moja wina i ja zostawiam otwarte drzwi.
(This post was last modified: 18-03-2013 02:52 by bunny_kou.)
18-03-2013 02:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Maiden Offline
*

Posts: 10
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #124
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
@Andre życzę proponuję Ci przedstawić tą opinię twitch.tv zobaczymy co Ci odpowiedzą na ten post.
Dobrze wiesz, a może i nie, że użytkownik nie ma możliwości zabezpieczenia hasła w jakikolwiek sposób.
To do Twitch'a należy szyfrowanie danych (czyt. haseł).
Było, nie było naprawdę nie rozumiem Twojego uporu, wypowiedziałeś się ty, wypowiedzieliśmy się my, wyraziliśmy nasze zdanie, nie musisz się z nim zgadzać, ale dopuść od siebie taką możliwość, że być może nie jest niczemu winna.
Tym bardziej, że usługodawca (provider e-maila) ma obowiązek zabezpieczyć konta, których użycza.
Innymi słowy wina dziewczyny jest żadna.
18-03-2013 02:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #125
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 02:51 )bunny_kou Wrote:  
(18-03-2013 02:46 )Andre Wrote:  Znowu to samo.... Być może się mylę ale z tego co wiem to właśnie do tego służy forum. Buny upubliczniła film, więc w gronie zagrajmerów wyraziłem swoje myśli związane z materiałem filmowym. A jako iż znam się jednak dość na zabezpieczeniach i tego typu rzeczach to wiem iż w 99% przypadków włamanie hakerskie to po prostu głupota ludzka (Polecam dość szeroko znaną książkę "Sztuka dostępu"). Z tymże w przypadku Bunny stara się jeszcze wycisnąć z tej sytuacji kasę...
Ciężko przeczytać post, jaki napisałam parę wpisów wyżej, prawda?
Operator poczty bezprawnie udzielił obcej osobie danych dostępowych do mojego konta, bez żadnej weryfikacji ani potwierdzenia tożsamości, a Ty dalej się upierasz, że to moja wina i ja zostawiam otwarte drzwi.

No właśnie cały czas o tym mówię. Gdyby dane były dobrze zabezpieczone to taka osoba - nawet po wejściu na pocztę - nic ciekawego by nie uzyskała. No fakt - trzeba na to poświęcić jakąś godzinkę roboty i trochę logicznie rozplanować. Trzymanie wszystkiego na mailu bez żadnej większej kontroli to nawet nie otwarte drzwi, a niemalże otwarte Wrota portu w Rotterdamie.

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
(This post was last modified: 18-03-2013 03:06 by Andre.)
18-03-2013 03:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Maiden Offline
*

Posts: 10
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #126
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
@Andre Widzę, że chyba nigdy nikt nie powiedział Ci o opcji "Przypomnij Hasło", które wysyła zapytanie o reset hasła na pocztę.

Polecam przetestować na serwisie zagrajmyw.pl
(This post was last modified: 18-03-2013 03:10 by Maiden.)
18-03-2013 03:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #127
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
@Maiden gratuluje, sam właśnie wykazałeś jedną z przyczyn dzięki której bunny sobie zafundowała ten los.

Jeszcze trochę i być może nawet sam dojdziesz do wniosku jakie jeszcze przedszkolne błędy zrobiła.

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
(This post was last modified: 18-03-2013 03:23 by Andre.)
18-03-2013 03:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Maiden Offline
*

Posts: 10
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #128
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
... @Andre Tłumaczyłem Ci ja i kilku innych użytkowników... jak grochem o ścianę... zmieniaj internet, ja idę spać.
Dobrej nocy.
18-03-2013 03:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #129
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Wyjechałem na 2 dniu, a tu już afera. Nawet mi się nie chce czytać.
18-03-2013 09:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Faranir Offline
*

Posts: 2
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #130
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Drogi adminie, widze ze omijasz post o usunieciu watku i dalej ciagniesz temat, ktory dziala w niekorzystnie w strone Bunny i zostajesz bardzo bezstronny. W temacie jest watek z obrazaniem i ujawnianiem prywatnosci czym sa zdjecia. To jest forum o Let's play'ach, a nie o YouTuber vs. widz... Prosze o zamkniecie tematu.
18-03-2013 10:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 8.002 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 53 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5