Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #101
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Od kiedy ktoś posiadający wątpliwość ma być posądzany o bóle analne?

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 21-03-2013 20:50 by Infelicity.)
21-03-2013 20:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #102
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(21-03-2013 20:00 )RamoHater Wrote:  Nie lubię Roja i to pokazuję, ot co. Ale trochę mam butthurt, że taki crap ma prawie 7k like'ów.

Może po prostu ludziom się to podoba?, twórczość Roja jest charakterystyczna, do robienia tego co on robi, czyli do darcia japy krzycząc te wszystkie żarty do tego też trzeba mieć umiejętności, odpowiedni charakter jestem tego pewny w 100 procentach. Bo jeżeli tak nie jest, to zdobądź prawie 400 tysięcy widzów robiąc to samo co Rojo, kserując jego styl prowadzenia materiałów, spróbujcie to osiągnąć przez 3,4 lata?. Oskarżyli by was być może o kopiowanie go, ale gdyby Roja nie było i cofnął by się czas do tego momentu kiedy na jego kanale nie ma ani jednego filmu. Byłby teraz na Youtube taki nowy Rojo z tego forum który by miał poparcie 400 tysięcy osób?, no właśnie... Nadaje się do tego po prostu, on drze się przy swoich materiałach ale potrafi się podzielić swoimi wrażeniami przy tym, opowiedzieć co dana gra oferuje, gdyby ciągle przeklinał na lewo i prawo to faktycznie nie miało by to sensu. Szczególnie opowiada na spokojnie sporo o grze kiedy nakręca z niej pierwszy odcinek, później się rozkręca ale także można zauważyć w jego filmie te 40% czasem 50% spokojnego recenzenta, poza tym jedna najważniejsza kwestia. Rojo gra dla siebie, pracuje w gram.pl i tam recenzuje gry, jeśli komuś odpowiada jego humor ogląda jego filmy po to żeby się pośmiać to wbija na jego kanał. A temat o najgorszych youtuberach których wszyscy oglądają jest moim zdaniem głupi bo krytykuje się tutaj tych youtuberów którzy są najbardziej sławni, przez co można być postrzeganym jako osoba która zazdrości tym słynnym osobom. Bo tak to niestety to wygląda że zabunkrowani użytkownicy forum jadą po słynnych osobistościach a oni liczą akurat dochody z zeszłego miesiąca.
(This post was last modified: 21-03-2013 20:58 by wiktoro198.)
21-03-2013 20:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #103
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
"Reloading Reloadind! Cova me! Kurwa jeszcze nigdy nie uczestniczyłem w takim szturmie. Przecież to jest zajebiste. BAABCIUUUU"

Taki pierwszy cytat z brzegu z pierwszego odcinka BO2, faktycznie, potrafi coś opowiedzieć grą jak nikt inny.
21-03-2013 21:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #104
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Heh, akurat Call Of Duty to taka gra o której nic nie trzeba mówić, przynajmniej Rojo on w to gra po to by się wydrzeć co najwyżej wspomni dwa zdania o grze, mowa tu o kampanii o codzie nigdy nic nie mówi, może dlatego że jest mało zmian?, nie wiem, Cod to dla niego taki angry shit rage, z tą różnicą że tam się dobrze bawi a w ASR wyzywa grę. Obejrzyj sobie takiego Tomb Ridera, Skyrima, Far Cry 3, Crysis 3, seria longshort, tam wspomina dużo o grze.
(This post was last modified: 21-03-2013 21:07 by wiktoro198.)
21-03-2013 21:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #105
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote:A temat o najgorszych youtuberach których wszyscy oglądają jest moim zdaniem głupi bo krytykuje się tutaj tych youtuberów którzy są najbardziej sławni

Tak, umiem przeczytać nazwę tematu.

Quote: przez co można być postrzeganym jako osoba która zazdrości tym słynnym osobom.

Tak, na jasnym forumie pewnie tak. Ale tutaj mało kto próbuje argumentować w tak kiepski sposób.
(This post was last modified: 21-03-2013 21:07 by Elwood.)
21-03-2013 21:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #106
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(21-03-2013 21:03 )MrChmielOO Wrote:  "Reloading Reloadind! Cova me! Kurwa jeszcze nigdy nie uczestniczyłem w takim szturmie. Przecież to jest zajebiste. BAABCIUUUU"

Taki pierwszy cytat z brzegu z pierwszego odcinka BO2, faktycznie, potrafi coś opowiedzieć grą jak nikt inny.


Hejcenie kogoś, kto w rozległym materiale chwalił osobę hejcącą - tego jeszcze nie widziałem. :D
21-03-2013 21:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #107
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Sugerujesz, że to go ma automatycznie wyłączyć z dyskusji? Lol.
21-03-2013 21:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #108
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
@MircoCroCop
Bo tworzy to wokół Roja magiczną otoczkę, która nie pozwala mi krytykować jego sposobu komentarza?:)
(This post was last modified: 21-03-2013 21:41 by MrChmielOO.)
21-03-2013 21:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #109
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Szczerze. To Roja osobiście nie umiem oglądać. Nadpobudliwy jest :).
Może i jest normalnym człowiekiem, nie wiem, nie znam - > nie oceniam.
Niektórym komentarz jego może się podobać, lecz osobiście nie potrafię go słuchać.
21-03-2013 21:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #110
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Hejterzy nie istnieją, dziękuję.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
21-03-2013 22:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.577 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5