Post Reply 
Nowa seria na kanale Rocka
Author Message
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #41
RE: Nowa seria na kanale Rocka
(04-04-2013 14:10 )Innominatus Wrote:  Kurwa, gdzie?


Gdzieś tak, jestem tego pewny, przejrzyj sobie np swoje posty z naszej wymiany zdań w temacie projekt tarcza od Roja tam ośmieliłeś się jeździć po gimbusach to jest wasz koronny argument
że jego oglądają dzieci które nic nie mają w głowie, a dlaczego wszystkich wrzucasz do jednego wora, na moje wychodzi na to że przeczysz sam sobie lub jesteś hipokrytą, bo raz piszesz że młodsze osoby nie są gorsze a raz że to gimbusy i ćwierćmózgi.

(04-04-2013 14:10 )Innominatus Wrote:  w Których z czego co pamiętam przedstawiał swój punkt widzenia, nie konfrontując go do końca z rzeczywistością, heh, jesteś coraz bliżej punktu kulminacyjnego.

Przedstawił swój punkt widzenia i podawał wiele przykładów na wiele tematów jakie wyczerpywał w tubach, bez kitu jego tuby to jedna z najmądrzejszych rzeczy na YT bez porównania z dzisiejszymi vlogami które są o wiele wiele gorsze niż tamte bo ja wole obejrzeć coś co da mi do myślenia na długi czas a nie obejrzenie człowieka który zachowuje się jak by był po LSD bo był w sklepie i kupił mleko albo że zrobił jajecznice i happy i oglądajcie. Co było skutkiem tej przemiany, brak pomysłów? czy może zdanie sobie sprawy że jestem na YT już ustawiony i mi się nie chce. Nie jestem jego ślepym fanem nie we wszystkim się z nim zgadzam i potrafię mu wytknąć błędy.



(04-04-2013 14:10 )Innominatus Wrote:  ostatnio byłem na otwartym wykładzie w Poznaniu, w którym profesor pokazywał jak odróżnić osobę inteligentną od kogoś kto na nią pozuje, tak zwanego "głupiomądrego". Zgadnij, czyj film tam wisiał i jaki to był film, jeżeli ktoś strzeli, stawiam ciastko.

Nie bądź smieszny, co z tego że jakiś profesorek tak powiedział który go nawet nie zna, Rojo próbuje używać elokwentnego słownictwa żeby rzetelniej przekazać to co ma do powiedzenia, a po tym co mówi można przyznać mu że jest inteligenty poza materiałami które mają jak wiadomo charakter humorystyczny. Na jakiej podstawie więc wnioskujesz że pozuje na mądrego. Jeśli chodzi ci o Rocka, bo ja nie wiem ten duet to jedność (lol2) to tak samo jest tylko gameplaye pasują do zachowania na vlogach.
(This post was last modified: 04-04-2013 16:16 by wiktoro198.)
04-04-2013 16:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #42
RE: Nowa seria na kanale Rocka
wiktoro198 Wrote:Gdzieś tak, jestem tego pewny, przejrzyj sobie np swoje posty z naszej wymiany zdań w temacie projekt tarcza od Roja tam ośmieliłeś się jeździć po gimbusach to jest wasz koronny argument
że jego oglądają dzieci które nic nie mają w głowie,

Nawet jeżeli padło to stwierdzenie o którym mówisz (a jestem pewny że nie padło, ba, nawet screena z MOJĄ wypowiedzią bądź odnośnika nie chcesz dać) to według tego o czym mówisz, padło stwierdzenie gimbus, nie gimnazjalista.

wiktoro198 Wrote:Przedstawił swój punkt widzenia i podawał wiele przykładów na wiele tematów jakie wyczerpywał w tubach,

Musisz być cholernie smutny, ponieważ nadal wielu ludzi potrafi wypowiedzieć się na dany temat w sposób rozbudowany, i nie uważam tego za talent, jest wielu ludzi którzy to potrafią, tylko zamiast iść na tuby, idą na socjologie.

wiktoro198 Wrote:Nie bądź smieszny, co z tego że jakiś profesorek tak powiedział który go nawet nie zna, Rojo próbuje używać elokwentnego słownictwa żeby rzetelniej przekazać to co ma do powiedzenia,

Dlatego używa słów których znaczenia nawet nie zna, zacytuje nawet ze stosunkowo świeżej sprawy stwierdzenie "gry są katalizatorem emocji" - nie głuptasku, nie są.
Do tego jest sporo innych rzeczy, chociażby w "sentymentalnie" wielkokrotnie da się zauważyć błędy logiczne, składniowe, czy nawet rzeczowe. Nie mówiąc o jego vlogach, gdzie przez bite 20 minut potrafi mów... pfu, pierdolić tak bardzo, iż osoba która jest oblatana w temacie wyśmiałaby go po pierwszych pięciu.

wiktoro198 Wrote:Na jakiej podstawie więc wnioskujesz że pozuje na mądrego.

Jego vlogi w których failuje, patrz poprzedni wpis.

[Image: GKNuxV7.png]
04-04-2013 16:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #43
RE: Nowa seria na kanale Rocka
(04-04-2013 16:11 )wiktoro198 Wrote:  Przedstawił swój punkt widzenia i podawał wiele przykładów na wiele tematów jakie wyczerpywał w tubach, bez kitu jego tuby to jedna z najmądrzejszych rzeczy na YT bez porównania z dzisiejszymi vlogami które są o wiele wiele gorsze niż tamte bo ja wole obejrzeć coś co da mi do myślenia na długi czas

Co ty gadasz? Właśnie te tuby Rocka charakteryzowały się tym, że on gadał przez 15 minut na jakiś temat, ale nic z tego nie wynikało:D.

W "Jego Tubach" właśnie były 2 baaaardzo irytujące rzeczy

1) jego gadanie jak do upośledzonych. Nie wiem, może jeśli ktoś serio czuje się/czuł się głupszy od niego to miło się tego słuchało.

2) brak wyrażania własnego zdania.

Bo serio tak było. Koleś pieprzył ten kwadrans o czymś, ale prawie nigdy nie wyrażał jakiegoś swojego dosadnego zdania, żeby nikogo przypadkiem nie urazić. Przykładowo mówi coś o kościele, że kler źle funkcjonuje, blablabla. Ale zaraz potem prostuje to w taki sposób żeby przypadkiem nie obrazić ludzi wierzących, bo go przypadkiem unsubną. I tak z każdą grupą społeczną, nie konfrontując się ze zdaniem każdej z nich on tak naprawdę nie wyrażał własnego zdania.

Oczywiście domyślam się, że tak nie jest na serio, ot, sprytna zagrywka marketingowa, pan Maciaszek po prostu wykreował sobie postać Rocka żeby zarobić na rodzinkę, więc po co ma mówić ludziom swoje przekonania? Poniekąd mam dla niego szacunek, ładnie się wbił w ówczesną pustkę na YT:).

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
(This post was last modified: 04-04-2013 18:46 by yahoo.)
04-04-2013 18:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #44
RE: Nowa seria na kanale Rocka
Yahoo brak wyrażania własnego zdania, przedstawiał swoje zdanie właśnie chyba kogoś innego oglądałeś. A to że nie chciał urazić innych osób świadczy raczej o kulturze w dyskusji, żeby obyło się bez kontrowersji, teraz jest bardziej otwarty przed kamerą niż kiedyś i pamiętam jak jeździł po katolikach na przykładzie The Walking Dead że jak biją dzwony to ta horda zombiaków podąża w grupach w te dzwony i że to jest taka aluzja w stronę katolików że oni także podążają ślepo jak te naiwniaki do kościoła, wywołał kontrowersje bo po 2 latach jest bardziej odważny :).
04-04-2013 20:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #45
RE: Nowa seria na kanale Rocka
To chyba proste, że teraz zrobił się "odważny" ;). Zostańmy już przy przykładzie katolików.

Jak wiadomo Rocka wiele osób poznało na początku dzięki tych "jegotubom", więc wtedy wywierał pierwsze wrażenie. A teraz osiągnął coś baaaardzo ważnego jeśli chodzi o stałą widownię, czyli przywiązane emocjonalne, nie wiem jak ładnie nazwać. Jakbyś pierwszy raz usłyszał Rocka jak gada, że katolicy to tępaki idące do kościoła, a sam co niedzielę jesteś w kościele, to logiczne, że facet ci się nie spodoba. A gdy oglądasz codziennie już go od roku, poniekąd trochę go poznałeś, wiesz jakim autem jeździ, może wiesz też ile razy dziennie sra jego syn (nie wiem co on tam powywlekał prywatnego do internetu) to nie traktujesz go jako randoma, identycznie jest z poznawaniem znajomych, liczy się pierwsze wrażenie:D.

A ty chyba jesteś zajebiście do Rocka przywiązany, na twoim miejscu bym tu tak zażarcie go nie bronił:P.

Ja pierdolę, ale ze mnie psycholog.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
04-04-2013 21:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #46
RE: Nowa seria na kanale Rocka
(04-04-2013 21:25 )yahoo Wrote:  To chyba proste, że teraz zrobił się "odważny" ;). Zostańmy już przy przykładzie katolików.

Jak wiadomo Rocka wiele osób poznało na początku dzięki tych "jegotubom", więc wtedy wywierał pierwsze wrażenie. A teraz osiągnął coś baaaardzo ważnego jeśli chodzi o stałą widownię, czyli przywiązane emocjonalne, nie wiem jak ładnie nazwać. Jakbyś pierwszy raz usłyszał Rocka jak gada, że katolicy to tępaki idące do kościoła, a sam co niedzielę jesteś w kościele, to logiczne, że facet ci się nie spodoba. A gdy oglądasz codziennie już go od roku, poniekąd trochę go poznałeś, wiesz jakim autem jeździ, może wiesz też ile razy dziennie sra jego syn (nie wiem co on tam powywlekał prywatnego do internetu) to nie traktujesz go jako randoma, identycznie jest z poznawaniem znajomych, liczy się pierwsze wrażenie:D.

A ty chyba jesteś zajebiście do Rocka przywiązany, na twoim miejscu bym tu tak zażarcie go nie bronił:P.

Ja pierdolę, ale ze mnie psycholog.

Wiktorio i Ty, mówicie o dwóch różnych osobach.
04-04-2013 22:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #47
RE: Nowa seria na kanale Rocka
(04-04-2013 20:38 )wiktoro198 Wrote:  (...) przedstawiał swoje zdanie właśnie chyba kogoś innego oglądałeś.
Sam linkowałem tutaj przykładami jego kilkukrotnego zmieniania jednego pojęcia, zatem jesteś w błędzie. Yahoo ma wiele racji w swoim stwierdzeniu, iż właśnie to działanie dedykowane było budowaniu wizerunku Rocka. No i doprowadziło także do absurdalnych zachowań, gdzie trzeba było zmierzyć się z krytyką i zachować twarz dobrego wujka, bajadurząc o trollowaniu siedliska trolli.

Quote:A to że nie chciał urazić innych osób świadczy raczej o kulturze w dyskusji,
Kilkukrotne poprawianie siebie oraz dysonans między wizerunkiem prezentowanym a postami czy odpowiedziami na komentarze zupełnie temu przeczą. To, co robi Rock, jest wyrachowane, nie płynie z jakiejś troski o wytworzenie zrozumiałego przekazu. Chodzi o to, by maska, którą postępowo budował poprzez swoje wynurzenia, cały czas się trzymała. To, że rzuci jakimś nieśmiesznym żartem, nie czyni go kontrowersyjnym.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
05-04-2013 15:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #48
RE: Nowa seria na kanale Rocka
maska którą budował... poprzez swoje wynurzenia?..... wyrachowane?..... nie płynie z jakiejś troski o wytworzenie zrozumiałego przekazu, przepraszam.

CO!?.

Nie wiem jak można pałać taką niechęcią do drugiej osoby by tworzyć takie teorie jak Lavos, nie będę na to odpowiadał bo nie warto, strata czasu. Ale już kit z tymi vlogami, jego tuby, i to raczej przyzna każdy były na wyższym poziomie niż te poranne vlogi których nie kupuje bo są żałosne, jego opowieści to pseudo żarty, lepiej bawił bym się przy oglądaniu schnącej farby, dlaczego waszym zdaniem Rock poszedł w inną stronę?, tak wiem, teraz go dla odmiany atakuje ale czyż nie jest za co?.
(This post was last modified: 05-04-2013 17:47 by wiktoro198.)
05-04-2013 17:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #49
RE: Nowa seria na kanale Rocka
@up
http://zagrajmyw.pl/watek-iniemamocny-rockalone2k
Odnośnie "tworzenia teorii" o Rocku.

Screw you guys, I'm goin' home!
05-04-2013 17:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #50
RE: Nowa seria na kanale Rocka
wiktoro198 Wrote:Nie wiem jak można pałać taką niechęcią do drugiej osoby by tworzyć takie teorie jak Lavos, nie będę na to odpowiadał bo nie warto, strata czasu
Ciężko przyznać, że po prostu nie umiesz? Serio, daruj sobie gadki na poziomie zapasów nastolatków 'wiem ale nie powiem'. Działania Rocka to podstawy marketingu, jeśli nie chcesz tego widziesz zza końskich okularów - twoja wola. Tylko nie twierdź, że tak nie jest.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
05-04-2013 20:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowa drama "majnkraftowców" UncleSam 7 2.318 19-09-2012 17:54
Last Post: Elwood
  Ilość aktywnych serii na kanale Parada 4 1.743 02-07-2012 23:16
Last Post: appareil
  Za dużo Rocka i Roja? Precelek20 20 6.822 31-05-2012 12:56
Last Post: Vedoos
  Hakerzy nowa plaga:( THEREKIN3 2 2.262 14-07-2011 15:20
Last Post: kaszub

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5