Post Reply 
Kobiecy Let's Play i plagi gier
Author Message
m4xies Offline
*

Posts: 95
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #51
RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier
http://www.youtube.com/user/ZuzaPati#p/c...n4JB5Ko1Z4 2:26, "Sparo" to wyśmienita gra. Wracając do polecanych... Ani jedno polecane nie ma nic wspólnego z zagrajmerstwem? (Eee... nie przyglądałem się dokładnie, większość nie ma nawet normalnie napisanej nazwy kanału :o)
No Żesz Czemu od 3 stron mam 1-szy post na stronie ... Ach te moje szczęście :]

Być będąc, będąc tym kim chce się być.
(This post was last modified: 15-06-2011 23:50 by m4xies.)
15-06-2011 23:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #52
RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier
Wszystkie grzeszą inteligencją?

Podoba mi się szczególnie ta cyrylica. Wygląda tak omgfakowo oryginalnie. Przypomniał mi się aż dawny zwyczaj z naszej klasy, gdzie pisało się sanskryt i inny cudaczny alfabet dla lansu.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
15-06-2011 23:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #53
RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier
Tutaj pasuje cytat mojego dziadka "Naucz gówniarza, chodzi i powtarza". Na oglądała się dzieciarnia i teraz kopiuje zamiast tworzyć po swojemu.
(This post was last modified: 16-06-2011 00:31 by MrChmielOO.)
16-06-2011 00:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #54
RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier
No, wiele dziewcząt naśladuję Niezapominajkę. Śmiech z byle gówna, dmuchanie do mikrofonu, kult Lary. Teraz, tylko czekać na dramy w pań wykonaniu. Jest to śmieszne zjawisko, gdy ktoś naśladuję inną osobę. Są na szczęście wyjątki, które są oryginalne. Ale, ja myślę, że te wszystkie panie naśladujące Niezapominajkę przylazły z forum o serii Tomb Raider, na którym Niezapominajka się udziela. I myślę, że stąd ich natłok. Obejrzały koleżankę z forum i chciały, być jak ona.
16-06-2011 06:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #55
RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier
Zaciekawiony zajrzałem tam i wiesz, (wybaczcie admini!) zjebałeś mi humor.
16-06-2011 08:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #56
RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier
Quote:Heyo! :D
Nazywam się Patrycja i jestem ze Stargardu... Jestem strasznie pyskata.. xD Ale często jestem rozbawiona z byle błahostek... Moje ulubione zajęcie to robienie filmików i granie w różne gry... Nie jestem w nich najlepsza ale zawsze można

A teraz wybaczcie, idę pisać list pożegnalny i ładować strzelbę.
16-06-2011 09:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kyotka Offline
*

Posts: 24
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #57
RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier
No cóż, przeczytałam ten temat i poczułam się bardzo oryginalna, ale i jednocześnie zmieszana. Zagrajmerek faktycznie teraz sporo się mnoży. Jak ja zaczynałam to szczerze mówiąc nie wiedziałam nawet, że jakaś dziewczyna się tym zajmuje (odkryłam to dopiero o wiele później), a już tym bardziej nie słyszałam o TR i ME.
W Let's Playach również się śmieje, lecz czy od razu muszę mieć syndrom Niezapominajki? Rozumiem jeżeli zagrajmerka wybucha panicznym śmiechem co pięć sekund, ale mimo tego nie wszystkie tak się zachowują. Nieprzyjemnie jest być wrzuconym do jednego worka z takimi osobami.
Powiem wam na swoim przykładzie, że dziewczyna ma nieco przerąbane jeśli chodzi o wrzucanie materiałów związanych z grami. Nieważne jak będziesz gadać i co nagrywać, bo i tak zleci się masa chłopców ze średnią wiekową 11 lat, którzy będą wysyłali miliard prywatnych wiadomości z zapytaniem o życie prywatne i jasno sugerujących, że są zainteresowani. Zdaje się, że odbiegłam trochę od tematu...
W każdym razie nie każda zagrajmerka to kopia wspomnianej wyżej Niezapominajki i warto o tym pamiętać, chodź ja podczas swojej wędrówki po kanałach spotkałam zdecydowanie zbyt wiele takich kopii.
Co do drugiej części tematu to Minecraftowi mówię zdecydowane nie. Sama kiedyś go nagrałam, w dodatku w czasach kiedy jeszcze nie bardzo łapałam podstawy craftingu, aczkolwiek teraz namnożyło się multum identycznych materiałów, które nie wnoszą niczego nowego. Jak już ktoś napisał, Minecrafciarze chcą być tacy ja ich 'sławni w necie idole'. To odwieczny problem zagrajmerstwa. Ktoś zobaczył czyjeś zagrajmy i postanowił że sam także takie zrobi. Baa! Jego z pewnością będzie lepsze!
Kolejna rzecz to wspomniane wyżej chrupanie ciastek/chipsów/chrupek itd. Nienawidzę jak ktoś ciamka podczas gadania. Rozumiem że toś może tak zrobić raz czy dwa, to jakoś zdzierżę, ale jak ktoś mówi dajmy na to cicho, dmucha w mikrofon, a w dodatku gra w Piłę i mlaska jedząc chrupki to mnie coś trafia. Tak, był taki użytkownik. Niestety zagrajmy z Piły, jakie spełniałoby moje warunki, nie znalazłam. Może źle szukałam?

"Zagrajmy w" wg. Kyotki
16-06-2011 10:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #58
RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier
Broń Boże nie wrzucam wszystkich zagrajmerek do jednego worka, no chyba ,że mowa o 50 dziewczynach robiących te same let's play'ie w ten sam sposób. Z rzetelnych pań znałem tylko panczaka. Dzisiaj przebuszuję przez twój kanał:D
16-06-2011 11:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #59
RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier
(16-06-2011 10:49 )Kyotka Wrote:  W Let's Playach również się śmieje, lecz czy od razu muszę mieć syndrom Niezapominajki? Rozumiem jeżeli zagrajmerka wybucha panicznym śmiechem co pięć sekund, ale mimo tego nie wszystkie tak się zachowują. Nieprzyjemnie jest być wrzuconym do jednego worka z takimi osobami.

Jeśli byś przeczytała odpowiedzi innych forumowiczów nieco bardziej uważnie, to byś zrozumiała, że mowa jest tylko o zbyt dużej ilości nerwowego śmiechu. Nigdzie nie padło stwierdzenie, że każdy śmiech jest oznaką 'syndromu'.
Szczerze to już zaczyna mnie męczyć przypominanie ludziom co jest generalizowaniem, a co nie. Na kilkanaście tematów o czymś zawsze trzeba zostawiać dopisek 'ale nie zawsze tak jest'? To nie jest oczywiste? Serio, myślcie.


Quote:Powiem wam na swoim przykładzie, że dziewczyna ma nieco przerąbane jeśli chodzi o wrzucanie materiałów związanych z grami. Nieważne jak będziesz gadać i co nagrywać, bo i tak zleci się masa chłopców ze średnią wiekową 11 lat, którzy będą wysyłali miliard prywatnych wiadomości z zapytaniem o życie prywatne i jasno sugerujących, że są zainteresowani. Zdaje się, że odbiegłam trochę od tematu...

Poor you?
Serio, takie rzeczy można kontrolować. To nic trudnego. To, że jesteś dziewczyną daje nieco nieco więcej fapowatych komentarzy, ale bez złudzeń - mężczyźni tak nie mają? Mniej lub bardziej, także mają psychofanów, idiotów, ludzi bez samokontroli...płeć nie determinuje gorszej sytuacji.

Quote:W każdym razie nie każda zagrajmerka to kopia wspomnianej wyżej Niezapominajki i warto o tym pamiętać, chodź ja podczas swojej wędrówki po kanałach spotkałam zdecydowanie zbyt wiele takich kopii.

Także padło takie stwierdzenie. Znów - nikt tutaj nie generalizuje, geez.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
16-06-2011 11:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #60
RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier
@Kyotka Zbyt osobiście to odebrałaś. Nie obce jest, że dla wielu osób problemem jest kontrolowanie "sławy" i kontaktu z "fanami". A co do zachowania "mężczyzn" - w Internecie inaczej postępują - najpewniej w realnym świecie nie byliby tak "otwarci" i ciekawscy wobec płci przeciwnej.
16-06-2011 11:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Misje w Let's Play Bluehero 11 3.532 20-02-2013 21:43
Last Post: Lastlighter
  Walkthrough czy Let's Play Aquila 5 1.776 27-01-2013 17:06
Last Post: Empirator
  Let's Play - pomoc Gilathiss 13 3.591 17-07-2012 15:05
Last Post: Sir_Mark
  Let's Play co do poprawy ludzie ? :) MistPanda 3 1.397 14-07-2012 14:20
Last Post: MistPanda
  Recenzje gier na GBA bezelo 3 1.231 01-07-2012 11:06
Last Post: Elwood
  Let's Play z głosem i bez. AcreedPL 3 1.658 23-06-2012 14:14
Last Post: JudiMakeFun
  Czy warto kręcić zagrajmy w ze starych gier? DudziPL 17 5.629 07-06-2012 23:22
Last Post: bezelo
  Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube NarenPL 14 3.874 25-03-2012 20:17
Last Post: witcher1998
  (Nie)sprzedawanie gier witcher1998 10 2.956 02-03-2012 01:30
Last Post: genpj
  Play Next - innowacyjna próba pomocy mniej znanym zagrajmerom. Falc00n 78 35.211 05-08-2011 14:35
Last Post: MrImerej

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5