Post Reply 
Quasand- Koniec działalności
Author Message
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #71
RE: Quasand- Koniec działalności
(11-08-2011 21:05 )Jednoraz Wrote:  Starygnom, pojechal nie po calosci, tylko troche mniej niz Wy w tej chwili, bando pierdolonych elitistow, problem jest taki, ze w porownaniu do staregognoma, dwoch wyzej linkowanych potrafilo przekazac tresc inna niz nerdowy "diss".

To by bylo na tyle, powiem tylko ze robie screena calego tematu, bo jestem pewien ze znajdzie sie jakis idiota ktorego maly mozg nie pojmie tego, ze jest w bledzie.

Rar, rar, moje argumenty są najlepsze, rage, rage. Kill! Maim! Burn!
I jak takie coś przyjąć poważnie?
Także - ktoś tu ma za mały mózg do używania znaków diakrytycznych.
11-08-2011 21:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jednoraz Offline

Posts: 10
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #72
RE: Quasand- Koniec działalności
(11-08-2011 21:52 )CarlSheppards Wrote:  
(11-08-2011 21:05 )Jednoraz Wrote:  Starygnom, pojechal nie po calosci, tylko troche mniej niz Wy w tej chwili, bando pierdolonych elitistow, problem jest taki, ze w porownaniu do staregognoma, dwoch wyzej linkowanych potrafilo przekazac tresc inna niz nerdowy "diss".

To by bylo na tyle, powiem tylko ze robie screena calego tematu, bo jestem pewien ze znajdzie sie jakis idiota ktorego maly mozg nie pojmie tego, ze jest w bledzie.

Rar, rar, moje argumenty są najlepsze, rage, rage. Kill! Maim! Burn!
I jak takie coś przyjąć poważnie?
Także - ktoś tu ma za mały mózg do używania znaków diakrytycznych.

Wlasnie udowodniles ze jestes jebanym elitistem, up to you, przyjebales sie do czegos do czego kazdy moze sie przyjebac, ba, udowodniles ze jestes poprostu retardem, a moze polaczkiem zazdrosnikiem? Jezeli dla Ciebie do za ciezkie to idz na techno, bo tekst jest dla Ciebie za ciezki.
(This post was last modified: 11-08-2011 21:59 by Jednoraz.)
11-08-2011 21:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #73
RE: Quasand- Koniec działalności
(11-08-2011 21:59 )Jednoraz Wrote:  Wlasnie udowodniles ze jestes jebanym elitistem, up to you, przyjebales sie do czegos do czego kazdy moze sie przyjebac, ba, udowodniles ze jestes poprostu retardem, a moze polaczkiem zazdrosnikiem? Jezeli dla Ciebie do za ciezkie to idz na techno, bo tekst jest dla Ciebie za ciezki.
Właśnie udowodniłeś, że Twoje argumenty bazują na czystej agresji.
"Tak jest, bo tak k*rwa, a kto się nie zgadza, to chu*j".

Poza tym:
"Polaczki", brak znaków diakrytycznych, ogólny szał...

vlodek2532 i Jednoraz - samefag
11-08-2011 22:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jednoraz Offline

Posts: 10
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #74
RE: Quasand- Koniec działalności
(11-08-2011 22:06 )CarlSheppards Wrote:  
(11-08-2011 21:59 )Jednoraz Wrote:  Wlasnie udowodniles ze jestes jebanym elitistem, up to you, przyjebales sie do czegos do czego kazdy moze sie przyjebac, ba, udowodniles ze jestes poprostu retardem, a moze polaczkiem zazdrosnikiem? Jezeli dla Ciebie do za ciezkie to idz na techno, bo tekst jest dla Ciebie za ciezki.
Właśnie udowodniłeś, że Twoje argumenty bazują na czystej agresji.
"Tak jest, bo tak k*rwa, a kto się nie zgadza, to chu*j".

Poza tym:
"Polaczki", brak znaków diakrytycznych, ogólny szał...

vlodek2532 i Jednoraz - samefag

Fail, zresztą jak tak bardzo lubisz argumenty to ci ich parę przedstawię a więc tak,
Dlaczego jesteście bandą pierdolonych elitistów? Pewnie dlatego że onanizujecie się nad człowiekiem który ma w was wyjebane, tak samo Rock, nie znam typa, ale jak zobaczyłem temat o nim tylko sobie pomyślałem, czy oni są kurwa normalni? Temat kapał chowana urazą do typa którego in real nie widzieliście. Później sobie przypomniałem że żyję w kraju lebiod które widzą tylko innych, ale do rzeczy, jesteś pierdolonym elitistem, deal with it or gtfo. Także teraz nie masz się do czego przyjebać
(This post was last modified: 11-08-2011 22:19 by Jednoraz.)
11-08-2011 22:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #75
RE: Quasand- Koniec działalności
(11-08-2011 22:16 )Jednoraz Wrote:  Fail, zresztą jak tak bardzo lubisz argumenty to ci ich parę przedstawię a więc tak,
Nope. Win.
You're the one who has failed, vlodek.

(11-08-2011 22:16 )Jednoraz Wrote:  Dlaczego jesteście bandą pierdolonych elitistów? Pewnie dlatego że onanizujecie się nad człowiekiem który ma w was wyjebane, tak samo Rock, nie znam typa, ale jak zobaczyłem temat o nim tylko sobie pomyślałem, czy oni są kurwa normalni? Później sobie przypomniałem że żyję w kraju lebiod które widzą tylko innych, ale do rzeczy, jesteś pierdolonym elitistem, deal with it or gtfo. Tak, jesteś polaczkiem.
Płaczu nie zaliczam do argumentów.
Poza tym, jeśli mają w nas wyjebane, to czemu Cię na tyle obchodzimy, byś tu coś pisał i byś nas wyzywał?
11-08-2011 22:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #76
RE: Quasand- Koniec działalności
Good Point, ale to chyba na inny temat.
11-08-2011 22:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jednoraz Offline

Posts: 10
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #77
RE: Quasand- Koniec działalności
Problem jest taki, ze nie jestem żadnym Włodkiem, możesz zapytać admina o IP, na pewno coś takiego może sprawdzić swoja drogą You fail so hard, you couldn't give any shit about your rights, up to you, wasteman.
@gnom, nie wiem dlaczego jesteś na stronie elitistów, wydajesz się ogarnięty, chociaż moge się mylić. Defacto, u góry masz przykład elitista, spod rodziny nerdów, kiedy nie ma argumentów i przegrywa, wyciąga najbardziej oczywisty argument, i jest to albo ortografia, albo interpunkcja, albo mała inwersja w zdaniu, problem w tym ze taki elitist szybko ginie jeżeli nie jest w swoim prywatnym środowisku także niestety przeżyjesz. A dlaczego nie mam na was wyjebane? Pewnie dlatego że nie potrafisz argumentować swoich racji, jesteś jednym z opuszczonych dzieciaczków Quasanda które nie miały się gdzie podziać, także ZagrajmyW powinny zmienić nazwę na "PrzykitraniwKrzakach" "Murzyńśka Chata" lub "Zajumałem Smoka", ponieważ sracie wyżej niż dupę macie.
(This post was last modified: 11-08-2011 22:31 by Jednoraz.)
11-08-2011 22:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #78
RE: Quasand- Koniec działalności
Elitistów. PWN poleca się na przyszłość.
11-08-2011 22:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jednoraz Offline

Posts: 10
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #79
RE: Quasand- Koniec działalności
To by było na tyle, mam nadzieje ze podobał wam się mój festiwal marionetek, do nigdy, wastenerds.
(This post was last modified: 11-08-2011 22:32 by Jednoraz.)
11-08-2011 22:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #80
RE: Quasand- Koniec działalności
(11-08-2011 22:27 )Jednoraz Wrote:  Problem jest taki, ze nie jestem żadnym Włodkiem, możesz zapytać admina o IP, na pewno coś takiego może sprawdzić swoja drogą You fail so hard, you couldn't give any shit about your rights, up to you, wasteman.
Oczywiście, że nie.
IP - drugi komp; neostrada; proxy. Żaden problem.
Ale taka czysta wściekłość, płacz, polszczyzna i nazywanie "polaczkami" to atrybuty vlodka.

A to pogrubione w cytacie - WHAT?
English, motherfucker, do you speak it?
11-08-2011 22:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 226.113 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 26 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5