Thread Closed 
Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Author Message
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #41
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Carl. Mam wrażenie, że jesteś przewrażliwiony. Czy wszędzie musisz widzieć teorie spiskowe? Metoda i powód hakowania wydają się dość logiczne. Sam kiedyś w ten sposób "włamałem" się na czyjąś pocztę, więc wszystko tu wydaje się być prawdą. To nie żaden haker, tylko zwykły dzieciak, który chciał wykasować film, który obraża Quassanda. Ja nie widzę w tym nic dziwnego.
16-08-2011 13:38
Visit this user's website Find all posts by this user
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #42
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Argumenty mogą być sfabrykowane, ale kim trzeba być, żeby nie wystawiać swoich argumentów? Ludzie, jeśli coś jest podejrzane to nie piszcie: "FAKE BOOOOOO !", tylko pomyślcie, czy ten użytkownik to idiota, a może to jednak człowiek myślący...

Bo tylko idiota by nie pomyślał o konsekwencji na tym forum i o tym, że taka "draka" nic mu nie przyniesie, a zaszkodzi jeśli nie będzie miał mocnych argumentów, ale i tak Carl powiedziałby coś "ironicznego" co ma do ironii tyle co piernik do wiatraka.

Ps: Carl, moje to 'myślę, że był' ? Nazwałbym cię kimś, ale niestety ludzie nie lubią gdy ktoś na przesad otwarty.

Moje argumentu to są te, gdzie mówię iż ty nakręcasz drakę, odpowiadasz jak idiota, a przy okazji dałeś w cytacie wiadomość nijak odnoszącą się do twojej wypowiedzi i mojego "argumentu", który nawet tam nie jest pokazany.

Chłopie, pisząc, że myślę iż był mam na myśli to, że nie wiem czy był bo go nie widziałem, nie widziałem twarzy Gnomka przy robienia draki / wkurwienia od zmieniania wszędzie haseł, dlatego tylko przypuszczam, a ty jesteś pewien swojego zdania jak... no, ty już wiesz jak kto.
//mam nadzieję iż potrafisz również dyskutować bez nazywania oponenta idiotą
(This post was last modified: 16-08-2011 13:43 by punio7.)
16-08-2011 13:39
Find all posts by this user
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #43
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
@Carl: Gnomka "tak" jest znacznie lepiej uargumentowane niż Twoje "nie". Właściwie poza samym negowaniem nie robisz nic poza powoływaniem się na własne przeczucie. A obaj wiemy, że jesteś przewrażliwiony.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
16-08-2011 13:40
Visit this user's website Find all posts by this user
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #44
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
(16-08-2011 13:10 )Starygnom Wrote:  Mogę wgrać do Quasanda. Po prostu niepotrzebne dla mnie byłoby rozdrapywanie starych ran.

Co do filmiku "Do Quasanda" nadal przystaję przy swoim zdaniu.

Skąd ta zmiana? Wcześniej było rozumowanie 'to jest moje zdanie', a teraz 'rozdrapywanie starych ran?
Coś mi się tutaj nie klei, taka wybiórczość w kasowaniu, taka zmiana myślenia.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
16-08-2011 13:41
Find all posts by this user
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #45
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Nie ma tu żadnej zmiany. Wyraziłem swoje stanowisko i nie mam więcej do dodania. Rozdrapywanie starych ran - tak, poprzez umieszczanie ponownie filmiku ponownie wywołuję dyskusję, w których ludzie się wyzywają. Proszę o to, żeby tego nie robili w filmiku sprostowanie.
16-08-2011 13:47
Find all posts by this user
Sakulos Offline
*

Posts: 86
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #46
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Tak powstaje wielka drama ;]

Mój blog
[Image: xd.jpg]
16-08-2011 13:48
Visit this user's website Find all posts by this user
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #47
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
(16-08-2011 13:39 )Chomik Wrote:  Bo tylko idiota by nie pomyślał o konsekwencji na tym forum i o tym, że taka "draka" nic mu nie przyniesie, a zaszkodzi jeśli nie będzie miał mocnych argumentów, ale i tak Carl powiedziałby coś "ironicznego" co ma do ironii tyle co piernik do wiatraka.
Strike one.

(16-08-2011 13:39 )Chomik Wrote:  Ps: Carl, moje to 'myślę, że był' ? Nazwałbym cię kimś, ale niestety ludzie nie lubią gdy ktoś na przesad otwarty.
Strike two.

(16-08-2011 13:39 )Chomik Wrote:  Moje argumentu to są te, gdzie mówię iż ty nakręcasz drakę, odpowiadasz jak idiota, a przy okazji dałeś w cytacie wiadomość nijak odnoszącą się do twojej wypowiedzi i mojego "argumentu", który nawet tam nie jest pokazany.
Strike three. You're out.
Nie podałeś żadnego argumentu, tylko się wykręcasz i wyzywasz mnie od idiotów.

(16-08-2011 13:39 )Chomik Wrote:  Chłopie, pisząc, że myślę iż był mam na myśli to, że nie wiem czy był bo go nie widziałem, nie widziałem twarzy Gnomka przy robienia draki / wkurwienia od zmieniania wszędzie haseł, dlatego tylko przypuszczam, a ty jesteś pewien swojego zdania jak... no, ty już wiesz jak kto.
Przypuszczasz, że był, ale kiedy ja argumentuję czemu NIE BYŁ, to wyzywasz mnie od idiotów.

(16-08-2011 13:38 )kaszubiak Wrote:  Carl. Mam wrażenie, że jesteś przewrażliwiony. Czy wszędzie musisz widzieć teorie spiskowe? Metoda i powód hakowania wydają się dość logiczne. Sam kiedyś w ten sposób "włamałem" się na czyjąś pocztę, więc wszystko tu wydaje się być prawdą. To nie żaden haker, tylko zwykły dzieciak, który chciał wykasować film, który obraża Quassanda. Ja nie widzę w tym nic dziwnego.

I takich argumentów oczekiwałem prędzej niż bycie wyzwanym idiotą.
Ale prawdziwym powodem był atak na NK. Ktoś, kto atakuje taki portal ma zwykle gdzieś maluczkich Quasandów. Powiedzmy, że to byli script-kiddies.
A teraz dlaczego Gnomek tam ładnie to wykorzystał i postanowił nie wgrać filmu "Do Quasanda"? Zmiana zdania po moim wypomnieniu faktu już niczego nie zmienia. Bo "nie chciał wykopywać starych śmieci" mało do mnie przemawia w takiej sytuacji.

(16-08-2011 13:40 )CTSG Wrote:  @Carl: Gnomka "tak" jest znacznie lepiej uargumentowane niż Twoje "nie". Właściwie poza samym negowaniem nie robisz nic poza powoływaniem się na własne przeczucie. A obaj wiemy, że jesteś przewrażliwiony.

Och, proszę. Jego "to był hack", "nie znam się na tym" itp. są lepsze niż moje logiczne wytłumaczenia, dlaczego to nie był hack?
Przynajmniej potrafię normalnie zanegować coś. Za to tylko zostaję wyzwany od idiotów.
16-08-2011 13:49
Find all posts by this user
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #48
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
(16-08-2011 13:47 )Starygnom Wrote:  Nie ma tu żadnej zmiany. Wyraziłem swoje stanowisko i nie mam więcej do dodania. Rozdrapywanie starych ran - tak, poprzez umieszczanie ponownie filmiku ponownie wywołuję dyskusję, w których ludzie się wyzywają. Proszę o to, żeby tego nie robili w filmiku sprostowanie.

Po co zatem w ogóle powstał filmik? Chyba byłeś świadom, że dyskusję wywoła (przy okazji, kontrola jej poziomu to naprawdę nic trudnego)?
Kogo ranisz wgraniem czegoś, co zostało podobno nielegalnie wykasowane, jak tłamszenie twojej opinii, do której prawo wyraziłeś właśnie w tym filmiku?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
16-08-2011 13:53
Find all posts by this user
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #49
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
@Carl: Wybacz, ale moim skromnym zdaniem to co przedstawił Gnomek było znacznie bardziej logiczne niż Twoje sugestie. Gnomek przedstawił swoje stanowisko, log z rozmowy, przytoczył sytuację. Ty powołujesz się na Zajkę i swoje przeczucie. Nie, logiki nie ma w twierdzeniu, że Gnomek upozorował hacka własnego konta, żeby usunąć materiały w których komentuje sytuację z Quasandem. A nie przemawia to do Ciebie dlatego, że standardowo napaliłeś się na dramę.

PS. Będąc w sytuacji Gnomka pewnie też bym się nie pokusił o re-upload filmiku o Quasandzie. Filmik powstał, żeby skomentować sytuację. Wgranie go ponownie spowodowałoby ożywienie dyskusji, która już dawno wygasła.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
(This post was last modified: 16-08-2011 13:55 by CTSG.)
16-08-2011 13:53
Visit this user's website Find all posts by this user
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #50
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Quote:Wgranie go ponownie spowodowałoby ożywienie dyskusji, która już dawno wygasła.

To rzeczywiście wygasła.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
16-08-2011 13:57
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Cała prawda o Disie Anubaraq 2 1.588 29-04-2014 21:11
Last Post: Asasinek54
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.110 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Negatyw zamknął konto Mandero 548 583.401 19-01-2013 13:16
Last Post: Lavos
  Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku Mehytuber 10 4.962 27-09-2012 13:50
Last Post: Grzybiarz
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.613 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.401 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 61 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5