Thread Closed 
Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Author Message
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #111
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Ojej, a wy dalej to ciągniecie.

Panowie, czy tam raczej Carl, bo to ty prowokujesz do dalszej dyskusji, mam pytanie:

Sądzisz, że Gnomek kłamie ponieważ nie chciał wrzucić filmików z Quasandem, a potem je wrzucił? Oczywiście pod twoim naporem? Nie wiem czy to widzisz, ale manipulujesz Gnomkiem, by wrzucał co to nowe dowody i dawał nowe argumenty.

Pełen podziw dla twojej nieudolności, o ile nie jest to specjalnie, bo nie wiem kim trzeba być by się kurczowo trzymać tej samej tezy i nie przyjmować do siebie argumentów, tak - odpowiadać na wiadomości, ale nadal stylem: "Nie, bo to może byc sfabrykowane i to może być koniem" etc.

Ja wam nie każe zakończyć dyskusji, ale proszę wszystkich, którzy dyskutują z Carlem by przetoczyć dyskusję na inny temat, bo ten się wyjarał całkowicie, oczywiście temat związane z tym samym, ale ludzie - Powtarzacie sobie ciągle to samo, ale w innych słówkach, za chwile zaczniecie się wyzywać od idiotów i wiecie...

Ps: Nie, ja nikogo od idiotów nie wyzwałem, tylko od prowokatorów ;>.
Ps2: Sam się dziwie dlaczego tu się udzielam, ale pewnie dla samej odpowiedzi Carla, bo to jest bezcenne ;).
(This post was last modified: 16-08-2011 18:32 by Chomik.)
16-08-2011 18:31
Find all posts by this user
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #112
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
(16-08-2011 18:31 )Chomik Wrote:  Sądzisz, że Gnomek kłamie ponieważ nie chciał wrzucić filmików z Quasandem, a potem je wrzucił? Oczywiście pod twoim naporem? Nie wiem czy to widzisz, ale manipulujesz Gnomkiem, by wrzucał co to nowe dowody i dawał nowe argumenty.

Pełen podziw dla twojej nieudolności, o ile nie jest to specjalnie, bo nie wiem kim trzeba być by się kurczowo trzymać tej samej tezy i nie przyjmować do siebie argumentów, tak - odpowiadać na wiadomości, ale nadal stylem: "Nie, bo to może byc sfabrykowane i to może być koniem" etc.
Ależ ja nic do jego screenów nie mam.
Oczywiście, konto może być jego drugim i mógł sam do siebie to wysłać, ale to już nieważne.
Faktycznie, ciągnięcie tego nie ma sensu. Nikt nikomu niczego nie dowiedzie.

(16-08-2011 18:31 )Chomik Wrote:  Ja wam nie każe zakończyć dyskusji, ale proszę wszystkich, którzy dyskutują z Carlem by przetoczyć dyskusję na inny temat, bo ten się wyjarał całkowicie, oczywiście temat związane z tym samym, ale ludzie -
Prawda, wypalił się.

(16-08-2011 18:31 )Chomik Wrote:  Powtarzacie sobie ciągle to samo, ale w innych słówkach, za chwile zaczniecie się wyzywać od idiotów i wiecie...
Och, ironio. Sam pierwszy zacząłeś wyzywać.

(16-08-2011 18:31 )Chomik Wrote:  Ps: Nie, ja nikogo od idiotów nie wyzwałem, tylko od prowokatorów ;>.
Ps2: Sam się dziwie dlaczego tu się udzielam, ale pewnie dla samej odpowiedzi Carla, bo to jest bezcenne ;).
Ależ tak, wyzwałeś i nawet o tym nie wiesz, co świadczy wielce o Twoich zdolnościach do analizowania własnych przemyśleń.
Bezcenny jest Twój prawie-że płacz. Mam nadzieję, że nie wziąłeś tej sprawy zbyt poważnie. Wiesz, to tylko Internet.
Uspokój się, napij się herbatki, naucz się czytać.
16-08-2011 18:38
Find all posts by this user
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #113
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Quote:Ależ tak, wyzwałeś i nawet o tym nie wiesz, co świadczy wielce o Twoich zdolnościach do analizowania własnych przemyśleń.
Bezcenny jest Twój prawie-że płacz. Mam nadzieję, że nie wziąłeś tej sprawy zbyt poważnie. Wiesz, to tylko Internet.
Uspokój się, napij się herbatki, naucz się czytać.

Ciekawe, płaczę bo powiedział iż twoje wypowiedzi są śmieszne... tak jak ta teraz ;>.

Wyzwałem kogoś? Gdzie? Jak mi udowodnisz, że chodziło mi o coś innego niż prowokator? To wy sobie w głowach dopisujecie to co chcecie i to wy uważacie to co chcecie, ale tylko ja wiem o co mi chodziło? Tak czy nie? No raczej tak, chociaż... Ja może nie znam świata, taki młody jestem ...
16-08-2011 18:40
Find all posts by this user
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #114
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Quote:Ależ ja nic do jego screenów nie mam.
Oczywiście, konto może być jego drugim i mógł sam do siebie to wysłać, ale to już nieważne.
Tak z ciekawości, co by Cie przekonało Carl, że Gnomek ma rację z tym hakowankiem?
16-08-2011 18:41
Find all posts by this user
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #115
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
(16-08-2011 18:40 )Chomik Wrote:  Ciekawe, płaczę bo powiedział iż twoje wypowiedzi są śmieszne... tak jak ta teraz ;>.

Wyzwałem kogoś? Gdzie? Jak mi udowodnisz, że chodziło mi o coś innego niż prowokator? To wy sobie w głowach dopisujecie to co chcecie i to wy uważacie to co chcecie, ale tylko ja wiem o co mi chodziło? Tak czy nie? No raczej tak, chociaż... Ja może nie znam świata, taki młody jestem ...
Płaczesz, bo wyzywasz - co już udowodniłem wcześniej, i pokazujesz niesamowitą pewność siebie.
Jak to mówią: dużo gada, mało wie. Mało wie, kartofel.
Czy jakoś tak.

EDIT:
(16-08-2011 18:41 )Roofix Wrote:  Tak z ciekawości, co by Cie przekonało Carl, że Gnomek ma rację z tym hakowankiem?
Bo ja wiem, już za dużo wywijania było.
Może bym uwierzył, gdyby nie CTSG, który to - mimo mojego błędu chronologii zdarzeń - nie popisał się w tłumaczeniu sytuacji.
(This post was last modified: 16-08-2011 18:44 by CarlSheppards.)
16-08-2011 18:42
Find all posts by this user
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #116
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Quote:Płaczesz, bo wyzywasz - co już udowodniłem wcześniej, i pokazujesz niesamowitą pewność siebie.
Jak to mówią: dużo gada, mało wie. Mało wie, kartofel.
Czy jakoś tak.

A widzisz, teraz trafiłeś w bagno, bo weźmy użytkownika yt: "BrzydkiBurak", on powiada : Nie rozmawiam z DEBILAMI(( Specjalnie to podkreślam, tak jak Burak )), rozumiem, że on też płacze bo ma jakieś kryterium dla DEBILI wystawione? No cóż.

No i pięknie siebie opisałeś
Quote:Jak to mówią: dużo gada, mało wie. Mało wie, kartofel.
Czy jakoś tak.

Próbujesz mi to udowodnić, a sam siebie opisujesz, bo kto jak nie ty mało wie i dużo gada? Ja mało tutaj się udzielam więc to się nawet nie odnosi do mnie, a ty? Ty ciągle mówisz o tym samym, a sam mało wiesz o tym temacie, a tak naprawdę nic nie zmieniasz, bo wszyscy chcą ci coś wytłumaczyć, w tym ja.

Nawet teraz, dyskutując ze mną mówisz o tym samym, ciągle trzymasz się tych słów w których powiedziałem, że jesteś prowokatorem, oczywiście nie dokończyłem - miło patrzeć jak ludzie sobie układają do tego zakończenie, penis, chuj, idiota, a może murzyn? etc.
16-08-2011 18:49
Find all posts by this user
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #117
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
(16-08-2011 18:49 )Chomik Wrote:  A widzisz, teraz trafiłeś w bagno, bo weźmy użytkownika yt: "BrzydkiBurak", on powiada : Nie rozmawiam z DEBILAMI(( Specjalnie to podkreślam, tak jak Burak )), rozumiem, że on też płacze bo ma jakieś kryterium dla DEBILI wystawione? No cóż.
Ale jeszcze jakoś z Tobą rozmawiam, więc nie wiem, skąd to wziąłeś.

(16-08-2011 18:49 )Chomik Wrote:  Próbujesz mi to udowodnić, a sam siebie opisujesz, bo kto jak nie ty mało wie i dużo gada? Ja mało tutaj się udzielam więc to się nawet nie odnosi do mnie, a ty? Ty ciągle mówisz o tym samym, a sam mało wiesz o tym temacie, a tak naprawdę nic nie zmieniasz, bo wszyscy chcą ci coś wytłumaczyć, w tym ja.
Widać bierzesz byle żart poważnie.

(16-08-2011 18:49 )Chomik Wrote:  Nawet teraz, dyskutując ze mną mówisz o tym samym, ciągle trzymasz się tych słów w których powiedziałem, że jesteś prowokatorem, oczywiście nie dokończyłem - miło patrzeć jak ludzie sobie układają do tego zakończenie, penis, chuj, idiota, a może murzyn? etc.
Porównałeś mnie to idioty, co jest równoznaczne z wyzywanie. Nawet administrator Ci to wytknął.
16-08-2011 18:54
Find all posts by this user
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #118
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Proszę, pokaż mi gdzie, a administrator jak administrator - Może zrozumieć na swój sposób.
16-08-2011 19:05
Find all posts by this user
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #119
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
(16-08-2011 19:05 )Chomik Wrote:  Proszę, pokaż mi gdzie, a administrator jak administrator - Może zrozumieć na swój sposób.
Robię to drugi raz, ale proszę:
(16-08-2011 13:39 )Chomik Wrote:  Moje argumentu to są te, gdzie mówię iż ty nakręcasz drakę, odpowiadasz jak idiota, a przy okazji dałeś w cytacie wiadomość nijak odnoszącą się do twojej wypowiedzi i mojego "argumentu", który nawet tam nie jest pokazany.

Chłopie, pisząc, że myślę iż był mam na myśli to, że nie wiem czy był bo go nie widziałem, nie widziałem twarzy Gnomka przy robienia draki / wkurwienia od zmieniania wszędzie haseł, dlatego tylko przypuszczam, a ty jesteś pewien swojego zdania jak... no, ty już wiesz jak kto.
//mam nadzieję iż potrafisz również dyskutować bez nazywania oponenta idiotą
16-08-2011 19:07
Find all posts by this user
traff Offline
*

Posts: 4
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #120
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
(16-08-2011 16:15 )traff Wrote:  Zluzujcie bagiete. :D
16-08-2011 19:12
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Cała prawda o Disie Anubaraq 2 1.588 29-04-2014 21:11
Last Post: Asasinek54
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.108 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Negatyw zamknął konto Mandero 548 583.290 19-01-2013 13:16
Last Post: Lavos
  Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku Mehytuber 10 4.960 27-09-2012 13:50
Last Post: Grzybiarz
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.613 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.373 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 37 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5