Thread Closed 
Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Author Message
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #121
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Powiedziałem, że odpowiadasz jak idiota, ale gdzie widzisz nazwanie cię idiotą? Rozróżniasz słowo: "Jesteś idiotą" od "Odpowiadasz jak idiota" ?

Wiesz czym się różni to różni? Bo Polski to skomplikowany język, wiem, ale to chyba jakaś podstawa, przynajmniej jeśli chce się rozmawiać z kimś na moim poziomie.

No, powtórze jeszcze raz, nie wyzwałem cię, stwierdziłem tylko to jak odpowiadasz, a odpowiedzi takie były, o jej ! I to jest wyzwanie od idiotów?

Ps: Oczywiście, to, że odpowiadasz jak idiota odnosi się do tego co było w tym temacie i tylko do wcześniejszych oczywiście, bo na siłę i do tego można się przyczepić.
(This post was last modified: 16-08-2011 19:14 by Chomik.)
16-08-2011 19:13
Find all posts by this user
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #122
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
(16-08-2011 19:13 )Chomik Wrote:  Powiedziałem, że odpowiadasz jak idiota, ale gdzie widzisz nazwanie cię idiotą? Rozróżniasz słowo: "Jesteś idiotą" od "Odpowiadasz jak idiota" ?

Wiesz czym się różni to różni? Bo Polski to skomplikowany język, wiem, ale to chyba jakaś podstawa, przynajmniej jeśli chce się rozmawiać z kimś na moim poziomie.
A wiesz, że tego typu porównanie jest równoznaczne wyzywaniu?
I wiesz, że pokazując swoją agresję powodujesz, że Twoja wypowiedź traci na jakiejkolwiek wartości?
A wiesz, że przeciągasz to niepotrzebnie?
16-08-2011 19:16
Find all posts by this user
MCL Offline
*

Posts: 8
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #123
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Quote:przeciągasz to niepotrzebnie?
Widzę hipokryzja pełną gębą :lol:
16-08-2011 19:18
Find all posts by this user
Sincerite Offline
*

Posts: 1
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #124
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Nie rozumiem po co ciąnięty jest temat skoro nawet gnomek już ogarnął/ogarnia sprawę.
16-08-2011 19:22
Find all posts by this user
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #125
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
(16-08-2011 19:18 )MCL Wrote:  
Quote:przeciągasz to niepotrzebnie?
Widzę hipokryzja pełną gębą :lol:

Przykro mi, że chciałem udowodnić, że ktoś mnie wyzywał od idiotów.
Bardzo mi przykro, że chciałem coś sprostować.
16-08-2011 19:24
Find all posts by this user
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #126
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Quote:Przykro mi, że chciałem udowodnić, że ktoś mnie wyzywał od idiotów.
Bardzo mi przykro, że chciałem coś sprostować.

Bardzo mi przykro, że tobie nawet tak prosty fakt ciężko wytłumaczyć.

Powiadasz, że to się równa z wyzwaniem od idiotów? Widocznie jeśli nazwałbym twoje wypowiedzi PISEMNE genialnymi, mówię, że jesteś genialny ? Nie ! Mówię, że to co napisałeś było genialne, ja powiedziałem, że idiotyczna była tamta treść, bo była tak jak i cała ta jaką tutaj napisałeś, jest idiotyczna, nie ma sensu, nie ma ładu i jest dziecinna.

Ps: Takie jeszcze jedno porównanie, znam osobę, która pisze zupełnie inaczej niż rozmawia, nawet ja tak się zachowuje i weźmy to pod przykład, oczywiście z tego co ludzie mi mówią, pisząc jestem mniej sarkastyczny i bardziej się łapie szczegółów, jak na mój wiek to jestem przed rówieśnikami dobre kilka lat, a rozmawiając? Także jestem dobre kilka lat, ale jestem inny, rozmawiam bardziej sarkastycznie i co logiczne i ważne, nie patrze tak na szczegóły.

Może zrozumiesz, że pisać na dany temat można jak idiota (( pewnie też tak pisałem na temat Wiedźmina dla wielu jak nie wszystkich na tym forum )), ale nie na każdy.

Kończąc, pisać na różne tematy można inaczej i różni się to, że powiem iż ktoś pisze jak idiota niż jest idiotą.
16-08-2011 19:46
Find all posts by this user
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #127
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Carl, nie będzie miało sensu, niźli zamiast trzymać się dyskusji, bawisz się w wytykanie błędów. Tak dyskusja może ciągnąć się w nieskończoność. Takie rzeczy lepiej na PW załatwiać.
Temat dotyczy zhakowania tematu Gnomka. Czy to prawda, czy to prowokacja? Zamiast tego bawisz się w łapanie za słowa i na serio niewiele z tego w temacie wynika. Zluzuj z tym.
16-08-2011 19:52
Find all posts by this user
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #128
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Quote: jak na mój wiek to jestem przed rówieśnikami dobre kilka lat, a rozmawiając? Także jestem dobre kilka lat, ale jestem inny, rozmawiam bardziej sarkastycznie i co logiczne i ważne, nie patrze tak na szczegóły.
No oczywiście. Wykraczasz wiedzą ogółem po za naszą epokę, więc co tu jeszcze, ze zwykłymi śmiertelnikami robisz?
Oczywiście nie widzę tu krzty megalomani, a czystą prawdę. Swoimi wywodami udowadniasz, że faktycznie jesteś nader inteligentny.

Quote:Kończąc, pisać na różne tematy można inaczej i różni się to, że powiem iż ktoś pisze jak idiota niż jest idiotą.
Czysta logika.
Ktoś robi coś szalonego, jest szalony.
Ktoś robi coś głupiego, jest głupi.
(This post was last modified: 16-08-2011 19:54 by SeedPL.)
16-08-2011 19:54
Visit this user's website Find all posts by this user
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #129
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Quote:Czysta logika.
Ktoś robi coś szalonego, jest szalony.
Ktoś robi coś głupiego, jest głupi.

O, widze, że pan wszystko wiedzący wkracza do dyskusji, nie wiedząc o czym pisze.

Robiąc coś głupiego nie znaczy, że ktoś jest głupi, a zrobił coś głupiego.

Można powiedzieć, że Einstein[Niestety czy czytam wikipedii podczas pisania postów, przepraszam] wynajdując jakiś pierwiastek(whatever) przyczynił się do powstania bomby atomowej zrobił coś głupiego, był głupi? Nie był głupi.

Jeśli zrobie coś szalonego, nie znaczy, że jestem szalony, wybryk jeden nie oznacza większej ilości wybryków...

Naprawdę, czysta logika w twoich słowach.

Quote:No oczywiście. Wykraczasz wiedzą ogółem po za naszą epokę, więc co tu jeszcze, ze zwykłymi śmiertelnikami robisz?
Oczywiście nie widzę tu krzty megalomani, a czystą prawdę. Swoimi wywodami udowadniasz, że faktycznie jesteś nader inteligentny.

Thawica ci pomógł z tym? Czy może sam wymyśliłeś? Bo wiesz, wydajesz się być trochę za cwany, a przepraszam... Przecież to ty panie, wszystko-wiedzący.

Mimo wszystko i tak odpowiem, może i było to trochę, ba ! Nawet bardzo narcystyczne, ale nie widzę w tym nic złego, przecież mogę oceniać samego siebie, wiem, że idiotą nie jestem, ale też wiem, że geniuszem nie jestem, niestety u ciebie z tym gorzej, kolego.

Ps: Zresztą, tak trochę teraz o tym myślę i... Narcyz to człowiek, który dostrzega w sobie coś, czego nie ma tak więc... To nie było narcystyczne bo nic nie wyolbrzymiłem ani tez nie zmniejszył, tylko powiedziałem, że jestem od moich rówieśników o kilka lat do przodu, o ile sobie sami musicie dodać więc...

Nie kasuje tego o narcyzie, bo ktoś mi zarzuci, że to było nie wygodne i takie jest, ale nie chce osobnego wątku typu: "Chomik - narcyzem się zwie".
(This post was last modified: 16-08-2011 20:08 by Chomik.)
16-08-2011 20:00
Find all posts by this user
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #130
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Quote:Thawica ci pomógł z tym?
Nie czytam tego bull-shit tematu (jedynie twój post), bo bez powodu ludzie tutaj jeżdżą po Gnomku, tylko po to, aby była drama.
16-08-2011 21:39
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Cała prawda o Disie Anubaraq 2 1.588 29-04-2014 21:11
Last Post: Asasinek54
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.109 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Negatyw zamknął konto Mandero 548 583.313 19-01-2013 13:16
Last Post: Lavos
  Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku Mehytuber 10 4.960 27-09-2012 13:50
Last Post: Grzybiarz
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.613 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.379 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 43 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5