Post Reply 
Krótkie czy długie odcinki?
Author Message
polnar Offline
*

Posts: 8
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #51
RE: Krótkie czy długie odcinki?
Jak dla mnie odcinek powinien mieć maksymalnie do 20 min. z tego powodu , że przy dłuższych moim zdaniem widz zaczyna się się nudzić ( chociaż sam zrobiłem kilka 30 min. odcinków, jeden ma nawet 40 min.). Chociaż czasami zależy to głównie od 2 czynników:
1. Wyznacznikiem długości odcinka mogą być checkpointy w grze np. God of War, lub cały quest jak w Castlevania Lords of Shadow.
2. Wymagania widzów - czy wolę dłuższe czy krótsze odcinki, np. ostatnio dostałem prośbę bym zrobił godzinny odcinek, ale wątpię by ktoś porostu go obejrzał w całości , dlatego odmówiłem.
01-08-2011 11:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #52
RE: Krótkie czy długie odcinki?
Teraz YT zachowuje moment, w którym przerwaliśmy oglądanie. Wystarczy uświadomić o tym widzów i cały temat przestaje mieć pierwotny sens.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
01-08-2011 13:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #53
RE: Krótkie czy długie odcinki?
To zachowywanie momentu czasami działa a czasami nie. Osobiście nie polegałbym tylko na nim.

[Image: 88440151.gif]
01-08-2011 18:14
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aule885 Offline
*

Posts: 2
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #54
RE: Krótkie czy długie odcinki?
Tak jak kolega wyżej napisał. zachowywanie momentu czasami działa a czasami nie. Moim zdaniem lepiej jest nagrywać odcinki 20-30minutowe , widz który chcę ciebie oglądać to i tak obejrzy a nie powinien się przy tym nudzić. :)
02-08-2011 21:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Esgarot Offline
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #55
RE: Krótkie czy długie odcinki?
To prawda. Ja dla przykładu robiłem parę razy głosowanie wśród widzów co do długości. A gdy już się siedzi w zagrajmerstwie i ludzie lubią słuchać zagrajmera - wtedy nawet godzinne odcinki się nie dłużą i się nie nudzą. Ja często stosuje cliffhangery co się podoba i mi i widzom. Co do samej długości - 30 min na odcinek.
11-08-2011 14:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #56
RE: Krótkie czy długie odcinki?
Według mnie filmy mogą być wrzucane nawet 10 godzinne, ale też 10 minutowe, ale z jednym warunkiem:

By ktoś kto wrzuca filmy niech wrzuca tyle ile minut miałby długi filmik:

Powiedzmy, ktoś zrobił głosowanie: Godzinne filmiki, czy 15 minutowe?

Przechodzą 15 minutowe, ale on wrzuca 15 minutowe dziennie, a tak by wrzucał godzinne co jest dla mnie złym posunięciem. Oglądam kilku Zagrajmerów, gdzie kiedyś wrzucali filmy godzinne, a potem zaczęli wrzucać 15 minutowe, ale tylko JEDEN filmik 15 minutowe, dlatego panowie - Wrzucamy krótsze filmiki, ale więcej, bo to nie ma sensu.
11-08-2011 14:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
lastkill3r Offline
*

Posts: 13
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #57
RE: Krótkie czy długie odcinki?
Ja różnie. Z Dragon Age'a staram się robić max 25-30 minut, no czasami się nie udaje (no, nie wiem jak będzie w nowej serii, jak na razie 1 odcinek ma tylko 18 minut, bo musiałem się śpieszyć), Minecraft max. 15, a Homefront misjami 30-60 minut. Ale następne let's playe będę robił po 20-40 minut, bo takie najlepiej mi się ogląda i nagrywa.

Przykłady:

Długi:




Krótki:


13-08-2011 16:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheMaster Offline
*

Posts: 7
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #58
RE: Krótkie czy długie odcinki?
jak nie masz limitu, to najlepiej nagrywaj odcinki po 20-25 min, nie są one za krótkie, ale tez nie nużące
19-08-2011 19:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Orzeł Offline
*

Posts: 4
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #59
RE: Krótkie czy długie odcinki?
Zgodzę się z innymi, w przypadku LP'ów nie warto robić odcinków dłuższych niż 20 minut, bo te kilka cyferek oznaczających długość filmiku w rogu jego ikony skutecznie odstrasza, jeżeli widnieje tam na przykład coś takiego: 01:34:45.
20-08-2011 11:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
UberTARD Offline
*

Posts: 5
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #60
RE: Krótkie czy długie odcinki?
10-20. W tym przedziale jest w sam raz. :) Chyba, że ktoś jest taki ciekawy, że da się oglądać i dłużej, a bywa.
04-09-2011 20:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5