Post Reply 
Sposób na martwe suby?
Author Message
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Sposób na martwe suby?
OK. Jak już mówiłem, wydawało mi się, że cos da się zrobić.

@apparatus Z tego co na YT czytałem to co jakiś czas jest usuwanie zamkniętych kanałów z subskrypcji :)

TO MNIE ŚMIESZY
14-07-2012 15:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Sposób na martwe suby?
Z tego co wiem nie da się usuwać subów w inny sposób niż blokowanie.
14-07-2012 17:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dexarz Offline
*

Posts: 40
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Sposób na martwe suby?
Blokuj i odblokuj, proste ...
14-07-2012 17:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kranczer Offline
*

Posts: 53
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Sposób na martwe suby?
Tak naprawdę nie wiem wgl. po co taki temat powstał. Przecież nim więcej subów tym lepiej, z wyświetleniami tak samo. I zwykle zdarza się że większość osób ma więcej wyświetleń niż subów, bo np. na 10 osób wyszukujących film, trafia się 1, której spodoba się większość filmów twoich i zasubuje. A poza tym po odpowiedzi Gimpera powinni zamknąć temat bo była najbardziej trafna. Na to nie ma metody. Przeszkadza ci że cie subują i nieoglądaja xD? Zawsze przynajmniej widać że są suby w kanale, a im więcej tym więcej osób pomysli że skoro tak dużo go subuje to ja tez będe :)

[Image: Musicheav_xwwsshn.jpg]
17-07-2012 12:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Sposób na martwe suby?
Quote:A poza tym po odpowiedzi Gimpera powinni zamknąć temat bo była najbardziej trafna.

Bo ty wiesz czy była trafna! Tylko APPARATUS ma prawo uznać czy temat się wyczepał czy nie. Jeśli według niego się wyczerpał to zamknie, jeśli według niego się nie wyczerpał, to nie zamknie. Jak APPARATUS uzna, że są pisane głupoty, to też zamknie.

BO TO JEST FORUM DYSKUSYJNE

albo masz punkt widzenia taki jak APPARATUS albo możesz swoją opinie wyrazić koledze na gg bo temat w którym chciałbyś odpisać już został na szczęście zamknięty.

P.s DO ZAMKNIĘCIA bo moim zdaniem APPARATUS już może uznać temat za wyczerpany.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
17-07-2012 13:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kranczer Offline
*

Posts: 53
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Sposób na martwe suby?
No coment :) Krytykujesz że uważam że do zakmnięcia, a sam teraz piszesz że tak uważasz :) Ehh no dobra, tak też można :P Ale nie róbmy tu więcej spamu o ta kwestię.

[Image: Musicheav_xwwsshn.jpg]
18-07-2012 12:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: Sposób na martwe suby?
(17-07-2012 13:57 )Sou Wrote:  
Quote:A poza tym po odpowiedzi Gimpera powinni zamknąć temat bo była najbardziej trafna.

Bo ty wiesz czy była trafna! Tylko APPARATUS ma prawo uznać czy temat się wyczepał czy nie. Jeśli według niego się wyczerpał to zamknie, jeśli według niego się nie wyczerpał, to nie zamknie. Jak APPARATUS uzna, że są pisane głupoty, to też zamknie.

BO TO JEST FORUM DYSKUSYJNE

albo masz punkt widzenia taki jak APPARATUS albo możesz swoją opinie wyrazić koledze na gg bo temat w którym chciałbyś odpisać już został na szczęście zamknięty.

P.s DO ZAMKNIĘCIA bo moim zdaniem APPARATUS już może uznać temat za wyczerpany.
Nie jestem pewien czy to ironia czy głupota, po Sou można spodziewać się wszystkiego.

[Image: t43eX.jpg]
18-07-2012 12:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: Sposób na martwe suby?
Quote:Bo ty wiesz czy była trafna! Tylko APPARATUS ma prawo uznać czy temat się wyczepał czy nie. Jeśli według niego się wyczerpał to zamknie, jeśli według niego się nie wyczerpał, to nie zamknie. Jak APPARATUS uzna, że są pisane głupoty, to też zamknie.

BO TO JEST FORUM DYSKUSYJNE

albo masz punkt widzenia taki jak APPARATUS albo możesz swoją opinie wyrazić koledze na gg bo temat w którym chciałbyś odpisać już został na szczęście zamknięty.

P.s DO ZAMKNIĘCIA bo moim zdaniem APPARATUS już może uznać temat za wyczerpany.
Lawl. O który z kolei zamknięty temat o partnerstwie płaczesz?
18-07-2012 12:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Dlaczego te forum jest martwe? Ziajowaty 11 6.642 12-08-2014 21:18
Last Post: Lugia007

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5