Post Reply 
Spis powszechny grzechów wszelakich
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Wady, jakie dla Was dyskwalifikują kanały
Czytam ten temat :D wywołuje on u mnie duży uśmiech :D Tak dużo oczywistych rzeczy, że aż trudno uwierzyć iż 95% polskich zagrajmerów o nich nie wie :D

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 16-05-2011 19:00 by punio7.)
16-05-2011 19:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Wady, jakie dla Was dyskwalifikują kanały
Może dzięki temu tematowi jedna, dwie osoby przystopują, zastanowią się i wezmą się za siebie i swoje filmy.
16-05-2011 19:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Wady, jakie dla Was dyskwalifikują kanały
Wiedzą, ale nie chcę im się poświęcić paru minut na poprawienie tych błędów. Robią swoje filmy na odwal się.
16-05-2011 19:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MugoX Offline
*

Posts: 102
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Wady, jakie dla Was dyskwalifikują kanały
Albo nie wiedzą i nie chcą wiedzieć
16-05-2011 19:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Wady, jakie dla Was dyskwalifikują kanały
(16-05-2011 19:11 )Roofix Wrote:  Może dzięki temu tematowi jedna, dwie osoby przystopują, zastanowią się i wezmą się za siebie i swoje filmy.

Właśnie to jest jeden z celów tego tematu. Zebrać wszystkie rzeczy, aby ktoś, kto zamierza się dodać do "Wasze kanały" i przegląda forum by zdobyć niezbędne do tego celu posty, być może zobaczył i się zastanowił. Służy także jako zalążek do kolejnych tematów, jeśli któraś z rzeczy jest warta szerszego opisania.

Czasem ciężko mi uwierzyć, że ktoś nie widzi (bądź nie przyjmuje do wiadomości) pewnej wady u siebie na kanale...

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
16-05-2011 19:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mide Offline
*

Posts: 117
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Wady, jakie dla Was dyskwalifikują kanały
Aż sobie dodam ten temat do zakładek - myślę że mogę z niego dużo wynieść jako "zagrajmer" który rozpoczyna swoją przygodę z grami i yt :P

Dzięki za rady które daliście do tej pory ;)
17-05-2011 08:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
zlyshogun Offline
*

Posts: 11
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Wady, jakie dla Was dyskwalifikują kanały
- Na pewno przeklinanie co 2 sek. Rozumiem ,że ktoś się może zdenerwować i mu się k... wymsknie ale wymsknie
- Reklamowanie na końcu filmiku subskrybujcie komentujcie itd. jak się w każdym odcinku powtarza to jest to denerwujące
- Spojlerowanie podczas przechodzenia gry ( w sensie cz.20/60 a mówi ,że na końcu główny bohater ginie... )
- Nie lubię gdy ktoś jest strasznie nieśmiały i śmieje się by rozładować napięcie :/

Zapraszam na mój kanał Zagrajmy w http://www.youtube.pl/zlyshogun

Aktualne Zagrajmy w...
/Dead Space (iOS) cz.1 !\
17-05-2011 14:03
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Khajiit Offline
*

Posts: 12
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Wady, jakie dla Was dyskwalifikują kanały
- Częste przeklinanie. Nie jestem co prawda osobą przewrażliwioną na tym punkcie, ale mimo wszystko stosowanie słów na "k", "ch" itd. jako przecinków czy spójników świadczy o niskim poziomie kultury, czego ja nie trawię.

- Gadanie o głupotach zamiast o grze. Po prostu, lubię posłuchać o tym, co "gadający" sądzi o przedstawianej grze, a nie gadania o dupie maryny.

- Przedstawianie gry w złym świetle. Według mnie, robienie LP z gry, której się nie lubi, jest po prostu bezsensu. "Zagrajmy w" powinno IMO przede wszystkim zachęcać do zagrania w przedstawianą grę, a nie totalnie do niej zniechęcać. (Głównie dlatego nie lubię "blajndów" - najpierw ktoś mówi, jaka ta gra jest super i w ogóle, a pod koniec, że jej nie poleca, że jest denna i takie tam.)

- Desynch dźwięku z obrazem. Jeszcze tam 0,5-1s jakoś ujdzie, ale już powyżej 2 sekund... Ciężko mi jest oglądać coś takiego.

- Brak mutacji (u komentatorów płci męskiej). Uszy mi od tego krwawią...

- Robienie dla widzów. Łatwo jest odróżnić, kto robi to dlatego, że mu się to podoba a kto dla jak największej ilości "sópuf"(naleganie do subskrypcji na każdym kroku itd.). Ja ogólnie nie przepadam za ludźmi pilnującymi swojego e-penisa.

- Powtarzalność. - Chyba największy problem na polskiej scenie LP. Jest tyle dobrych, wartościowych gier, które jeszcze nie zostały zrobione, no ale...po co? Przecież wiadomo, że lepiej zrobić tysięczne "Zagrajmy w Minecraft", bo to teraz takie modne i w ogóle...

Khajiit nie ma dla ciebie słów.
17-05-2011 20:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: Wady, jakie dla Was dyskwalifikują kanały
Edytowałem pierwszy post. Scaliłem w nim wszystkie dotychczasowe wypowiedzi. W razie jakichkolwiek nieścisłości/błędnego przeniesienia treści - mówcie.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
21-05-2011 18:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
EvilScrooge Offline
*

Posts: 68
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Wady, jakie dla Was dyskwalifikują kanały
Wszystko jasno i wyraźnie. Punkty brzmią całkiem logicznie ale jakoś nie mogę pojąć niektórych zdań.
Sam jestem dużym fanem zagrajmy na ślepo i wiem że zagranicznie jest to dość popularna rzecz. Ciekawie jest widzieć reakcje na dane elementy gry, które znam i śmieszne sytuacje, w które wdaje sie gracz. Myślę że to można zrozumieć i się zaciekawić głównie jeżeli gracz lubi/ nie lubi danej gry wspólnie z widzem. Sam czuję sie zniesmaczony gdy widze jak ktoś narzeka na błachostki w mojej ulubionej grze. Niemniej jednak ślepe zagrajmy zawsze bedą przeze mnie częściej oglądane.
Chociaż swoją drogą próbowałem zrobić zagrajmy na ślepo z Bloodrayne 2 i niestety nie dość co zawiodłem się kompletnie to jeszcze nie mogłem przejść pewnego etapu i zmusiło mnie to do przerwania zagrajmy. Sam nie mogę tego zdzierżyć to co dopiero oglądający :) Cóż mogłem zrobć?
21-05-2011 23:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5