Post Reply 
Przejęcie Twitch
Author Message
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Przejęcie Twitch
Gościowi po prostu nie pasuje to, że Rock zorganizował swoje kółeczko ziomali w jedną grupkę streamerską i nazwał ją POLSKIMI STREAMERAMI gdzie gdy koleś chciał dołączyć dostał info, że nikt go nie ogląda(i nie jest ziomkiem Papy internetu) i teraz ból dupi o to. Prawie siętym przejąłem, ale śmiesznie się na to wszystko patrzy i czyta.
08-08-2013 09:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Przejęcie Twitch
(08-08-2013 09:04 )MrChmielOO Wrote:  Rock zorganizował swoje kółeczko ziomali w jedną grupkę streamerską i nazwał ją POLSKIMI STREAMERAMI gdzie gdy koleś chciał dołączyć dostał info, że nikt go nie ogląda

No właśnie nie bo grupę ja zorganizowałem i zauważ, że wielu osób z jarock.pl tam nie ma (po prostu nie wyraziły chęci bycia dodanymi). Co do tego typa to on został przyjęty tylko po weekendzie bo mnie nie było w domu...

Mi się bardzo podoba teoria, że pytania do Rock'a są zadawane na czatach innych streamerów z obawy na bana x]

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
08-08-2013 09:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Przejęcie Twitch
Chcesz powiedzieć, że jeśli CIę ładnie poprosze to dodasz mnie na stronę w lajwami powiedzmy...z Wii u? mimo, że nie mam 20k subków i nie jestem fejmuchem?;p
08-08-2013 10:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ciastkoffy Offline
*

Posts: 29
Joined: May 2013 {socialsites}


Post: #14
RE: Przejęcie Twitch
Typek bóldupi fakt. Sou teraz po jego foszku w postaci materiału na yt nadal będziesz go trzymał w waszej grupce ;) ?
08-08-2013 12:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Przejęcie Twitch
(08-08-2013 12:35 )Ciastkoffy Wrote:  Typek bóldupi fakt. Sou teraz po jego foszku w postaci materiału na yt nadal będziesz go trzymał w waszej grupce ;) ?

Ja go dodałem już wcześniej tak jak pisałem i nawet by mi się nie chciało go wywalać;p Myślę, że ludzie weryfikują sami kanały na Twitch i wybiorą ciekawszą tematykę niż wjazdy na innych ;)

MrChmielOO, zasady przyjmowania są opisane na grupie i wymagane jest tylko streamowanie po polsku i 5k viewsów żeby odsiać 2 dniowe kanały. To że wolę pograć na live ze znajomymi jest chyba normalną sprawą. Grupa jest po to żeby widzowie mogli zawsze coś dla siebie znaleźć, a nie tylko mainstreamowe... streamy; p

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
08-08-2013 13:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: Przejęcie Twitch
Tak z czystej ciekawości - jak działają te grupy? Zawsze mi się wydawało, że tylko faktyczne organizacje czy firmy mogą takowe tworzyć.
08-08-2013 13:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Przejęcie Twitch
(08-08-2013 13:17 )appareil Wrote:  Tak z czystej ciekawości - jak działają te grupy? Zawsze mi się wydawało, że tylko faktyczne organizacje czy firmy mogą takowe tworzyć.

Wymagania na grupę działają jak przy wymaganiach na partnera (tylko są o wiele wyższe). Trzeba mieć odpowiednią liczbę osób na streamie online i odpowiednią ilość godzin oglądanych miesięcznie. Ostatnia sprawa to możliwość zebrania community czyli udowodnienia, że nie jest się randomem tylko rzeczywiście ma się możliwość stworzenia grupy :)

Wyższe wymagania są na dodatkową rozdzielczość 480 i na subskrybentów.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
08-08-2013 13:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Rock PL Offline
*

Posts: 20
Joined: Jul 2013 {socialsites}


Post: #18
RE: Przejęcie Twitch
(08-08-2013 13:46 )Sou Wrote:  
(08-08-2013 13:17 )appareil Wrote:  Tak z czystej ciekawości - jak działają te grupy? Zawsze mi się wydawało, że tylko faktyczne organizacje czy firmy mogą takowe tworzyć.

Wymagania na grupę działają jak przy wymaganiach na partnera (tylko są o wiele wyższe). Trzeba mieć odpowiednią liczbę osób na streamie online i odpowiednią ilość godzin oglądanych miesięcznie. Ostatnia sprawa to możliwość zebrania community czyli udowodnienia, że nie jest się randomem tylko rzeczywiście ma się możliwość stworzenia grupy :)

Wyższe wymagania są na dodatkową rozdzielczość 480 i na subskrybentów.

Sou jesteś facetem weźcie wy się dogadajcie jak faceci przecież nie macie po 12-lat a obrażanie każdy każdego w jakimś stopniu niema sensu to tylko YT nie "arka przymierza" można sobie po 2 wiadomości na priv wysłać jak kogoś coś boli. Po co mamy słuchać następna wojenka na forum.

"War War Never Changes" & "Hail To The King Baby""
(This post was last modified: 13-08-2013 14:57 by The Rock PL.)
12-08-2013 03:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Przejęcie Twitch
Quote:Sou jesteś facetem weźcie wy się dogadajcie jak faceci przecież nie macie po 12-lat a obrażanie każdy każdego w jakimkolwiek stopniu niema sensu to tylko YT nie arka przymierza ;) po co mamy słuchać następnej wojny na zagrajmy w i YT;)
Lol, co?
12-08-2013 12:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Przejęcie Twitch
Też się zastanawiałem o co c'mon, ale stwierdziłem że jak zapytam to może być jeszcze gorzej :p

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
12-08-2013 12:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Twitch.tv Partnerzy kubn2 12 8.195 24-08-2012 20:22
Last Post: kubn2

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5