Post Reply 
Quentin Tarantino - Filmy
Author Message
The Rock PL Offline
*

Posts: 20
Joined: Jul 2013 {socialsites}


Post: #1
Quentin Tarantino - Filmy
Jeśli ktoś nie zapoznał się z twórczością geniuszu i kiczu lat "80" w jednym zapraszam "Cztery pokoje" , "Pulp Fiction" , "Wściekłe psy' , "Jackie Brown" i ulubiony "Od zmierzchu do świtu"....

"War War Never Changes" & "Hail To The King Baby""
08-08-2013 00:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ErykCoa Offline
*

Posts: 41
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #2
RE: Quentin Tarantino - Filmy
Według mnie te filmy w większości mają swoje momenty w których są interesujące i pokazują świat z zupełnie innej perspektywy. Niestety na każdą taką scenę przypada taka w której kompletnie nic się nie dzieje, nie ma wpływu na fabułę, przez co seans się dłuży..

Nie wiem w sumie po co to napisałem, skoro patrząc na post otwierający temat trudno mi stwierdzić co owy tekst miał przekazać, bo raczej wszyscy znają choć trochę twórczość Tarantiono.
08-08-2013 06:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Skorsez Offline
*

Posts: 19
Joined: Aug 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Quentin Tarantino - Filmy
Wybitny reżyser, na jego filmach inspirowały się takie polskie produkcje jak ,,Chłopaki nie płaczą'', ,,Czas Surferów'' czy ,,Poranek Kojota'', ja lubię jego twórczość, niestety wielu osobom nie podoba się jego nie chronologiczne przedstawianie akcji i nie ma o nim dobrego zdania.
08-08-2013 13:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Rock PL Offline
*

Posts: 20
Joined: Jul 2013 {socialsites}


Post: #4
RE: Quentin Tarantino - Filmy
(08-08-2013 06:43 )ErykCoa Wrote:  Według mnie te filmy w większości mają swoje momenty w których są interesujące i pokazują świat z zupełnie innej perspektywy. Niestety na każdą taką scenę przypada taka w której kompletnie nic się nie dzieje, nie ma wpływu na fabułę, przez co seans się dłuży..

Nie wiem w sumie po co to napisałem, skoro patrząc na post otwierający temat trudno mi stwierdzić co owy tekst miał przekazać, bo raczej wszyscy znają choć trochę twórczość Tarantiono.

Masz 100% racji ale w dziale film nie mogłem wymienić jednego filmu bo mi żal dupę ściskał a ten a tamten wymieniłem te które najczęściej oglądam i jednego z ulubionych reżyserów ;) sorry za wprowadzenie cię w błąd;)

"War War Never Changes" & "Hail To The King Baby""
08-08-2013 23:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Filmy "grozy". Wan1Mas 31 11.546 21-08-2013 06:53
Last Post: CwirCwiru
  Filmy, które Was dotknęły. W zły sposób. Gik 12 5.239 28-06-2012 00:25
Last Post: iskradeus
  Jakie filmy widzieliście ostatnio? Gik 5 2.030 19-06-2012 14:56
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5