Post Reply 
Koniec z "subskrypcjami"
Author Message
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #1
Koniec z "subskrypcjami"
Ostatnio dostaliśmy jedną z pszeuomowych technologii na YT, czyli Page/Edge/Gunwo Rank w subskrypcjach.

Kto nie wie o co chodzi - od paru dni nie wyświetlają się już wam wszystkie filmy wrzucone przez subskrybowanych, ale tylko niektóre, pozycjonowane algorytmem podobnym to wspomnianych powyżej, znanych z fejsbuka i google.

Oznacza to, że o części filmów nigdy nie dostaniemy informacji, bo widocznie wg Google, tak jestem nam lepiej i wygodniej.

Szerzej wiadomo, że wyświetlane filmy zależą od utrzymania naszej uwagi (czyli tego, ile z jednego filmu obejrzymy - cały czy np. połowę) oraz częstotliwości wrzucania materiałów u subskrybowanego. Czyli - jeśli u kogoś oglądamy np. jedną serię, a resztę olewamy moczem - istnieje duża szansa że nie zostaną one ukazane w naszym subboksie.

Jedyne wyjście to zewnętrzne serwisy łączące się z kontem tuby (angole już sobie taki zrobili, logujesz się przez yt i dostajesz wszystkie update'y od subskrybowanych), followanie na fejsbukach czy twitterach oraz ustawienie powiadomień email o nowych filmach.

Dzięki YouTube,
zajebiście kurwa
(This post was last modified: 27-09-2013 19:32 by appareil.)
27-09-2013 19:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
PsychoRC Offline
*

Posts: 1
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Koniec z "subskrypcjami"
Strasznie mnie denerwował fakt, że ostatnio w subskrypcjach wyświetla mi się tylko część filmików przez co musiałem szukać nowości bezpośrednio po kanałach. Z początku myślałem, że to ma związek z tym, że mój profil jest zawalony całą masą pustych kanałów, ale przynajmniej teraz już wiem, że jutub po prostu leci sobie w chuja z użytkownikami. Nie dość, że na każdym kroku jestem zasrany przez Youtube chałą, którą promują to teraz jeszcze to...
27-09-2013 21:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
milq123 Offline

Posts: 39
Joined: Jul 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Koniec z "subskrypcjami"
Rozwiązanie problemu:

W menedżerze subskrypcji ustawić widoczną całą aktywność wszystkich subskrybowanych

Prosimy tego pana nie linkować
(This post was last modified: 27-09-2013 23:57 by appareil.)
27-09-2013 22:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Koniec z "subskrypcjami"
@up

Podobno działa, wydaje się jednak bugiem w systemie i może zostać "naprawione" za jakiś czas.
27-09-2013 23:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
milq123 Offline

Posts: 39
Joined: Jul 2013 {socialsites}


Post: #5
RE: Koniec z "subskrypcjami"
Wydaję mi się, że YouTube zniechęcił by swoich użytkowników do siebie, jeśli subskrybcje byłyby w ten sposób filtrowanie. Nawet jeżeli tak by się stało, to zawsze można zrobić zewnętrzną stronę, która wyświetlała by subskrypcje z yt, czy chociażby plugin do przeglądarki. Poza tym jaki oni mieliby zysk z promowania jakiś Rocków i Rojów. Straciliby odbiorców i tyle.
28-09-2013 00:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Koniec z "subskrypcjami"
Spójrzmy prawdzie w oczy, YT dostosowuje się do przeciętnego użytkownika. A przeciętny użytkownik ma miliony subskrypcji. YT musi odciążyć ich biedne móżdżki od tak trudnych spraw jak wybór subskrypcji i samemu mówić im czego naprawdę chcą oglądać.

Przejebane.

[Image: 88440151.gif]
28-09-2013 07:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Koniec z "subskrypcjami"
Ja tak mam od jakiegoś roku, wtedy już jutube zmienił wyświetlanie się filmów osób subskrybowanych tj gówno mi się wyświetla od tego czasu.

Subskrybuje czasem jakieś małe studio developerskie bo czekam na nowe materiały z ich indie gry. Teraz to na pewno nigdy ich nie zobacze, co za gunwo.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
28-09-2013 09:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Greston Offline
*

Posts: 10
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Koniec z "subskrypcjami"
Od samego początku wprowadzenia nowego wyglądu Youtube, ustawiłem sobie zakładkę w przeglądarce na sekcję "Moje Subskrypcje", a tam "Tylko przesłane filmy". Nie miałem z tym żadnych opisywanych tu i ówdzie problemów bez względu na to ile pominąłem i jakiej treści materiałów. Mam także nadzieję, że tak pozostanie. Jak zmienią mi tę stronę, na to co widzę na głównej witrynie albo nie będą widoczne wszystkie filmy, to krew mnie zaleje.

Na telefonie to już w ogóle inna bajka, nic nie musiałem modyfikować albo szukać, od początku było w porządku. Nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale system operacyjny to Bada 2.0. Przeglądarka standardowa w telefonie - Delphin. Sam telefon to jest Samsung Wave Young.
Gdy wchodzę są 3 kategorie:
-"Subskrypcje"- wszystkie filmy od osób, które subskrybuję,
-"Wybrane dla Ciebie" - filmy zaproponowane ze względu na to co oglądam,
-"Najpopularniejsze"- jak sama nazwa mówi.
Wszystko bardzo proste w obsłudze i schludnie wyglądające.
(This post was last modified: 29-09-2013 12:03 by Greston.)
29-09-2013 11:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 5.851 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 211.539 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  Quasand- Koniec działalności Starygnom 133 50.057 03-11-2011 07:56
Last Post: Rapiozo
  Problem z subskrypcjami Przemcio 17 4.427 22-09-2011 21:05
Last Post: Przemcio

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5