Post Reply 
Youtuberzy
Author Message
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Youtuberzy
Quote:Oczywistym, dla mnie przynajmniej, jest inwestowanie w swój biznes, stopniowa poprawa jakości merytorycznej oraz technicznej i próba rozwoju nowych projektów.
Wypisz wymaluj Gimper, dopóki nie zmienił.. charakteru... hehe.. kanału.

Quote:Związku z tym oglądalność mu spadła, ludzie się nim naturalnie nudzą. Podobnie jest z rockiem, chociaż nie widać tego aż tak bardzo.
Powiedziałbym, że jest odwrotnie, to Rock ma bardziej wyraźne spadki oglądalności. Część jego widzów jest już zmęczona formą jego codziennych materiałów, którymi wypełnia harmonogramy dzienne. Jego największy problem tkwi w tym, że stosuje mowę-trawę, znaną z przemów z czasów socjalizmu. Potrafi się pięknie wypowiadać, wykonuje świetną rolę bajarza, ale samą treść jego wypowiedzi można zmieścić w materiałach dwa, a czasem nawet i trzy razy krótszych. Brak u niego jakiegokolwiek progresu, a wiadomo, że to, czego ludziom zawsze brakuje to czasu i pieniędzy.

Quote:Publika widocznie lubi darcie ryja przez Roja tudzież przynudzanie i sprzedawanie się Rocka.
Publika uwielbia darcie ryja. Tyle, że niekoniecznie z samej sympatii dla tej czynności. Bo niby dlaczego bardzo popularne są filmy z udziałem idiotów czyniących równie idiotyczne rzeczy?

Quote:Równie sensowne byłoby wylewanie żali, że Bieber i One Direction mają przecież kiepskie piosenki a ludzie ich słuchają a Bieber ma tonę hajsu i się sprzedaje
Nie wydaję mi się, kanały o grach na YouTubie to wciąż nisza, duża co prawda, ale wciąż nisza. Trzydziestoletnia kobieta raczej nie będzie oglądać majnkraftów czy innych Rojów/Tivoltów. Natomiast bardzo często ma styczność z muzyką pop, programami telewizyjnymi tworzonymi dla ogółu, hitami w internecie.

Tak poza tym, to czemu do ciężkiej cholery hejt na Biebera czy 1D nie jest niczym nadzwyczajnym czy niepoprawnym, a na mainstreamowych twórców jest już niedozwolony? Nazywany często zazdrością i zawiścią, czy smutnym życiem prywatnym?

Quote:Jest tylko jeden problem - brak sensownego celu w takim narzekaniu. Kanałów na YouTube jest tyle, że na pewno jesteś w stanie znaleźć twórców którzy przypadną Ci do gustu
Z powodu programów partnerskich, promowania już popularnych filmów na stronie głównej i zalewu dużych kanałów, których to widzowie liczeni są już w setkach tysięcy a nawet milionach jest to tak ciężkie, że naprawdę trzeba się naszukać, aby znaleźć coś dobrego. Przypomnijmy tylko, że człowiek włącza YT po to, aby odpocząć, coś obejrzeć, a nie po to, żeby robić wykopaliska.

Quote:Nikt nikomu nie każe oglądać akurat tych dużych jutuberów.
Bzdura. YouTube od dawna celuje w stronę internetowej telewizji, płatnych programów i reklam, więc wypluwa Ci to, co jest dla strony opłacalne.

Quote:YouTube stał się biznesem, twórcom chodzi o zarobienie pieniążków, a tego nie da się zrobić bez zadowalania swojej publiki. Więc w sumie wszystkim wychodzi na dobre, nie?
Waszym kontom bankowym z pewnością.

Quote:Gimbusy się tym jarają
Odstawmy gimbusów na bok, serio.

Quote:Bo byłoby to wymuszone i nienaturalne, pamiętaj, że mimo wszystko charakter YouTubera odzwierciedla go w jego filmach.
Wymuszone i nienaturalne. Dokładnie te słowa nasuwały się same po obejrzeniu Twojego nagrania z Rojem. Co, przez tyle czasu celnie punktowałeś jego uchybienia i słabe ruchy, będąc cały czas ponad nim, on się wkurzał niewątpliwie, a później Rojo mówi, że wtedy Ciebie nie znał i nie wiedział jak się zachować? Iksde.

Quote:Jestem sobą, dobrze się bawię, ludziom się podoba.
Że tak tylko przypomnę:



xD

Quote:Kogo tak naprawdę obchodzi, że zdaniem Igreka Iksińskiego coś w tych filmach jest nie tak, skoro większość myśli inaczej?
Co doprowadza do tego, że już nie można czegoś punktować czy krytykować, bo ludzie zawsze mogą powiedzieć 'Kogo to obchodzi, hejterze.' Marginalizowanie opinii, tyle. Czy jest to coś pozytywnego? Może dla twórców, bo nie muszą się przejmować kimś, komu materiał się nie spodobał. Jego małpy zrobią to za niego.

Quote:ale na koniec dnia liczy się, czy Twoja publika jest zadowolona z tego co otrzymuje i czy Ty czujesz się dobrze z materiałami które tworzysz
Nie zapominaj, że konto bankowe też musi być happy.

Problem jest taki Tomek, że starałeś się być tak bardzo undergroundowy. Miałeś racje w większości spraw, bardzo dobrze robiłeś materiały merytoryczne, które trafiały do większego grona osób, celnie punktowałeś większe kanały. Ciężko było coś zarzucić. Na polskiej Tubie prowadziłeś jedyny większy kanał, który śledziłem. Ale kiedyś przyszło:
'Gdy widzę że dzięki temu zarabiam w miesiąc tyle ile niejeden polak w miesiąc - to niech będzie sobie smutne, denne i kiepskie. Mojemu portfelowi to nie przeszkadza.' ~Tomasz Działowy, 2013

A tak w ogóle:
Quote:Kogo tak naprawdę obchodzi, że zdaniem Igreka Iksińskiego coś w tych filmach jest nie tak, skoro większość myśli inaczej?
'Gdy tylu ludzi pochwala to samo, wtedy łatwo jest dojść do wniosku: jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić!' ~Waldemar Łysiak, Statek

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 18-10-2013 06:26 by Infelicity.)
17-10-2013 20:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Youtuberzy
Quote:Mam dziwne wrażenie, że boli Cię, że za słaby, Twoim zdaniem content otrzymuję pieniądze. Życie bywa niesprawiedliwe, jeżeli tworzenie gównianego (twoim zdaniem) contentu ma mi sprawić przyjemność i pozwolić zarobić, powiedz mi - czemu nie?
Nie boli mnie kwestia dawania Ci zarabiać na tym, co lubisz (jeżeli faktycznie tak jest, bo z czasem chyba zmieniłeś swoje podejście z ,,nieważne są motywacje, ważna jakość'' do ,,nieważna jakość, ważne że się ludziom podoba''). Wydaje mi się, iż w Twoich materiałach coraz bardziej się ona pogarsza. Jeżeli czujesz się z tym dobrze, cóż Ci mogę powiedzieć? I feel bad for ya.
Quote:Pojęcie dobry/kiepski jest bardzo względne i subiektywne.
Nie trzeba być filmowym koneserem, żeby umieć odróżnić poziom humoru z filmików takiego Rojewskiego od Monty Pythona. Zasłanianie się subiektywnością tutaj raczej nie pomaga.
Quote:Jeżeli wychodzisz z założenia "materiał mi się nie podoba, więc jest słaby" to nie ma tutaj pola do dyskusji.
Jeżeli ktoś umie poprawnie dyskutować (czyli większość polskiej widowni odpada), nie mam nic przeciwko wymianie poglądów. Mówiąc, że jest słaby, mam na myśli właśnie, że *mi* się nie podobał. Nie próbuję narzucać innym swojego zdania odnośnie danego filmu, ale jeżeli ma on np. błędy w montażu, nie są one kwestią subiektywną. Takową jest tego odbiór przez daną osobę; jednym może to przeszkadzać, innym nie. Tak jest również z wulgaryzmami.
Quote:Ciebie rażą wulgaryzmy a żarty uznajesz za kiepskie, więc jak komuś to nie przeszkadza a żarty go śmieszą to znaczy że jest gimbusem, bo gimbusy się tym jarają.
Nie myślę zerojedynkowo, umiem uszanować, jeżeli kogoś to bawi. Chodzi mi o to, iż to działa w drugą stronę - filmiki z takim humorem są ewidentnie robione pod tak zwaną gimbazę, bo to przyniesie dużo wyświetleń, widzów, pieniążki. Że polski jutub faktycznie się tym zadowala, to inna sprawa.
Quote:Nie zauważasz w tym wszystkim próby uznania swojego gustu za lepszego od innych? Pomijasz fakt, że gusta są subiektywne.
Jak pisałem wcześniej. Subiektywny jest odbiór filmu, zaś sama jego zawartość w przypadku nadużywania przekleństw itd jest jednoznaczna.
Nie uważam się za ,,lepszego'', po prostu śmieszą mnie rzeczy wyższych lotów od ,,tarcza szmato''. That's all.
17-10-2013 21:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek54 Offline
*

Posts: 24
Joined: Sep 2013 {socialsites}


Post: #13
RE: Youtuberzy
wolf Wrote:Taki Rojo cały czas drze mordę i rzuca wyświechtanymi tekstami.

E tam. Ja to minecrafta sobie oglądam on mi się nie nudzi nigdy!

Gimper Wrote:Równie sensowne byłoby wylewanie żali, że Bieber i One Direction mają przecież kiepskie piosenki a ludzie ich słuchają a Bieber ma tonę hajsu i się sprzedaje

Gimper Wrote:Jeżeli ludziom podoba się działalność tych sprzedajnych i kiepskich youtuberów, to w czym problem?

Autor tematu ma namyśli to:

wolf Wrote:Kilku ludzi dobrało się do źródełka i ciągną z niego dopóki nie wyschnie.

Gimper Wrote:"BOOM HEADSHOT" sprawi że publika będzie się jarać a to pierwsze najwyżej ją uśpi?

Aż mi się Pan Marek z pyta.pl przypomniał xD

Gimper Wrote:a tego nie da się zrobić bez zadowalania swojej publiki. Więc w sumie wszystkim wychodzi na dobre, nie?

Nie. Tym co mają pomysł mogą opowiedzieć ładnie o grze i zadowolić oglądających nabuć subów, którzy się starają przedstawić jakąś wartość. Bo np. ktoś wpisuje sobie :zagrajmy w Renember Me" wyświetla się mój filmik i Roja. Co koleś zrobi? Wybierze Roja, gdzie on krzyczy tarcza szmato dla hajsu niż mnie czy kogoś innego, który minimalnie zadbał o przedstawienie gry i jej fabuły.

Youtube z 1 letnim stażem
Jestem chłopakiem

~ Nie potrafię odróżnić informacji od chwalenia się. Czy jestem idiotą?

Pewnie tak, ale jeszcze jedna osoba na tym forum też jest. Badum tssss...
(This post was last modified: 18-10-2013 15:07 by Asasinek54.)
18-10-2013 14:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Youtuberzy
[spoiler]
(18-10-2013 14:56 )Asasinek54 Wrote:  Nie. Tym co mają pomysł mogą opowiedzieć ładnie o grze i zadowolić oglądających nabuć subów, którzy się starają przedstawić jakąś wartość. Bo np. ktoś wpisuje sobie :zagrajmy w Renember Me" wyświetla się mój filmik i Roja. Co koleś zrobi? Wybierze Roja, gdzie on krzyczy tarcza szmato dla hajsu niż mnie czy kogoś innego, który minimalnie zadbał o przedstawienie gry i jej fabuły.

Osobiście nie oglądam Roja, nie bawi mnie jego humor, a jego "ludologia" to czysta głupota. ALE może komuś podoba się to co on robi i właśnie woli posłuchać "darcia ryja" niż nudnego wykładu na temat gry. Ludzie 90% czasu (w tym i ja) na YT spędzają dla rozrywki, jeśli ktoś woli wrzeszczącego Roja od spokojnego i zajebiście nudnego zagrajmy to co Ci do tego?

Za gimperem też nie przepadam, ale ciężko się z nim w tym temacie nie zgodzić:).

I tak BTW, beka z waszych tekstów o "kurwieniu się":D[/spoiler]

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
(This post was last modified: 24-10-2013 14:42 by Lavos.)
18-10-2013 18:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: Youtuberzy
@up wink wink po raz przyłazisz tutaj pisać to samo wink wink, nie czytając tematu. Teraz odpuszczę, następnym razem będę nagradzać odpowiednio do postów.
Wink wink

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
18-10-2013 20:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Youtuberzy
A co to ten wink? Nie znam tego barbarzyńskiego języka

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
18-10-2013 22:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Youtuberzy
Ty tak na serio?


18-10-2013 23:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Youtuberzy
Nie oglądam Monthy Pythona, to dla mnie zbyt inteligentny humor.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
19-10-2013 11:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Victarion Offline
*

Posts: 2
Joined: Oct 2013 {socialsites}


Post: #19
RE: Youtuberzy
Popularni youtuberzy na siłę pchają ten "pociąg", wrzucając codziennie praktycznie ten sam materiał, np. "Jakaś gra #42". Jaki odsetek obejrzy do konca taką serię? Fanboy da łapkę w górę i po 3 minutach wyłącza film.

(13-10-2013 12:43 )milq123 Wrote:  Podaj mi listę osób, które według ciebie robią dobre i oryginalne filmy.

Sebastian z DallasStudios (niestety nieaktywny już od wielu miesięcy).
28-10-2013 16:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
milq123 Offline

Posts: 39
Joined: Jul 2013 {socialsites}


Post: #20
RE: Youtuberzy
(28-10-2013 16:04 )Victarion Wrote:  Popularni youtuberzy na siłę pchają ten "pociąg", wrzucając codziennie praktycznie ten sam materiał, np. "Jakaś gra #42". Jaki odsetek obejrzy do konca taką serię? Fanboy da łapkę w górę i po 3 minutach wyłącza film.

(13-10-2013 12:43 )milq123 Wrote:  Podaj mi listę osób, które według ciebie robią dobre i oryginalne filmy.

Sebastian z DallasStudios (niestety nieaktywny już od wielu miesięcy).

Były jakieś tam parodie kamila steinbacha nawet śmieszne, ale poza tym to nuda. Jeszcze ten cwel bamski czy jak mu tam wpierdolił się na siłe.

Jeszcze taka ciekawostka, na jego kalane w polecanych jest sebastan barycza a zaraz pod nim polishadam. Pszypadeg??
28-10-2013 18:35
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają Bany_kau 153 56.193 25-05-2013 15:11
Last Post: Elwood

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5