Post Reply 
Filmy, które Was dotknęły. W zły sposób.
Author Message
EvilScrooge Offline
*

Posts: 68
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Filmy, które Was dotknęły. W zły sposób.
Myślę że powinienem tutaj przytoczyć którąś scenę z Srpski Film gdy facet maczetą odcinał głowę dziewczynie uprawiając z nią seks w tym samym czasie. Zapewne i te sceny mi znikną z pamięci jak i wszystkie, które poprzednio mnie zniesmaczyły jak Hannibal karmiący agenta jego własnym mózgiem.
Dobrze też pamiętam scenę z Hostel w której to dziewczyna widząc że straciła oko rzuca się pod pociąg. Scena mnie nie tyle zszokowała co wkurzyła niemiłosiernie, gdyż nie miała najmniejszego sensu i na dodatek cały wysiłek protagonisty by ją ocalić poszedł na marne. Kto się zabija na widok swojej krwi?
14-12-2011 15:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Palma__ Offline
*

Posts: 3
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Filmy, które Was dotknęły. W zły sposób.
Chyba NIGDY nie powinienem włączać sobie filmu "Ludzka Stonoga" ze względu na beznadziejność tego filmu, choć doceniam każdy film i jestem wielkim fanem kinematografii, to muszę przyznać, że jest to jeden z niewielu filmów, który po prostu jest beznadziejny "bo jest".
09-01-2012 18:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
iskradeus Offline
*

Posts: 20
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Filmy, które Was dotknęły. W zły sposób.
Pamiętam jak w dzieciństwie oglądałem OMENA. Nie mogłem się długo pozbierać.. nie mogłem spać dobrze może jakiś rok nawet.. Dziś wspominam to jako ciekawostkę z dzieciństwa, ale wtedy nie było mi do śmiechu :)

www.msweb.pl
28-06-2012 00:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Filmy "grozy". Wan1Mas 31 11.544 21-08-2013 06:53
Last Post: CwirCwiru
  Quentin Tarantino - Filmy The Rock PL 3 1.825 08-08-2013 23:40
Last Post: The Rock PL
  Jakie filmy widzieliście ostatnio? Gik 5 2.029 19-06-2012 14:56
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5