Post Reply 
Agora - co to jest?
Author Message
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #81
RE: Agora - co to jest?
Przemcio ma rację. Zauploadujcie film jako prywatny, zgłoście zażalenia do roszczeń, a potem dopiero publikujcie. Nie ma innej rady
11-10-2011 18:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #82
RE: Agora - co to jest?
Chodzi mi o to, że jeśli to jest bot, to mimo, że film będzie dodany jako prywatny, to szczerze wątpię, żeby ten bot o tym się dowiedział. Po prostu nic się nie stanie. A gdy po kilku godzinach film zostanie upubliczniony, bot, który pewnie siedzi w subach jako konto, zgłosi film dopiero wtedy. Więc tak źle i tak niedobrze. Ale mimo wszystko, warto sprawdzić ww pomysł.
11-10-2011 19:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #83
RE: Agora - co to jest?
Dlatego napisałem to:

Przemcio Wrote:Ew. dajesz film przez 10 sekund na publiczny, dostajesz roszczenia, zmieniasz na prywatny i reszta to samo : P

Jeśli pierwszy sposób nie da rady - ten da na 90%.
(This post was last modified: 11-10-2011 19:44 by Przemcio.)
11-10-2011 19:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #84
RE: Agora - co to jest?
Jak tak zrobisz, to lud nie dostanie filmu w subskrypcjach.

Kaszubiak - bot wykrywa także, jak film jest na przywatnym. Wiem z autopsji. Parę razy wysyłałem film i po sekundzie od 100% przetworzenia ( film był jako prywatny ustawiony) dostawałem roszczenie.
11-10-2011 19:35
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #85
RE: Agora - co to jest?
Jeśli jest tak jak mówisz (o subskrypcjach) to trochę kupa. Wydaje mi się, że będzie w subskrypcjach, tylko jako prywatny (w sensie ktoś wejdzie na film, a tu wiadomość, że film jest prywatny), dopóki nie dasz na publiczny. A co do prywatnych materiałów i botów to jestem tego samego zdania, może wiele roszczeń nie miałem, ale każde dostałem, gdy film był ustawiony już na prywatnym przy uploadzie : D Tylko znowu nie wiadomo - jeśli są to roszczenia od zgłoszeń jakichś kanałów, to niemożliwe będzie, by były one przy prywatnym filmie (chyba, że ci więksi partnerzy mają też wgląd do filmów prywatnych, w co wątpię). To, o czym mówisz to raczej jakiś bot od samego YT, który sprawdza każdy film bez wyjątku.
(This post was last modified: 11-10-2011 19:45 by Przemcio.)
11-10-2011 19:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #86
RE: Agora - co to jest?
ContentID nigdy dobrze nie działał. On działa na dość dziwnej zasadzie sprawdzania słów kluczowych do tytułu, opisu i tagów (żeby każdego filmu nie sprawdzać, co byłoby technicznie niemożliwe). Potem dopiero sprawdzany jest właściwy content z filmu, czyli ścieżka audio i wideo. Ogólnie to słabe to to. Lepiej dla wszystkich by było, gdyby tych automatów nie było.
11-10-2011 19:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #87
RE: Agora - co to jest?
Osobiście mogę do Jankowskiego wysłać e-mail w tej sprawie, być może coś by powiedział. Z tego co pamiętam, to mówił, że głównie dzięki tematowi na tym forum nie są już falseflagowane filmy przez Agorę, bo YT się czepiał ostro.

apparatus też usunął ci sygnaturę
11-10-2011 22:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #88
RE: Agora - co to jest?
Dzwoniłem i mailowałem dzisiaj z panem Pomarańczką. Powiedział mi, że problem wziął się stąd, że moje materiały miały identyczny tytuł co filmiki jego podopiecznych. Prawdą to nie jest, tytuł miały co najwyżej podobny. Nie mniej obiecał mi, że sprawą się zajmą i nie mam się co przejmować. Bardzo bym chciał zobaczyć jak działa ContentID, bo mam podejrzenia, że niektórzy zwyczajnie ustawiają go tak, żeby był przeczulony pod każdym względem. Stąd reakcje na kilka sekund po publikacji filmiku. Poczekamy, zobaczymy. Jeśli nic się nie poprawi, to może pokusimy się o napisanie feedbacku w tej sprawie bezpośrednio do YouTube.

Co do wcześniej proponowanych rozwiązań - ustawianie filmiku na prywatny czy też niepubliczny nic nie zmienia, a przynajmniej nie u wszystkich. Mój znajomy który używa monetyzacji filmików próbował właśnie takiej sztuczki, a i tak został otagowany. Stąd moje twierdzenie, że zajmuje się tym program, a nie człowiek.

I jeszcze jedna sprawa tematem Waszego szukania idealnego rozwiązania. Jeśli zuploadujecie filmik jako inny niż publiczny, to w momencie zmiany jego statusu właśnie na publiczny zostanie on wyświetlony na liście subskrypcji z datą zuploadowania (czyli starszą, niż data oficjalnej publikacji). Może nie miałoby to większego znaczenia gdyby nie fakt, że w momencie kiedy czekacie na akceptację Waszego odwołania w Waszych filmikach (co trwa zwykle 1-2 dni) nadal wyświetlają się cudze reklamy. ;]

Again - zbierajcie pewne informacje. Ja właśnie przez takie chujstwa i chamstwa planuję zostać przy indywidualnym partnerstwie YT zamiast podpisywać cyrografy z internetowymi hienami. Macie znajomych działających dla Agory i Netcomu - popytajcie ich co wiedzą. Na takie firmy wystarczy jeden, solidny hak.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
(This post was last modified: 12-10-2011 00:46 by CTSG.)
12-10-2011 00:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #89
RE: Agora - co to jest?
Ja pragnę tylko zauważyć, że nie wiem czy to agora, czy może pomarańczka, ale coraz więcej osób które na YT mają po 30-50 widzów ma partnera. Troszkę to wszystko na YT zaczyna być dziwne.

http://www.youtube.com/user/ziomcafe2

U Euroli w polecanych też znalazłem takiego delikwenta:) Troszkę więcej widzów, ale też skromnie.

http://www.youtube.com/user/4emki
17-10-2011 05:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #90
RE: Agora - co to jest?
^ Pomarańczowi

Swoją drogą, czy handel (bo nie wiem jak inaczej to mogę nazwać) CMS'em jest legalny? z tego co pamiętam CMS to umowa między Google'em a właścicielem (który działa na zasadzie wynajmu bodajże) przez co wydaję mi się że "wynajem" czegoś co nie jest twoje jest zakazane... chyba, skontaktujcie się z brzydalem lub innym panem prawnikiem
17-10-2011 13:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Dlaczego te forum jest martwe? Ziajowaty 11 7.026 12-08-2014 21:18
Last Post: Lugia007
  O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo" GTOqw 28 8.142 28-03-2013 02:46
Last Post: Rexlu
  Machinima, Agora, YouTube który partner? kubn2 52 30.482 14-02-2013 12:15
Last Post: The Meldero
  Agora - Polski ING Media UK Andzia639 26 8.209 31-08-2011 00:07
Last Post: BrzydkiBurak

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5