Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(06-01-2013 18:26 )apparatus Wrote:  
Quote:nie może kupić lepszego mikrofonu zamiast "patyka" z tesco za 10zł?
Teraz ma Niebieskiego Yeti, nawet on nie wytrzymuje jego darcia mordy. W sumie zabawne by było gdyby pokusił się o jakiś profesjonalny mic studyjny, a później rozwalił w nim membranę ;>

Podobno w "Webshows" od Beczki, Rojo mówi o tym, że cechą charakterystyczną kanału może być też niska jakość dźwięku.
To chyba jedyna osoba na polskim Youtubie, która celowo pogarsza jakość dźwięku w postprodukcji.
06-01-2013 21:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
@up
Prawdopodobnie miał na myśli Klocucha. Nie wydaje mi się, żeby te jego trzaski były zabiegiem celowym. Raczej kwestia braku umiejętności lub lenistwa.

Screw you guys, I'm goin' home!
06-01-2013 22:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote: MagdalenaMM - fenomen dziewczyny, która znudzona własną egzystencją zasypia układając klocki. Dlaczego więc wszyscy to coś oglądają? bo ma waginę? 
O MMM nawet powstał osobny temat kiedyś. Girl gaming po prostu, to pewnie działa na zasadzie ,,obożeonajestdziewczynąigrawmajnkraftafapfap'', choć podejrzewam, że zjawisko to nie dotyczy tylko dziewczyn, a ogólnie osób wyróżniających się pod jakimś względem na tle innych. Na przykład jakby stary dziadek zaczął let's playe kręcić, albo murzyn. Mamy chociażby pana PolskiegoPingwinaPeEl, myślę, że jego popularność w pewnym stopniu opiera się na jego pochodzeniu, obożeonkręcipopolskuaniejestzpolskidajesuba.

Odnośnie jeszcze ,,Madzi'', polecam przejrzeć sobie komentarze pod tym filmem. https://www.youtube.com/watch?v=kRUrXrZX...ata_player


Co do samego tematu; dla mnie to wszystkie majnkrafty plujące codziennie szitowymi filmami , naprawdę nie rozumiem, jak można oglądać długie, nudne i ogólnie denne filmiki z tej gry.
(This post was last modified: 07-01-2013 00:34 by Elwood.)
07-01-2013 00:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(06-01-2013 21:39 )ADominacja Wrote:  
(06-01-2013 18:26 )apparatus Wrote:  
Quote:nie może kupić lepszego mikrofonu zamiast "patyka" z tesco za 10zł?
Teraz ma Niebieskiego Yeti, nawet on nie wytrzymuje jego darcia mordy. W sumie zabawne by było gdyby pokusił się o jakiś profesjonalny mic studyjny, a później rozwalił w nim membranę ;>

Podobno w "Webshows" od Beczki, Rojo mówi o tym, że cechą charakterystyczną kanału może być też niska jakość dźwięku.
To chyba jedyna osoba na polskim Youtubie, która celowo pogarsza jakość dźwięku w postprodukcji.
On używa Yetiego tylko do filmów co gada jakieś ludologiczne przemyślenia.
We wszystkich grach używa tych słuchawek z mikrofonem za 10zł i wydaje mi się że tylko po to by darcie było bardziej dosadne. Woli pokazywać emocje niż jakość, bo to się pewnie lepiej sprzedaje.
(This post was last modified: 07-01-2013 06:14 by john.)
07-01-2013 06:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(06-01-2013 16:26 )The Meldero Wrote:  Napisał kolega domysł - jego zdanie. Ja też się z nim niekoniecznie w tym przypadku zgadzam. Uważa, że autorem kieruje zazdrość- jego opinia.
Ale ok może się mylę.
Wycieranie sobie buźki w ten sposób do niczego nie prowadzi. Równie dobrze mógłbym stwierdzić, iż twój post jest głupi, zasłaniając się prawem do własnego zdania.

Quote:@LavosCore -A tak w ogóle to co tego "newfagów" - teraz mógłbym snuć debilne domysły, czy teorie spiskowe,że uważasz nowych użytkowników za kogoś gorszego od tych starszych.
Uważam za gorszych tych, którzy poprzestają na rzuceniu garści przypuszczeń, nie znają definicji słów, które używają i tak dalej i dalej. Gorsi są jeszcze ci, którzy nie chcą dostrzec błędów w takim postępowaniu, wycofując się chyłkiem...no, chyba załapałeś.

Quote:Ale nie mam zamiaru marnować na to mojego czasu,bo jak znam życie tak nie jest. Ale odpowiadając na głupie posty innych, sam piszesz jeszcze głupsze posty wciągając się w czyjeś trollowanie lub głupotę- np. moją =)
O? To coś nowego, przyznam. Tylko że twoja teoria rozbija się o fakty. I jak, wspominając wcześniejszą pisaninę, ma się to do głupot - własnego zdania?
Nieważne. Po prostu wskaż mi, gdzie napisałem takie posty.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
07-01-2013 10:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #26
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote:gada jakieś ludologiczne przemyślenia
Tu, tu i tu masz ludologię, rojo bełkocze.
(This post was last modified: 07-01-2013 14:37 by appareil.)
07-01-2013 14:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote:Jeśli mi się ktoś nie podoba to go po prostu nie oglądam, a nie wchodzę na każdy jego filmik i ,,Hejtuje''.
Hej, jeszcze zapomniałeś formułki Roja "gry powinny łączyć a nie dzielić"! Hańba!

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
07-01-2013 15:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote:Ale nie mam zamiaru marnować na to mojego czasu,bo jak znam życie tak nie jest. Ale odpowiadając na głupie posty innych, sam piszesz jeszcze głupsze posty wciągając się w czyjeś trollowanie lub głupotę- np. moją =)
Quote:O? To coś nowego, przyznam. Tylko że twoja teoria rozbija się o fakty. I jak, wspominając wcześniejszą pisaninę, ma się to do głupot - własnego zdania?
Nieważne. Po prostu wskaż mi, gdzie napisałem takie posty.

Odpisując Ci teraz robię to sam,a Ty kiedy odpiszesz mi,także to zrobisz. Bo widzisz, ja Cię wciągnąłem w mój tok myślenia, który- może dobry, może nie- opiera się na odpowiadaniu,domysłach i opiniach. Jeżeli dotąd nie załapałeś to zacznę od początku. Wcześniej napisałem posta z odnośnikiem do Ciebie i moją, że tak to ujmę - teorią/domysłem. Ty na niego odpisałeś, dałeś mi do myślenia i wytłumaczyłeś co miałeś na myśli. Ok. Moja teoria ma się właśnie do tamtego co napisałeś wcześniej,a także do tego co ja piszę teraz.Widzisz- z jednego domysłu tworzy się inny.Z jednej opinii tworzy się druga i tak w kółko. Mogę podać prosty przykład, bo jest nim właśnie post na który odpisuję. A kiedy zapytałbym się Ciebie gdzie ja coś takiego napisałem, możesz popatrzeć na ten właśnie post lub ten na który odpowiadałeś wcześniej.

Trochę zagmatwane to wszystko, kto wie może tylko ja to rozumiem poprawnie. Jak znam życie to raczej znowu dla każdego kto to będzie czytał, będzie to brzmiało jak jeden wielki "majndfak" lub jakieś brednie, tak jak to już ktoś wcześniej tak pięknie nazwał, "gimbusa".

No ale takie to już są realia w tym internecie i każdy się z tym musi liczyć.

Quote:Uważam za gorszych tych, którzy poprzestają na rzuceniu garści przypuszczeń, nie znają definicji słów, które używają i tak dalej i dalej. Gorsi są jeszcze ci, którzy nie chcą dostrzec błędów w takim postępowaniu, wycofując się chyłkiem...no, chyba załapałeś.

Nie do końca tak to wygląda. Większość ludzi z natury nie potrafi lub nie cierpi przyznawać się do swoich błędów. Wolimy wytykać wady innych ludzi żeby zakryć swoje. Czasami robimy to nawet zbyt często i nachalnie. A kiedy już coś wyjdzie na jaw, to człowiek z natury próbuje się wytłumaczyć lub po prostu tchórzy i potocznie mówiąc "daje dyla".
Musisz pamiętać,że nikt wszechwiedzący nie jest i często zdarza się wielu z nas powiedzieć słowa,których znaczenia nie do końca znamy - dzieje się tak,bo niektóre rzeczy słyszymy codziennie, np. w filmikach na YT ,czy nawet w szkole, pracy etc.
Każdy z nas ma w głowie wiele przypuszczeń, tylko nie każdy ma odwagę je przedstawić do opinii publicznej. To, że ktoś coś myśli i się tym z nami dzieli to nawet dobrze, w końcu od tego jest dział "Dyskusje". Wtedy takiego kogoś za pomocą dobrze dobranych argumentów można z błędu wyprowadzić, udowadniając mu jego pomyłkę.
Także jest wiele ludzi,którzy tak jak powiedziałeś nie chcą swoich błędów zauważyć. Tutaj się zgodzę z Tobą, takim to niestety nic nie wytłumaczysz.
Ale trzeba też rozróżnić ludzi, którzy nie chcą błędu zauważyć, od tych którzy mimo to, że chcieli by to nie do końca potrafią.

Z mojej strony tyle. Pozdrawiam, TheMeldero.

Ps.Jak znam życie to znowu jest w tych wypocinach wiele błędów, z góry przepraszam =)

Another day, another night.
(This post was last modified: 07-01-2013 17:41 by The Meldero.)
07-01-2013 17:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aquila Offline
*

Posts: 52
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Wymienię tylko te świętą trójce za którymi nie przepadam.
1. DżejDżejDżoker
2. StoneAlone2k
3. Niekryty Kaloryfer
(This post was last modified: 07-01-2013 17:49 by Aquila.)
07-01-2013 17:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
10przykazan Offline

Posts: 2
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #30
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Ja mam takie pytanie do was wszystkich. Skoro oni sa tacy beznadziejni a wy wiecie jak trzeba prowadzic kanal to dlaczego go nie zalozycie?? Sprawdzilem pare kanalow tych osob co hejtuja tutaj wszystkich i zazwyczaj maja nudne letsplaye (200filmow, 50widzow)
Oni cos robia dobrze skoro maja widzow a wy nie..
07-01-2013 22:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.577 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 9 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5