Post Reply 
Agora - co to jest?
Author Message
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #61
RE: Agora - co to jest?
Ten cytat pochodzi od...?

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
01-09-2011 14:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #62
RE: Agora - co to jest?
Człowieka Agory odpowiedzialny za sprawy YT, 2godziny temu z nim rozmawiałem telefonicznie i wg. niego do końca dzisiejszego dnia roszczenia powinny zniknąć.
01-09-2011 14:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #63
RE: Agora - co to jest?
No chyba prawdę mówił, bo roszczeń do Brink już nie ma. Jeszcze tylko LIMBO i luz
01-09-2011 16:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #64
RE: Agora - co to jest?
U mnie 7 z 9 roszczeń znikło więc jeszcze te dwa znikną i można pogrzebać topór wojenny.
(This post was last modified: 01-09-2011 16:10 by Andzia639.)
01-09-2011 16:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #65
RE: Agora - co to jest?
Czy to oznacza, ze jak zacznę nagrywać ACII to mi Agora nic już nie zrobi? Jak z twoją serią ACII Andzia ?
01-09-2011 16:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #66
RE: Agora - co to jest?
@Andzia. No to swietnie. Milo ze wszystko sie wyjansilo i jest po mysli zagrajmerow. No coz firma duza to i wiadomo ze czasem jakas pomylka moze sie zdarzyc. Wazne jest tylko czy rzeczywiscie to naprawia i nikt nie bedzie poszkodowany jakimis poblokowanymi kontami czy czyms w tym stylu.

Pomijam sprawe nadinterpretowania przepisow w sposob taki ze brzmi to niczym jak orzeczenia sadow a nic z nimi wspolnego nie ma. Czyli OT ;-)

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
01-09-2011 16:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #67
RE: Agora - co to jest?
@RomanSzondi - Wszystkie roszczenia zostały zdjęte, człowiek z Agory tłumaczył mi że to był błąd wewnątrz YT który spowodował że na ich kontach identyfikacji materiałów coś się pochrzaniło ale powiedzmy że mnie nie obchodzi już fakt że coś się zdarzyło ważne jest to że wszelkie roszczenia zostały zdjęte.

@BrzydkiBurak - Wątpię żeby komuś po blokowali konta ze względu na "zagrajmy w" gdyż zazwyczaj dostaje się za nie roszczenia ale żaden "strike" gorzej jednak w przypadku kont którzy mają na swych kanałach muzykę bo to oni są pierwszymi do odstrzału przy rozdawaniu banów
01-09-2011 16:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #68
RE: Agora - co to jest?
Quote:Wątpię żeby komuś po blokowali konta ze względu na "zagrajmy w"
Zależy. Zagrajmy z gier na podstawie filmów często zawiera również muzykę filmową, np. taki KotOR czy Harry Potter. A za to już zdarzają się strike'i.
02-09-2011 15:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ThePirat19 Offline
*

Posts: 14
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #69
RE: Agora - co to jest?
Jeżeli drogi Buraku to czytasz to mam jeszcze jedno pytanie...
Rozmawiałem z ludźmi którzy są w agorze i nikt z nich nie mówi o większych zyskach. Wszyscy nawet sam JJay mówią że jedyna korzyść to "bycie na czysto z podatkami". A jednak w wiadomości od "wiadomego nam kanału" który nawołuje do wejścia w agorę pojawia się tekst o zwiększonych zyskach... Więc jeżeli możesz skomentuj co Ty o tym sądzisz? I jeszcze jedna sprawa co do tych umów. Umowa którą mam przed sobą a dokładnie jej wzór jest również z 3 miesięcznym wypowiedzeniem więc również sądzę że mniejszy okres wypowiedzenia dostają kanały na których (tak jak wspomniałeś) można zarobić.
Pozdrawiam
03-09-2011 16:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #70
RE: Agora - co to jest?
Chce zwrocic uwage na moj cytat z pierwszej wiadomosci:

Quote:Agore wciska teraz najaktywniej dwoch dosc popularnych gosci na YT przy kazdej nadarzajacej sie okazji poniewaz otrzymuja pewnego rodzaju wynagrodzenie/korzysc za zrekrutowanie kolejnych osob pod jej skrzydla. Mijaja sie z prawda obiecujac zlote gory typu cyt. "trzy razy wiecej zarobisz" lub "bedziesz mial pomoc prawnikow" itp. Jest to bzdura. Chca zarobic wciskajac umowe. Nic wiecej. Proponuja to rowniez mniej popularnym vlogerom itp. Najwyrazniej koncza sie duzi partnerzy ktorzy chca na to isc.

W cudzyslowach zawarte sa cytaty ich wypowiedzi ktore kierowali do dobrze mi znanych osob. Co ja o tym sadze? O Agorze juz sie wypowiedzialem i nie widze w nich zadnego problemu. Ale o tych dwoch w/w gosciach mam zdanie mieszane. Z jednej strony mozna z nimi nromalnie pogadac i wydaja sie zupelnie normalni... a z drugiej strony najzwyklej w swiecie klamia. Nie bede tego nazywal po swojemu bo znowu wtraci sie jakis moderator i moj post zacznie byc kolorowanka.

Jesli juz podajesz ksywki to pragne zastrzec ze JJay wedlug mojej wiedzy nie ma absolutnie zadnego zwiazku z praktykami ktore tutaj przytoczylem. Wrecz przeciwnie - z wiadomosci ktore do mnie docieraja wychodzi na to ze podchodzi do wszystkiego uczciwie i szczerze. Na dzien dzisiejszy pojawianie sie jego ksywki w takim temacie traktuje za pomylke bo nie wiem nic o tym by uczesniczyl w procesie rekrutowania kolejnych osob pod skrzydla agory.

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
03-09-2011 18:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Dlaczego te forum jest martwe? Ziajowaty 11 7.026 12-08-2014 21:18
Last Post: Lugia007
  O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo" GTOqw 28 8.106 28-03-2013 02:46
Last Post: Rexlu
  Machinima, Agora, YouTube który partner? kubn2 52 30.429 14-02-2013 12:15
Last Post: The Meldero
  Agora - Polski ING Media UK Andzia639 26 8.209 31-08-2011 00:07
Last Post: BrzydkiBurak

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 11 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5