Post Reply 
O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Author Message
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Jako że Rangy sprowadza niechybnie temat w stronę kolejnego flejm waru, postanawiam pozostawić jego niewiedze w tym tredzie i pójść sobie bo tym razem nie dam się sprowokować byle płotce do gówno-burzy.

Nie potrzebnie w ogóle odpowiadałem w tym temacie łudząc się na normalna rozmowę, ale co ja sobie myślałem, przecież akurat tutaj są sami eksperci od wszystkiego, przepraszam Panie Rangy że miałem czelność dyskutować z tak wykwalifikowanym ekspertem od networków.

Trzymajcie się kochani ;*
(This post was last modified: 27-03-2013 18:05 by lanceq.)
27-03-2013 17:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Tak z ciekawości na jakich warunkach tam pracujesz? Umowa? Jesteś głównym koordynatorem na nasz kraj
27-03-2013 18:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Panie przedstawicielu, pozwól, że zadam Ci parę pytań.

1) Czy szanowny pan przedstawiciel prowadzi swoja rekrutacje bedac w polsce? czy kraju wiatrakow?
2) czy zrekrutowanym udostepniony zostanie jakis dokument ktorym beda mogli sie podeprzec w chwili zapytania (przez uprawnione do tego organy) o zrodlo uzyskania swoich przychodow? w trosce o ich nerwy podczas ewentualnego obcowania z pracownikiem wydzialu kontroli us warto dla nich taki przygotowac. warto by zawieral wtedy tresci sporzadzona zgodnie z polskimi przepisami.
3) czy filmy publikowane na zrekrutowanych kanalach beda miec przypisywane sumy kontrolne w systemie identyfikacji tresci z kontrola nad nimi przez zoomin czy moze szanownego pana przedstawiciela lub samych autorow?

Pomijam już twój talent do odbijania piłeczki, czy robienie z siebie debila na poszczególnych mediach, aczkolwiek mógłby szanowny pan przedstawiciel odpowiedzieć, na nurtującem nie pytania.

[Image: GKNuxV7.png]
27-03-2013 18:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Gdyby nie fakt że nie przybieram większej wagi do postów na tym forumku no i oczywiście to, że mnie obrażasz bo jesteś taki anonimowy w internecie to odpowiedział bym Ci na post, z drugiej strony nie rozumiem po co kopiujesz pytania burka na które de facto odpowiedzi udzieliłem.
27-03-2013 18:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Quote:Jako że Rangy sprowadza niechybnie temat w stronę kolejnego flejm waru,

Oh wait, przecież pytam o stawki, kiedy Ty mi dajesz jakąś gównoumowę. Gdzie ja prowadzę do flejm waru?

Quote:postanawiam pozostawić jego niewiedze w tym tredzie i pójść sobie bo tym razem nie dam się sprowokować byle płotce do gówno-burzy.

Prowokacje? Nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie, bo nie posiadasz takich informacji i wywijasz się od odpowiedzi, "przedstawicielu".

Quote:Nie potrzebnie w ogóle odpowiadałem w tym temacie łudząc się na normalna rozmowę, ale co ja sobie myślałem, przecież akurat tutaj są sami eksperci od wszystkiego, przepraszam Panie Rangy że miałem czelność dyskutować z tak wykwalifikowanym ekspertem od networków.

Ironizuj dalej udając, że wiesz najlepiej, nie podając przy tym stosownych argumentów oraz omijając odpowiedź szerokim łukiem, ugh, "lanceq".
(This post was last modified: 27-03-2013 20:18 by Rangy.)
27-03-2013 20:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Zaufaj mi że znam odpowiedź na każde Twoje pytanie, jeżeli faktycznie Cię to interesuje to zapraszam na PW z pytaniami. Nie mam ochoty na uczestniczenie w kolejnym kilkunasto stronnicowym tredzie gdzie ludzie zadają mi śmieszne pytania prawne, ostatni taki temat skończył się tym że jakiś domorosły prawnik argumentował że posiadanie własnej dg jest bardzo ważne jeżeli jesteś pracownikiem jakieś firmy, po to aby być bardziej wiarygodnym, wyśmiałem go, po czym obiecałem sobie że kolejne takie tematy będę ignorował. Natomiast jeżeli przyszedłeś tu tylko posprzeczać się, napisz w tym temacie kolejnego posta o moim wykręcaniu się od odpowiedzi, czy czymkolwiek, droga wolna.

Więc zapraszam na PW w razie jakichkolwiek pytań, to mój ostatni post w tym temacie.
(This post was last modified: 27-03-2013 20:42 by lanceq.)
27-03-2013 20:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #27
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Quote: jeżeli faktycznie Cię to interesuje to zapraszam na PW z pytaniami
Forum służy do dyskusji, zaprzeczasz jego istocie takimi stwierdzeniami. Traktuję jako oświadczenie braku chęci w dalszym uczestnictwie w nim. Dziękuję.
27-03-2013 22:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
[spoiler][Image: beztytuuP_npxhnnn.PNG][/spoiler]
28-03-2013 00:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Dajcie już spokój. CPM na poziomie 1-2$ lecz nie u nas.
Btw z jakiego powodu lanceq został zbanowany?
28-03-2013 02:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Dlaczego te forum jest martwe? Ziajowaty 11 6.641 12-08-2014 21:18
Last Post: Lugia007
  Kup sobie suba... miczun 16 4.757 14-12-2012 18:55
Last Post: kubn2
  Partnerstwo dla każdego ? Parada 18 5.943 31-08-2012 19:30
Last Post: LogCase
  Nowe Partnerstwo JudiMakeFun 26 7.295 21-07-2012 10:39
Last Post: appareil
  Klikanie sobie w reklamy z innego IP Parada 13 6.113 28-06-2012 20:10
Last Post: kubn2
  Agora - co to jest? Mandero 108 33.569 14-05-2012 18:34
Last Post: crafter771

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5