Post Reply 
Nowa strona kanału na Youtube
Author Message
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Nowa strona kanału na Youtube
Choćby dlatego, że teraz trudno będzie o wyróżnienie swojego kanału, jeżeli chodzi o szatę graficzną. Taka rzecz jak tło daje mi i wielu innym ludziom możliwość nadania swoim kanałom jakiegoś stylu, co z pewnością może przykuć oko. A teraz - dajcie spokój - głupi banner? Z czym google wychodzi do ludzi!? W ten sposób kanał będzie się tylko różnił wspomnianym bannerkiem i ilością subów wyświetleń przy nicku. Potrafię rysować i jestem w stanie stworzyć naprawdę widowiskowe tło na mój kanał - a youtube pięknie mi to ograniczył... Rzeczywiście idziecie w dobrą stronę ograniczając ludzi. Dodając fakt że całość jest trywialnie nieczytelna - nie chciałbym przeglądać takiego kanału...

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
09-02-2013 18:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #22
RE: Nowa strona kanału na Youtube
Quote:dajcie spokój - głupi banner?
AFAIK - tylko dla partnerów.
Może podrzucę jakąś pasującą piosenkę:


09-02-2013 18:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tectologic Offline
*

Posts: 87
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Nowa strona kanału na Youtube
Czemu idioci nie dadzą nam możliwości wyboru wyglądu. Chociażby kanału.. główną niech już sobie wsadzą w dupę i zmieniają.
Z roku na rok google robi krok w przód.. jednak nie w tę stronę, w którą powinno.

Skype dla widzów: Tectologic
09-02-2013 20:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Nowa strona kanału na Youtube
@apparatus: Jest lepsza przeglądarka od Chrome - Maxthon. Na tym samym silniku, więc szybka.
09-02-2013 21:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TaboretPL Offline
*

Posts: 68
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #25
RE: Nowa strona kanału na Youtube
Powiedzmy sobie szczerze - YT zawsze miał gdzieś opinie użytkowników na temat wyglądu YT. Mi osobiście najbardziej podobał się wygląd YT sprzed dwóch lat jak już weszła era "fajne i nie fajne" był najprostszy, najbardziej przejrzysty. Potem przyszła zmiana która zirytowała wielunal użytkowników w tym mnie. Lecz powoli ludzie zaczynali się przyzwyczajać. Nawet zacząłem zauważać dobre strony tego wyglądu a tu nagle bach mamy walącego po oczach białego youtuba wyglądającego jakby był przeglądany w telefonie i to takim nieco starszym nie mówię o smartphonach. Ta zmiana przeniosła praktycznie same złe opinie. Tym razem nie mogłem znaleźć żadnych dobrych stron w tym wyglądzie. Wszystko przewróciło się do góry nogami. Teraz jeszcze chcą wprowadzić TO? Spoko właśnie chciałem u kogoś zamówić jakieś nowe fajne tło na kanał bo stare już dobry rok siedzi. Widzę że teraz z tłami możemy się pożegnać. Po prostu cudownie. Praktycznie z każdą aktualizacją odbierają nam coraz więcej możliwości zmian wyglądu kanału. Jeszcze niech zrobią limitowane oglądanie filmów i konto premium cholera jasna. Jakby nie mogli dać możliwości zmiany wyglądu dla użytkownika. Przecież taką opcję ma większość zaściankowych forów i stronek a taki wielki moloch jak YT tego nie posiada? Nie rozśmieszajcie mnie.

[Image: images?q=tbn:ANd9GcQq2NzBnDAx6Op7-8qL3zh...WISDPWkIrC]
09-02-2013 21:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aquila Offline
*

Posts: 52
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Nowa strona kanału na Youtube
Ciekawe co by się stało z YouTube, gdyby Microsoft go wykupił.
(This post was last modified: 09-02-2013 23:42 by Aquila.)
09-02-2013 23:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: Nowa strona kanału na Youtube
Pewnie by się wieszał:) Ba dum tsssss

A tak serio. Chętnie bym to obadał na własnym kanale. Do obecnego wyglądu początkowo podchodziłem sceptycznie, a jednak się przyzwyczaiłem. Kwestia tego czy ujednolicenie wszystkich serwisów Google'a to dobry pomysł. IMO byłoby to dobre, gdyby nie minimalizm do jakiego dąży google.
(This post was last modified: 10-02-2013 00:02 by MrChmielOO.)
09-02-2013 23:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #28
RE: Nowa strona kanału na Youtube
Ludzie popsioczą, popsioczą, a za jakiś czas jak znowu będą zmieniać wygląd to podniesie się krzyk i lament, że stary wygląd był dobry.

@offtop A jeżeli komuś bardzo zależy na ukrywaniu swoich danych to korzysta z TOR'a.
10-02-2013 02:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #29
RE: Nowa strona kanału na Youtube
Quote:Ludzie popsioczą, popsioczą, a za jakiś czas jak znowu będą zmieniać wygląd to podniesie się krzyk i lament, że stary wygląd był dobry.
Po pierwsze, jedno drugiego nie wyklucza, bo gradacja. Po drugie, ludzie się przyzwyczajają, bo muszą, nie dlatego że nowy wygląd im się nagle spodobał.
10-02-2013 02:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #30
RE: Nowa strona kanału na Youtube
Ja osobiście nie przejmuję się zmianami wyglądu YouTube, bo oprócz zazwyczaj coraz gorszego odbioru wizualnego i ukryciu lub usunięciu paru opcji nie jest to nic złego. Oczywiście zmiany te często powodują wzrost liczby nowo subskrybujących osób (najczęściej tych z wyżyn YT).
Jednak pozostaje jakiś niesmak kiedy stary dobry wygląd zostaje wyparty przez nowy gorszy. Według mnie takie zmiany są potrzebne i zawsze liczę, że pójdzie to wszystko w dobrym kierunku. Niestety zawsze się mylę, prawie zawsze.

TO MNIE ŚMIESZY
10-02-2013 11:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Ma ktoś pomysł na zorganizowanie mojego kanału? feaq16 9 1.909 23-04-2013 14:13
Last Post: swc
Wideo Nicki na YouTube?! FRED 4 844 07-04-2013 14:45
Last Post: yahoo
Wideo Nicki na YouTube?! FRED 4 764 07-04-2013 14:17
Last Post: fejmus
  Jak sie wybić na youtube ?? PlayGameOli 8 1.304 27-02-2013 00:02
Last Post: SCARS
Question Problem youtube miro 1 468 26-02-2013 22:37
Last Post: Lavos
  Machinima, Agora, YouTube który partner? jederow 2 660 15-12-2012 08:54
Last Post: jederow
Exclamation Mój Kanał na YouTube ZychoPL 2 502 31-10-2012 19:46
Last Post: JudiMakeFun
  Początki kanału na YouTube i jego rozwijanie. Seobjevo 8 1.367 23-10-2012 19:29
Last Post: appareil
  Dlaczego nikt nieogląda (Pomoc kanał YouTube) iHiro 3 656 23-10-2012 19:10
Last Post: Dawidio
Exclamation [18+] BORDERLANDS 2 Nowa seria (4 filmy) BigBluePL 0 279 29-09-2012 12:48
Last Post: BigBluePL

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5